Tom Clancys Elite Squad Full Hileli MOD APK [v1.4.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tom Clancys Elite Squad Full Hileli MOD APK [v1.4.4] 1 Tom Clancys Elite Squad Full Hileli MOD APK [v1.4.4] 2 Tom Clancys Elite Squad Full Hileli MOD APK [v1.4.4] 3 Tom Clancys Elite Squad Full Hileli MOD APK [v1.4.4] 4 Tom Clancys Elite Squad Full Hileli MOD APK [v1.4.4] 5 Tom Clancys Elite Squad Full Hileli MOD APK [v1.4.4] 6

Tom Clancys Elite Squad Full Hileli MOD APK [1.4.4] - Android için en son sürüm ücretsiz indirin.


Tom Clancys Elite Squad 1.4.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD Menüsü
  2. Tek Vuruş Öldür  // Düşmanları 1 Vuruşla Öldür 
  3. Tanrı Modu  // Hasar Almaz
  4. Sınırsız Emir  // Bekleme Süresi Yok
  5. Dalgayı Temizle  // Sonraki dalgaya geçer
  6. Donmuş Düşmanlar  // Düşmanlar saldırmaz
  7. Düşman Yeteneklerini Devre Dışı Bırak  // Düşman Yetenekleri kullanamaz
  8. Her Zaman Kazan  // Kaybet = Kazan
  9. Tüm Avatarların Kilidi Açıldı  // Tüm Avatarlar Kullanılabilir
  10. Tüm Asker Yetenekleri Kilidi Açıldı  // Tüm Asker Yetenekleri Kullanılabilir

Tom Clancy's Elite Squad , oyuncuların Ubisoft'un ünlü oyunlarından tanıdık karakterlerden oluşan bir kadro oluşturduğu gerçek zamanlı bir strateji aksiyon oyunudur. Bu oyun, bu karakterler için bağımsız bir olay örgüsü geliştirecek ve kendilerini orijinal oyunlardan ayıracak. Bu oyun sayesinde oyuncular, diğer RTS oyunlarına kıyasla tamamen yeni ve benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Bu oyun aynı zamanda oyuncuların arkadaşlarıyla bu oyun aracılığıyla en iyi deneyimi elde etmeleri için birçok farklı özelliğe sahip olacak.


Tom Clancys Elite Squad v1.4.4 MOD APK


Gerçek zamanlı bir dövüş stiliyle, oyuncular her takım üyesini dikkatlice kontrol etmeli ve görevi hızlı bir şekilde tamamlamalıdır. Oyuncunun partisi, sayısız alet içeren 5 farklı karakter sınıfından oluşacak. Karakter sınıflarının çeşitliliği nedeniyle, oyuncular taktik geliştirmede birçok farklı seçeneğe sahip olacaklar. Ayrıca oyuncular, görevin daha sorunsuz ilerlemesi için rollerinin ardından her karakter için silahlar donatabilirler. "Tom Clancy's Elite Squad", oyunculara oyun boyunca çekici özelliklerle benzersiz bir oyun sunma garantisi veriyor.


Tom Clancys Elite Squad 1.4.4 Para Hile Apk


Oyuncunun görevi arsaya göre gerçekleşecek, bir görevi tamamlamak için oyuncu ana hedefleri tamamlamalıdır. Görevin bazı ikincil hedefleri olacak, ancak bu isteğe bağlıdır. Birincil ve ikincil hedefler dahil tüm hedefleri tamamlamak, oyuncuya büyük bir ödül verecektir. Ancak, görevi tamamladıktan sonra, kayıplar varsa oyuncunun karakterleri tedavi edilmek zorunda kalacak. Bu nedenle oyuncular, bir sonraki göreve devam edebilmeleri için görevleri en düşük zayiatla tamamlamalıdır.


Tom Clancys Elite Squad Son Sürüm Apk


Bu oyundaki karakter sınıfları, yetenekler ve silahlar gibi birçok farklı yönden çoktur ve çeşitlidir. Oyuncular her karakteri mağazadan satın alınan veya ganimet kutularından alınan silahlarla donatabilirler. Her karakter, aksesuar olarak bazı cihazlarda özel bir beceriye sahip olacak. Görev sırasında oyuncu, görevin sorunsuz ilerlemesi için karakterlerden her şeyi kullanabilir.


Tom Clancys Elite Squad Full Apk indir


Bu oyunun konusu, oyuncu bir terörle mücadele takımında oynayacak ve değerli rehineleri kurtaracaksa çekici ve etkileyicidir. Hikaye sırasında oyuncular, kadrolarına eklemek için yeni özelliklerin veya karakterlerin kilidini açacak. Oyuncunun kadrosu, görevin içeriğiyle eşleşen karakterleri içermelidir. Elbette göreve başlamadan önce oyuncuya arazi ve düşman birliklerinin sayısı gibi bazı önemli bilgiler verilecek. Ancak, bu oyunun olay örgüsünden dolayı oyuncular yine de bazı beklenmedik durumlara hazırlıklı olmalıdır.


Tom Clancys Elite Squad Hile Apk


Oyuncular ayrıca diğer oyuncularla çevrimiçi kampanyalara katılabilir veya PvP oynayabilir. Diğer oyuncularla dövüşmek, rakip akıllı veya sinir bozucu hileler kullandığında oyunculara tamamen yeni bir deneyim getirecektir. Bununla birlikte, PvP için ödüller çok cömert olacak ve daha fazla katılımcı çekecek. Gerçek Zamanlı Strateji oyunlarının hayranıysanız veya Ubisoft hayranıysanız, bu oyunu kaçırmayın. Şu anda, mobil oyuncular için yalnızca Google Play ve iOS'ta göründü.


Tom Clancy's Elite Squad'ı İndirin (MOD, Yüksek Hasar / MOD Menü)


Önceki android oyun Zooba APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar