Hero Squad Mega Hileli MOD APK [v23.0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hero Squad Mega Hileli MOD APK [v23.0.6] 1 Hero Squad Mega Hileli MOD APK [v23.0.6] 2 Hero Squad Mega Hileli MOD APK [v23.0.6] 3 Hero Squad Mega Hileli MOD APK [v23.0.6] 4 Hero Squad Mega Hileli MOD APK [v23.0.6] 5 Hero Squad Mega Hileli MOD APK [v23.0.6] 6

Hero Squad Mega Hileli MOD APK [23.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinize güçlü bir askeri güç kurarak zombilerle savaşlara katılmak, oyuncuların gerçekleştirmesi gereken ana görev olacaktır.


Hero Squad 23.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy - Aptal Düşmanlar

Hero Squad oyuncularına olağanüstü benzersiz ve yeni bir dövüş deneyimi sunabilen bir oyundur. Basit ama bağımlılık yapan oyunları seven oyuncular için kesinlikle koleksiyonunuzla birlikte kaçırmamanız gereken bir oyun olacak. Bu oyun, oyunculara en iyi başarıları elde etmek için birçok farklı ordu kurma ve mücadele mücadelesi getirecek.


Hero Squad v23.0.6 MOD APK


Hero Squad, oyuncuların nihai zaferi elde etmek için savaşması gereken bir özel zorluklar sistemi ile yaratılmıştır. Oyunun kendi kısmına giren oyuncunun, masum insanlara bulaşmasını gerçekleştiren çok sayıda zombi ordusuyla yüzleşmesi gerekecek. Artık zombilerle sonuna kadar şiddetli bir şekilde savaşmanın tüm yollarını bulabilecek ve hepsini yok edebilecek seçilmiş kişi siz olacaksınız.


Hero Squad Para Hilesi


Bunu yapabilmek için oyuncular kendilerine en özel savaş yeteneğine sahip güçlü bir ordu sistemi kurabilecekler. En iyi dövüş yeteneğine sahip askerler sayesinde, savaş alanındaki zombileri hızlı bir şekilde yok etmek için becerilerini kolayca kullanabilecekler. Ayrıca oyun, tek başına, sonsuz bir şekilde koşmak veya deneyimlemeleri için para kazanmak gibi özel dövüş etkinlikleri getirirken oyuncularla çok ilgilendi.


Hero Squad Elmas Hilesi


Oyun, oyunculara önlerindeki zorlu zorluklarla mücadeleye katılmaları için birçok avantaj sağlayacak. En iyi dövüş becerilerine sahip, özenle inşa edilmiş ve geliştirilmiş orduların yanı sıra, en iyi savaş silah sistemiyle de donatılacaksınız. Özel savaş silahları, oyuncuların savaşlarında seçip kullanmaları için oyunun cephaneliğinde sürekli olarak güncellenecektir.


Hero Squad Hile Apk


Shockbow, Akimbo, Shotgun, Explosive Fırlatma Bombası, Keskin Nişancı Tüfeği, Paladin vb. silahlara aşina olacaksınız. Oyuncuların saldırı stratejilerinde belirli bir amaç için kullanabilmeleri için her bir farklı silah getirilecek. Oyuncu, düşmanla savaşmak ve onları en hızlı sürede çok sayıda yok etmek için hangi silahı kullanacağını seçecek.


Hero Squad Apk indir


Oyun basit bir oyun sistemi ile oluşturulmuş ancak oyuncularına son derece bağımlılık yapan bir his vermeyi vaat ediyor.Oyunun oyuncularına verdiği temel görev, savaşmak, yok etmek ve zombilerin yayılmasını ve istilasını önlemektir.


Hero Squad Apk Dayı


Oyuncuların yapması gereken şey, zombilere en hızlı şekilde saldırabilmek için kendilerine güçlü bir ordu sistemi inşa etmek.Oyuncuların aralarından seçim yapmaları ve birçok farklı savaş amacı için kullanmaları için birçok farklı silah türü getirildi. oyuncularına bir deneyim yaşatmak için.


Hero Squad indir (MOD, Dumb Enemy)


Bir önceki android oyun Tricky Track 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar