JETZ Full Hilesiz MOD APK [v2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
JETZ Full Hilesiz MOD APK [v2.6] 1 JETZ Full Hilesiz MOD APK [v2.6] 2 JETZ Full Hilesiz MOD APK [v2.6] 3 JETZ Full Hilesiz MOD APK [v2.6] 4 JETZ Full Hilesiz MOD APK [v2.6] 5 JETZ Full Hilesiz MOD APK [v2.6] 6

JETZ Full Hilesiz MOD APK [2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Jet avcı uçağı savaş simülatörünün en modern versiyonuna ulaştınız!


JETZ 2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 47.99 TL değerinde olan bu oyun bedava

JETZ Jet muharebe simülatörünün mümkün olan en yüksek seviyesine ulaşarak inanılmaz bir başarıya imza attınız! Ünlü F16 Fighting Falcon'un kokpitinde otururken şimdiye kadar yapılmış en yoğun it dalaşlarından bazılarına katılma fırsatına sahip olacaksınız.


JETZ v2.6 MOD APK


JETZ oyununda rakiplerinizi ortadan kaldırmak ve maçı kazanmak için kullanılabilecek hızlı ateş kalibreli makineli tüfeklere ek olarak ısı ve radyoaktif güdümlü füzeler gibi inanılmaz bir silah cephaneliğine erişiminiz var.


JETZ Full Apk indir


Sorunsuz bir oyun deneyimi sağlamak için ayarlanabilen bir dizi farklı ayrıntı seviyesi ve kalite ayarı ile son derece yüksek tanımlı (HD) grafikler! İki ayrı uçuş modu vardır; bunlardan biri, yeni başlayanlar için kontrolleri daha basit hale getirirken, diğeri ortamın gerçek dünyaya daha çok benzemesini sağlar. Hepsi kullanışlıdır ve herkesin işlevlerini kullanması için bir avuçtur.


JETZ Hile Apk


Oyun yakın gelecekte daha fazla geliştirme ve güncelleme alacak ve bu da yeni özelliklerin eklenmesiyle sonuçlanacaktır. Bu özelliklerden biri, internet gibi bir ağ üzerinden diğer kullanıcılarla rekabet edebilme kapasitesi olacaktır.


JETZ Apk Dayı


Herhangi bir cihazda akıcı bir oyun deneyimi sağlamak için kalite ve ayrıntı seviyelerine göre ayarlanabilen son derece ayrıntılı, yeni nesil HD grafikler! Hayatta Kalma ve Hızlı Maçlar gibi çeşitli oyun modları.


JETZ Apk indir


Her biri benzersiz bir kontrol, aerodinamik ve hız setine sahip 30 farklı jet avcı uçağı arasından seçim yapabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 7 benzersiz egzotik yer var. Deneyimli jet avcı pilotları için, acemiler için kolay kontrollere sahip iki farklı uçuş modu ve son derece gerçekçi bir simülatör modu var!


JETZ indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Hero Z APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar