SkillTwins Futbol Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.8.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
SkillTwins Futbol Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.8.3] 1 SkillTwins Futbol Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.8.3] 2 SkillTwins Futbol Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.8.3] 3 SkillTwins Futbol Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.8.3] 4 SkillTwins Futbol Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.8.3] 5 SkillTwins Futbol Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.8.3] 6

SkillTwins Futbol Oyunu Mega Hileli MOD APK [1.8.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın birçok yerinden çok sayıda oyuncuyu çeken benzersiz bir futbol oyunudur.


SkillTwins Futbol Oyunu 1.8.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyundaki tüm topların kilidi açılır.
  2. Oyundaki tüm kitlerin kilidi açılır.
  3. Oyundaki tüm öğelerin kilidi açılır.
Şu anda sokak futbolu pek çok gencin ilgisini çeken bir konu. Gerçek hayatta ve oyunda birçok insan da sevilir ve en iyi ve en çekici oyunlardan biri SkillTwins Futbol Oyunu - Soccer Game oyunundan başkası değildir . İki ünlü sokak sporundan birine dönüşürken harika bir deneyim yaşayacaksınız kardeşim. Oyun hakkında daha fazla ayrıntı için, özellikleri ve nasıl oynanacağını öğrenmeme izin verin. Oyun, oyunculara birçok heyecan verici ve eğlenceli şey getirmeyi vaat ediyor.


SkillTwins Futbol Oyunu v1.8.3 MOD APK


SkillTwins, dünyanın birçok yerinden çok sayıda hayranı çeken benzersiz bir futbol oyunudur. Gerçekten de, bu, oyuncuların topu ustalıkla oynama ve idare etme becerilerine sahip olmasını gerektiren, sokak futbolu ile ilgili heyecan verici bir oyundur. Oyunda, Josef ve Jakob ikizlerini tanımadan iki birinci sınıf sokak futbolcısından birinin rolünü oynayacaksınız.


SkillTwins Futbol Oyunu 1.8.3 Para Hile Apk


Bu, toplarıyla oynadıklarında çevrimiçi bir sokak futbolu fenomeni haline gelen ve son zamanlarda sosyal ağlarda güzel ve çok yetenekli beceriler sergileyen bir çift. Hayranların ihtiyaçlarını karşılamak için yapımcı Hello There, neredeyse gerçek hayat gibi bir versiyonla Skilltwins Football Game'i piyasaya sürdü. Profesyonel futbol becerilerini deneyimleyebilir, pratik yapabilir ve hatta diğer oyuncularla turnuvalara gidebilir ve prestijli altın topu kazanabilirsiniz.


SkillTwins Top Hilesi


Oyunda geçmeniz gereken 10000'den fazla seviye olacak. Her seviyede, rakibin tarafındaki engelleri ve savunucuları aşmanız, sıyrılmanız, top sürme taktikleri uygulamanız, mükemmel şutlar atmanız ve kazanmanız gerekir. Ek olarak, İspanya, ABD, Hindistan, Kore, Brezilya gibi dünyanın birçok ülkesini de keşfedebilir ve onlarla sokak futbolunu değiş tokuş edebilir ve topla birlikte önemli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sadece bu da değil, aynı zamanda teknikler ve basit işlemler de gerçekleştirebilirsiniz; Oyun size Skilltwins ikizlerine benzer seviyelerin kilidini açabilmeniz için 25 temel beceri verecektir. Ayrıca oyuncular, rakiplerine karşı kazanacaklarından emin olmalarına yardımcı olmak için görünümlerini, saçlarını, kıyafetlerini, ayakkabılarını ve diğer kostümlerini değiştirebilirler. Becerilerin yanı sıra harika hedeflere geri dönün ve daha fazla insanın bilmesi için bunları sosyal ağlarda paylaşın.


SkillTwins Apk Oyun İndir Club


Bu oyunda eksik olmayan bir şey, büyük bir şekilde güzel grafikler. Üretici özellikle tozlu sokaklardan modern sokaklara kadar canlı bir şekilde betimlenmiş görüntüler ve detaylarla oldukça gerçekçi bir oyun yarattı. Özellikle oyuncuların sokak hayvanlarını, parkları, plajları deneyimlemeleri için pek çok sahne var .. ya da genel olarak düşündükleri gibi. Oyuncular görünüşlerini beğenilerine göre değiştirebilirler, bu özellikle oldukça önemlidir.


SkillTwins Hile Apk


Tatil, Yeni Yıl, Cadılar Bayramı, Noel gibi büyük ve çekici etkinliklerle tarzınızı ve görünümünüzü bu etkinliklere uyacak şekilde değiştirebilirsiniz. Hatta gömlek sayısını, en sevdiğiniz gömleğin rengini bile değiştirebilirsiniz. Oyundaki ses de oyun için benzersiz bir vurgu. Oyunun getirdiği heyecan verici ve tutkulu seslerin tadını çıkarmak için oyunu birlikte indirelim. Öncelikle oyunu Google Play uygulamasından indirmeniz gerekiyor. Bu oldukça basit bir oynanışa sahip bir oyundur. Karakterinizi kontrol etmenin iki yolu olacak. Kenara çekin, top sürme yapın ve becerilerinizi puanlayın. Ancak her oyun ekranı zorluğu artıracaktır. Dahası, oyun aynı zamanda oyunculara farklı beceriler de sağlar ve tüm amaç ve amaçlar için temelde hangi becerileri öğrenmediğinizi bilmek istiyorsanız, Skillbook simgesine tıklayarak, çoğunlukla görmek için Skillbook simgesine tıklayabilirsiniz.Oyundaki ilginç bir nokta, aslında puanlarının sizi özellikle beğenen insanların sayısına aktarılacağı için puan toplamanıza gerek olmamasıdır.


SkillTwins Kit Hilesi


Skilltwins Football Game, size çok fazla bağımlılık yaratan deneyim sunan ve oyuncular için çok çekici olan bir futbol oyunudur. Oyunda, dünyadaki tüm büyük turnuvalara katılabilecek ve koleksiyonunuzdaki prestijli altın topları kazanabileceksiniz. Ek olarak, kullanıcı harika beceriler öğrenecek ve rakiplerini yenmek ve kazanmak için bu becerileri sergileyecek. Bu oyunu seviyorsanız, lütfen indirin ve deneyimleyin.


SkillTwins Futbol Oyunu indirin (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Wolf Simulator Evolution APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar