Bridge Constructor Mega Hileli MOD APK [v11.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Bridge Constructor Mega Hileli MOD APK [v11.4] 1 Bridge Constructor Mega Hileli MOD APK [v11.4] 2 Bridge Constructor Mega Hileli MOD APK [v11.4] 3 Bridge Constructor Mega Hileli MOD APK [v11.4] 4 Bridge Constructor Mega Hileli MOD APK [v11.4] 5 Bridge Constructor Mega Hileli MOD APK [v11.4] 6

Bridge Constructor Mega Hileli MOD APK [11.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Köprülerin tasarımı ve inşasından sorumlu, yetenekli bir mimara dönüşeceksiniz.


Bridge Constructor 11.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kaldırılan lisans kontrolü;
  2. Satın alınan tüm ücretli eklentiler ve ipuçları;
  3. Tüm mevsimsel dünyalar (kış, Paskalya ve Cadılar Bayramı) her zaman mevcuttur;
  4. Oyuna başladıktan sonra, tüm bölgeleri ve seviyeleri açabileceğiniz, jeton ve bütçeyi sonsuz yapabileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak butona tıklayın.
Bridge Constructor - Uzun zamandır, mimarinin tarihin dönüm noktası bir sanatı olduğu biliniyor. Mimari, en güzel binaları, tatil köylerini, rekreasyon alanlarını ve köprüleri yaratmak için kullanılır. Yalnızca benzersiz manzaralar getirmekle kalmaz, aynı zamanda bu köprüler izole edilmiş alanların birbirine bağlanmasına, bölgelerin birbirine bağlanmasına veya insanları birbirine yakınlaştırmaya da katkıda bulunur. İleride köprüler kuran bir mimar olmak ister misiniz? Bridge Constructor bu rüyayı gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Bu harika çalışma, yaratıcılığınızı göstermenize, kolayca para kazanmanıza yardımcı olur.


Bridge Constructor v11.4 MOD APK


Köprülerin tasarımı ve inşasından sorumlu, yetenekli bir mimara dönüşeceksiniz. Kulağa basit geliyor, ancak tepeler, uçurumlar, vadiler veya nehirler gibi zorlu arazilerde en güçlü köprüleri oluşturmanız gerekecek. Ahşap, beton, kablolar, çelik vb. Malzemelerle, en az malzeme kullanımını dikkatlice hesaplamalı, ancak yine de güvenli taşıma yolunun sağlamlığını sağlamalısınız.


Bridge Constructor Apk hilesiz


Her aşamada yalnızca sınırlı hammadde kaynağınız vardır, bu nedenle araziye bakmanız ve yapmak için en iyi fikirleri vermeye başlamanız gerekir. Bu oyunda yaratıcılık kazanmanıza katkıda bulunur. Dahası, 40'tan fazla seviye boyunca, arazi sürekli değişecek ve zorluk daha yükseğe çıkacak, üstesinden gelebilecek misiniz?


Bridge Constructor Hile Apk


Oyunun başlangıcından itibaren, sistem size bir köprünün nasıl inşa edileceğini anlamanız için özel talimatlar verecektir. İlk adım, beton bir kaldırım veya ahşap oluşturmaktır. Ardından, köprüyü desteklemek için bir asma kablo sistemi veya köprüyü daha sağlam hale getirmek için güçlü sütunlar oluşturmanız gerekir. Kamyonlar köprüyü güvenle geçebilirse kazanırsınız.


Bridge Constructor APK DAYI


Bridge Constructor , yayıncı ClockStone STUDIO'dan büyüleyici bir bulmaca oyunudur. Bu oyunda yer alın ve ülkenin tüm bölgelerini birbirine bağlamak için yıllar boyunca sürdürülebilir köprüler oluşturun. Oyun yaklaşık 25 MB boyutundadır ve Android 2.5 veya üstünü gerektirir; 2 $ harcayabilir ve bu oyuna hemen sahip olabilirsiniz. Tüm zorlukların üstesinden gelin ve en iyi mimar olun.


Bridge Constructor İndir (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Endurance An Enemy Among Us APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar