Gunner Assault 2 Para Hileli MOD APK [v2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gunner Assault 2 Para Hileli MOD APK [v2.1] 1 Gunner Assault 2 Para Hileli MOD APK [v2.1] 2 Gunner Assault 2 Para Hileli MOD APK [v2.1] 3 Gunner Assault 2 Para Hileli MOD APK [v2.1] 4 Gunner Assault 2 Para Hileli MOD APK [v2.1] 5 Gunner Assault 2 Para Hileli MOD APK [v2.1] 6

Gunner Assault 2 Para Hileli MOD APK [2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Topçu kullanan ve yavaş yavaş ortaya çıkan düşmanları vuran kişi olacağınız bir atış oyunudur.


Gunner Assault 2 2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma (modun çalışması için İnternet'e ve Google hizmetlerinde yetkilendirmeye ihtiyacınız var).

Gunner Assault 2, topçu kullanan ve yavaş yavaş ortaya çıkan düşmanları vuran kişi olacağınız bir atış oyunudur. Güçleri zamanla artacaktır; taktik kullanmaya ve iyi yardım istemeye zorlanıyorsunuz. Ayrıca maça tam olarak katılmadan önce hazırlık yapmayı unutmayın.


Gunner Assault 2 v2.1 MOD APK


Oyuncuların Gunner Assault 2'de buldukları deneyim, bir topçu parçasını önceden belirlenmiş bir konumda kontrol ederek ve istediğiniz herhangi bir konuma nişan alarak etrafınızda döner. Aynı zamanda, birçok farklı güçlü düşmana karşı savaşabilmek için kullanabileceğiniz farklı mühimmat türleri ile de tamamen donatılmışsınız. Özellikle bu düşmanlar efsanevi tanklardır, dolayısıyla bu zorlukların üstesinden gelmek için yeteneklerinizi kullanacaksınız.


Gunner Assault 2 Para Hilesi


Topçuyu kontrol ettiğinizde, hareket etmeleri için kontrol etme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü yerinde kalacak ve düşmanlara saldırmaya odaklanacak. Ayrıca nişan modunu aktif ettiğinizde iki daire bulabilecek ve onları döndürebileceksiniz. Bu dairelerin her biri, topunuzla ilgili bir öğe atayacaktır. Sol taraftaki daire, sola veya sağa dönüş yönünü kontrol edecektir; kalan, ateş ederken silahın yüksekliğini ayarlayacaktır.


Gunner Assault 2 Altın Hilesi


Gunner Assault 2'nin başlangıcında, görevi tamamlamak için silahlara, ekipmanlara ve taktiklere karar verecek olanın siz olacağınız bir atölyeye götürüleceksiniz. Bir kez donatıldıktan sonra savaşa başlayacaksınız ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak sonsuz savaş ve zaman savaşı olmak üzere iki mod seçeceksiniz. Bir diğer ilginç nokta ise sadece tek bir ortamda oynamayacaksınız, aynı zamanda oynanışı değiştirmek ve yeni zorluklarla yüzleşmek için farklı ortamlardan seçim yapabileceksiniz.


Gunner Assault 2 Apk Dayı


Bu oyundaki ortamlar, ormanlar, dikkat etmeniz gereken karlı bir yer, hatta tankların yavaş yavaş ortaya çıkacağı sokaklar olabileceğinden tamamen çeşitlidir. Maçın saatine bağlı olarak, tanklar oyunun başlarında yavaşlayacağından hızları da değişecektir. Ayrıca atışlarınızın her biri düşmana belirli bir miktar hasar verebilecek ve imha edilip edilmediğini size bildiren bir bildirim olacaktır.


Gunner Assault 2 Hile Apk


Bir başka ilginç nokta, sahip olacağınız çeşitli mühimmat türleri. Spesifik olarak, zırh delme, güçlü yıkım ve diğerleri gibi özelliklere sahip mermiler olacak. Bu nedenle, hedeflediğiniz belirli bir nesneye saldırmak için mükemmel şekilde uygun olacaklardır. Yavaş yavaş ortaya çıkacak efsanevi tankları kazanmanıza yardımcı olmanın anahtarı olarak da görülebilir. Aynı zamanda, savaşta sizi desteklemek için müttefiklerinizi, uçaklarınızı, tanklarınızı ve daha fazlasını kullanmayı unutmayın.


Gunner Assault 2 Apk indir


Gunner Assault 2'nin her maçından sonra, belirli miktarda kaynak alacaksınız ve yenilerini satın almayı düşünebilirsiniz. Seviyede daha uzun süre hayatta kalmak için yeni toplar satın alacak veya kullandığınızı yükselteceksiniz. Ayrıca, destek silahlarının bir listesini satın alabilir ve ihtiyacınız olduğunda onları arayabilirsiniz.


Gunner Assault 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Dino Hunting APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar