Sonic The Hedgehog 4 Ep. II Hileli MOD APK [v2.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
GIF
Sonic The Hedgehog 4 Ep. II Hileli MOD APK [v2.1.2] 1 Sonic The Hedgehog 4 Ep. II Hileli MOD APK [v2.1.2] 2 Sonic The Hedgehog 4 Ep. II Hileli MOD APK [v2.1.2] 3 Sonic The Hedgehog 4 Ep. II Hileli MOD APK [v2.1.2] 4 Sonic The Hedgehog 4 Ep. II Hileli MOD APK [v2.1.2] 5 Sonic The Hedgehog 4 Ep. II Hileli MOD APK [v2.1.2] 6

Sonic The Hedgehog 4 Ep. II Hileli MOD APK [2.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sonic ve Dr. Eggman'ın bu gezegendeki yaşamla ilgili korkunç planları fethetmeyi amaçlayan birleşik sürecidir.


Sonic The Hedgehog 4 Ep. II 2.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam sürüm
  2. Reklamsız

Nasıl Kurulur: Sonic The Hedgehog 4 Ep'i indirin. Playstore'da, oyunun yaklaşık %10 indirilmesini bekleyin ve iptal edin. Mod apk'yı yükleyin ve oyunun kaynağı indirmesine izin verin. Google play'de oturum açamadığınızda Tamam'a basın ve oyunu yeniden başlatın.


Sonic The Hedgehog 4 Ep. II v2.1.2 MOD APK


Sonic The Hedgehog 4 Ep. II, sizin gibi çaylaklar için mükemmel beceriler ve daha üzücü hikayelerle ana karakter yapısını tamamlıyor. Makinelerin geliştirmeye odaklandığı ve kimsenin laboratuvardaki doktorun çılgın planlarını durduramadığı eşsiz bir dünya. Atanan görevlere ve seviyelere göre hareket etmek için karakteri kontrol edeceksiniz. Bir sonraki görev, bu aptal araştırmacılarla yüzleşmek, zayıf noktalarını bulmak ve bu oyunun daha yüksek seviyelerinde savaşmak için deneyimlerini geliştirmek.


Sonic The Hedgehog 4 Ep. II Para Hilesi


Savaş, oyuncunun Sonic The Hedgehog 4 Ep'deki doktorun gizli üssüne yolculuğu sırasında gerçekleşir. II. Laboratuvarı bulmak için 5 konumdaki zorlukların üstesinden gelmeniz gerekecek. Burada oyuncuların arazinin özelliklerine ve yoldaki engellere aşina olmaları gerekir. Her yerde birkaç benzer zorluk ortaya çıkacaktır. Onlarla yüzleşerek cesaretini göster ve her şeye kadir kahraman pozisyonunda ilk zaferlerini elde et.


Sonic 4 Episode 2 Hile APK


Geziler, iş adamıyla buluşacağınız yeni bir yere götürecek. Doktor ve canavar projeleri tarafından yaratılan yedi farklı üyedir. Onlarla yüzleşmek için panzehir yapmak veya onları yok etmek için yumruklarınızı kullanmak için özel bir tarif bulmanız gerekiyor. Her savaş size birçok fayda sağlayacaktır, ancak bunların hızlı bir şekilde çözülmesi gerekiyor. Bölüm Metal'in en özel baskısında kişiliğinizden bir diğeri de Metal Sonic gibi görünüyor.


Sonic 4 Episode 2 APK indir


Sonic The Hedgehog 4 Ep'de her oyuncunun dört gözle beklediği şey. II, eksiksiz bir Super Sonic dizisinin varlığıdır. Bunu, savaş yeteneklerinin geliştirilmesi için yapılan savaşa katılırken de yapabilirsiniz. Her grup, oyuncuların resmi seviyelerini ve kapasitelerini hızlı bir şekilde belirleyebilecekleri farklı yetenek türlerine ayrılacaktır. Birçok beceriye sahip bir Sonic ekibi oluşturma görevi de daha basit hale geldi. Parti üyeleri arasından bir karakter seçmenize ve onları kendi Süper Sonic'iniz yapmanıza izin verilir.


Sonic 4 Episode 2 Full Apk indir


Yol boyunca tanıştığınız yeni insanlar yolculuğu daha keyifli hale getiriyor. Önümüzdeki yolculukta Tails'i tanıyacak ve birlikte Rolling, Copter ve Submarine kombinasyonlarını gerçekleştireceksiniz. Deneyimin şu anki versiyonunda, bir süper kahraman olarak hayatınızı iyileştirmek için her şeyi yapabilirsiniz. Kuyruklar size yardımcı olacaktır; katıldığından beri ortaya çıkan zorluklar sona erecek. Zorluğun üstesinden gelme sürecinde, kırmızı yıldız halkalarını toplamayı ve laboratuvarı bulurken bunları kendi yararınıza kullanmayı unutmayın.


Sonic 4 Episode 2 Apk Dayı


Oyuncuların Sonic The Hedgehog 4 Ep'e katılırken kazanabilecekleri harika deneyimler. II onu daha da özel kılıyor. Oyunlarımıza ücretsiz olarak erişebilir ve deneyimleyebilir, ödül almak için reklamları kullanabilir veya herhangi bir oyunu tekrar oynayabilirsiniz. Ayrıca sistem 5 lokasyon geçiş sürecindeki aktivitelerinizi de kaydederek harika bir kahraman hikayesine dönüştürüyor. Puanınızın sistem tarafından kaydedildiğini ve harika ödüller için başvurduğunu unutmayın.


Sonic 4 Episode 2 APK Android oyun Club


Sonic The Hedgehog 4 Ep. II, daha zor oyunlarda, daha yüksek rütbelerde ve daha belirgin düşmanlarla yapılan savaşlarda harikalar yaratmaya çalışırken savaştaki hünerinizi geliştirin. Bu hikayenin kökeni Dr. Eggman'ın dengesiz laboratuvarıdır; oraya gidecek ve bu aktiviteyi durduracaksınız. Ancak, zorluklar sürekli olarak yol boyunca gelir. Bu, karşılaşacağınız zorluklardan biri olacaktır. Yoldaki makine savaşları, düşman baskınları, hepsi sizin beceri ve deneyiminizle çözüldü.


Sonic The Hedgehog 4 Ep. II indir (MOD, Full Sürüm - Reklamsız)


Bir önceki android oyun Frostpunk APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Sonic cd"

Sema

1 yıl önce

Soni cd kilidi açık

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar