Indian Train Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.4.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Indian Train Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.4.1] 1 Indian Train Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.4.1] 2 Indian Train Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.4.1] 3 Indian Train Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.4.1] 4 Indian Train Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.4.1] 5 Indian Train Simulator Para Hileli MOD APK [v2022.4.1] 6

Indian Train Simulator Para Hileli MOD APK [2022.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun ana gelir kaynağı istasyondan değil, oyuncuya tanıtılan sözleşmelerdir.


Indian Train Simulator 2022.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi

NOT: Modun düzgün çalışması için ağ bağlantısını açmanız gerekir.

Simülasyon oyunları, oyunculara her zaman belirli bir endüstri veya alan hakkında faydalı deneyimler ve temel bilgiler sağlar. Bu simülatör oyunlarında Indian Train Simulator adında bir tane var . Bir tren sistemi simülasyon oyunu, oyunculara tamamen yeni bir deneyim sunmak için Hindistan'ı kullanıyor. Diğer simüle edilmiş oyunlar genellikle Batı şehirlerinde gerçekleşir ve tren istasyonlarındaki trenlerin yönetimini vurgular. Ancak bu oyun farklı çünkü oyuncuların Hindistan'a dağılmış tren istasyonlarını yönetmenin yanı sıra treni kontrol etme işini deneyimlemelerine izin verdi. Oyun ayrıca oyunculara süper grafikler ve oyuncuların oyunun tadını çıkarırken en iyi deneyimi yaşamaları için harika özellikler sunmayı vaat ediyor.


Indian Train Simulator v2022.4.1 MOD APK


Indian Train Simulator son teknoloji 3D grafikler kullanır, dünyayı mükemmel bir şekilde yeniden üretir ve oyunculara çevre ve konum hakkında gerçek bir fikir verir. , ve herşey. İlginç bir şekilde, oyun, oyunculara Hindistan çevresinde bedava bir gezi veriyormuş gibi Hindistan'ın 32 ünlü yerini kopyalayacak. Trenler ayrıca en iyi gerçekçi simülasyon oyunlarından biri olmaya değer önemli görsel efektlerin yanı sıra gerçek boyutlarıyla ayrıntılı bir şekilde simüle edilecek. Tabii ki oyunun grafikleri düşündüğünüz kadar yüksek değil, ancak her cihazın performansına otomatik olarak uyum sağlayarak oyuncunun oyunla en iyi deneyimi yaşamasını sağlıyor.


Indian Train Simulator Para Hilesi


Oyuncular bir tren sürücüsü olarak ilk işlerine başladıklarında, bir yerden diğerine geçerek çeşitli sözleşmeleri tamamlamak zorunda kalacaklar. Bu sayede oyuncular sadece Hindistan'da görülen muhteşem manzaraya tanık olma fırsatına sahip olacaklar. Oyuncular hareket sırasında treni kontrol etmek zorunda kalacaklar, oyuncunun işi basit, ancak yüksek düzeyde özenli eşyalara dikkat etmeleri gerekiyor. Oyun, oyuncuları, her biri dürüst bir şekilde inşa edilmiş ve tüm Hindistan'ı bu oyuna kopyalayan, raylarla birbirine bağlanmış 32 konumla tanıtacak. Oyuncular, Hindistan'ın ünlü yerlerini keşfetme ve geniş bir dünyada bir tren sürücüsünün işinin tadını çıkarma fırsatına sahip olacaklar.


Indian Train Simulator Altın Hilesi


Oyuncular, kendi kendine giden trenlerin ve malların taşınmasının yanı sıra, gelirlerini artırmak için istasyonlarını yönetebilirler. Oyuna bağlı olarak, oyuncular farklı istasyonların kilidini açabilir ve her istasyon haritada 32 yerde bulunur ve oyuncuların inşa edebilecekleri maksimum 32 istasyon vardır. İstasyonda, oyuncular sipariş alacaklar ve diğer şeylerin tadını çıkarırken sözleşmeyi bitirmeleri için diğer tren sürücülerini işe alacaklar. Tabii ki, her istasyon koşulsuz olarak yükseltilebilir, kullanıcılar için toplam geliri artırabilir ve daha fazla müşteriyi demiryolunu kullanmaya çekebilir. Oyuncular istasyonları daha yüksek seviyelere yükselttikçe, manzara, görünüm ve atmosfer yavaş yavaş değişecek ve zamanla daha hareketli hale gelecektir.


Indian Train Simulator Elmas Hilesi


Oyuncular, istasyonlarının her biri için 18'den fazla farklı türde lokomotif toplayabilirler ve bu lokomotiflerin seviyelerine göre farklı performansları olacaktır. Her lokomotifin şekli, iyileştirme sistemi ve canlılar gibi kendine has özellikleri vardır. Oyuncular onları özelleştirebilir, görünümlerini değiştirebilir, yükseltebilir ve lokomotifleri için yeni bir canlı katman koyabilir. Bu oyunda, motorlar her şeydir ve oyuncuların, ister müşteri ister kargo römorku olsun, diğer römorkları önemsemesine gerek yoktur.


Indian Train Simulator Hile Apk 2021


Oyuncunun ana gelir kaynağı istasyondan değil, oyuncuya tanıtılan sözleşmelerdir. Sözleşmelerin sayısı yüzlerce olabilir ve asla tekrar etmezler, kendi başlarına gelişirler, oyuncular için yeni işler yaratırlar, bu yüzden entegre sözleşmeler sistemi sayesinde oyun çok sevilir. Sözleşme oyuncuları her yere götürecek ve oyuncuların yolcu vagonları da dahil olmak üzere çeşitli farklı malları taşıması gerekecek. Bir tren birçok vagon çekebilir ve aynı anda birçok eşya taşıyabilir. Bu nedenle, oyuncular aynı anda birden fazla sözleşme türü seçebilir ve bunları farklı istasyonlarda değiştirebilir.


Indian Train Simulator APK Son Sürüm indir


Indian Train Simulator, Hintli trenlerin hayranları için bir tren simülasyon oyunudur. Bu oyun "Euro Tren Simülatörü" oyunuyla aynı geliştiriciye sahiptir, bu nedenle yapısı benzerdir, ancak her ikisinin dünyası da iyi gelişmiştir ve oyuncu üzerinde bir izlenim yaratır. Tren hayranıysanız, bu oyuna gelirseniz harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.


Indian Train Simulator İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun War Troops APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar