Car Mechanic Racing Para Hileli MOD APK [v1.3.17]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Car Mechanic Racing Para Hileli MOD APK [v1.3.17] 1 Car Mechanic Racing Para Hileli MOD APK [v1.3.17] 2 Car Mechanic Racing Para Hileli MOD APK [v1.3.17] 3 Car Mechanic Racing Para Hileli MOD APK [v1.3.17] 4 Car Mechanic Racing Para Hileli MOD APK [v1.3.17] 5

Car Mechanic Racing Para Hileli MOD APK [1.3.17] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, yalnızca belirli bir ritmi tanıtmakla kalmayıp, aynı zamanda işinizi bu kalıba göre düzenlemenizi gerektiren bir gündüz ve gece döngüsü içerir.


Car Mechanic Racing 1.3.17 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Car Mechanic Racing oyununda ilk kez kendi otomobil işini açan bir otomobil teknisyeni rolünü üstlenin. Oyun, yalnızca belirli bir ritmi tanıtmakla kalmayıp, aynı zamanda işinizi bu kalıba göre düzenlemenizi gerektiren bir gündüz ve gece döngüsü içerir. 


Car Mechanic Racing v1.3.17 MOD APK


Giderek daha zor olan komutları almaya devam ederseniz yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Geliştirmenin bir sonucu olarak, artık çok çeşitli ekstra fırsatlara erişiminiz var. Bir araba koleksiyonu toplayabilir, performanslarını özelleştirebilir ve çeşitli zorlu yarış görevlerinde rekabet edebilirsiniz.


Car Mechanic Racing Para Hilesi


Car Mechanic Racing, şu anda Android'deki en iyi yarışları bir araya getiren, yeni piyasaya sürülen ve getirdiği zengin içerik için büyük beğeni toplayan bir simülasyon oyunudur. Dünyadaki en yeni yüzlerce araba modeliyle arabanızın her parçasını keşfedebilir, ardından gerçek bir tamirci gibi yapabileceğiniz her şeyi özelleştirebilirsiniz. 


Car Mechanic Racing Araba Hilesi


Ardından oyun içerisinde yer alan turnuvalara katılmak için en sevdiğiniz arabayı kullanın ve kazanmaya çalışın. Bonus, arabanızı yükseltmek ve hatta koleksiyonunuza yeni süper arabalar eklemek için kullanılacaktır.


Car Mechanic Racing Hile Apk


Çeşitli pistlerde düzenlenen yarış mücadelelerine katılın, yarış skor tablolarında birincilik için diğer oyunculara karşı yarışın, araba koleksiyonunuzu büyütün ve araba tamir siparişlerini kabul ederek, kendi araçlarınızı ayarlayarak, üzerinde düzenlenen yarış meydan okumalarına katılarak araçlarınızı takas edin. bu izler, vb. 25'in üzerinde benzersiz yeteneğin kilidini açın.


Car Mechanic Racing Apk indir


Bazıları onarım sürecinin verimliliğini artırır, diğerleri oyuncunun kazancını artırır ve diğerleri tamamen yeni oyun olasılıklarının kilidini açar. Bunları açma sırası tamamen size kalmış. 42 benzersiz araba vintage, ticari araçlar, güçlü arabalar, spor arabalar, JDM arabaları. 1100 araç parçası. Bunlar, inşaatı tamamlamanızı mümkün kılacaktır


Car Mechanic Racing Apk Son Sürüm


Motorlar ve çeşitli tahrik türleri (FWD, RWD ve AWD) (R4, R6, 3 Rotor, 4 Rotor, Boxer, V8) ile eksiksiz şasi setleri. Araçtaki boya işleri, jantlar, spoyler ve kanatların tümü değiştirilmelidir. Çeşitli farklı yarış görevlerinde yer kazanın ve puan tablosunda yükselmek için diğer oyuncularla kafa kafaya rekabete girin. Öncelikli endişeleriniz araba koleksiyonunuzu geliştirmek ve araba ticareti yapmak olmalıdır. Onarımdaki yeteneklerinizi geliştirin ve gelişmiş ayarlara (motor takasları dahil) erişim kazanacaksınız. Atölyenin gelirini artırın, siparişlerin tamamlanma hızını artırın ve yarış etkinliklerinin lider panosunda yer almak için yarışın.


Car Mechanic Racing indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Fury Unleashed APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar