Heroes Infinity Para Hileli MOD APK [v1.35.06]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Heroes Infinity Para Hileli MOD APK [v1.35.06] 1 Heroes Infinity Para Hileli MOD APK [v1.35.06] 2 Heroes Infinity Para Hileli MOD APK [v1.35.06] 3 Heroes Infinity Para Hileli MOD APK [v1.35.06] 4 Heroes Infinity Para Hileli MOD APK [v1.35.06] 5 Heroes Infinity Para Hileli MOD APK [v1.35.06] 6

Heroes Infinity Para Hileli MOD APK [1.35.06] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Saldırı işlevi ile Aşil, Athena, Ares, Thor gibi tanrıları seçmelisiniz


Heroes Infinity 1.35.06 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi

Not : Lütfen günlük ödülü seçmeyin, bu bir hataya neden olur ve oyun devam edemez.

Heroes Infinity , DIVMOB şirketi tarafından geliştirilen benzersiz bir aksiyon oyunudur. Oyun, birçok tanrı ve çeşitli büyülü yaratıklarla heyecan verici maceralar sunuyor. Kendinizi sonsuz kahramanların dünyasına bırakın ve kara ve şehir boyunca efsanevi macera yolculuğunuza başlayın. Kazanmak için güçlü bir kadro toplayın ve kurun.


Heroes Infinity v1.35.06 MOD APK


Arena, daha iyi sıralama için diğer oyuncularla savaşabileceğiniz Heroes Infinity: Fantasy Legend Online Çevrimdışı RPG'de özel bir oyun modudur. Bu mod, her etkileşimden sonra "Arena Puanları" sağlayacaktır. Arena mağazasında değerli eşyaları takas etmek için kullanılan bir malzemedir. Arena modunda Tokyo, Kahire, Athen ve Oslo dahil 4 ada var. Oslo adası henüz açılmadı, bu nedenle oyuncular yalnızca kalan üç adayı deneyimleyebilirler. Her adada, oyuncuların maçlara katılmak için bir grup kurması gerekir. Daha yüksek bir rütbe elde etmek için adadaki diğer oyuncularla savaşabilirsiniz, bu da daha yüksek Arena puanları anlamına gelir. Günlük diğer oyunculara 7 kez saldırmak göreviyle 55 mücevher elde edebilirsiniz. Veya olağanüstü başarılar elde ederken çok sayıda mücevher ve Arena puanı da kazanabilirsiniz.Heroes Infinity 1.35.06 Para Hile Apk


Heroes Infinity Fantasy Legend Online Çevrimdışı RPG, oyuncuların saldırı, savunma, destek ve cadı dahil olmak üzere kendi işlevlerine sahip birçok general türünü seçmelerine olanak tanır. Saldırı işlevi ile Aşil, Athena, Ares, Thor gibi tanrıları seçmelisiniz… Bu tanrılar üstün saldırı istatistiklerine sahip ancak savunma yetenekleri düşük. Savunma gücü yüksek tanrılar arasında Perseus, Odin, Ymir,… Destek generalleri savaşta saldırı ve savunmayı daha etkili hale getirecek. Ek olarak, oyunda ayrıca Drakula, Noel Baba, Marie Curie gibi büyü hasarı ile başa çıkabilen bir grup tanrı vardır.


Heroes Infinity Altın Hile Apk


Gerçek taktik savaşlar muhteşem efektlerle temsil edilir. tanrıların yeteneklerine göre taklit edilen birçok güzel beceri ile birlikte. Her tanrının adalet savaşlarına hazırlanmak için gücü, çerçeveyi ve rütbesini yükseltme yeteneği vardır. Generallerinizi güçlenmeleri için donatabilirsiniz. Savaşta, zafer kazanmak ve değerli ödüller almak için tanrıları en taktik şekilde çağırmanız gerekir. Her durumda, farklı generalleri birleştirmek şaşırtıcı etkiler yaratır ve bu da durumu tersine çevirebilir.


Heroes Infinity Elmas Hile Apk


Oyun, macera, gökyüzü kulesi, starport, antrenman, patron, süper patron gibi seçebileceğiniz çeşitli oyun modları ile tasarlanmıştır. Macera modu, oyuncuların düşmanları yok ederek deneyim toplamasına ve tanrıların seviyesini yükseltmesine yardımcı olur. Zorlu gökyüzü kulesi modu, efsanevi ekibinizin gücünü, farklı zorluk seviyelerine sahip birçok kule seviyesiyle sınırlar. Yıldız modunda, daha gizemli tanrıları çağırmak için tüm kutsal parçaları toplayabilirsiniz. Oynamaya yeni başlayanlar veya benzersiz taktiklerini test etmek isteyenler için egzersiz modu. Burada zafere ulaşmak için en güçlü ve en akıllı taktiklerinizi bulacaksınız. Boss modu, efsanevi Boss'larla savaşmamızı ve benzersiz ödüller kazanmamızı sağlar. Ve son olarak, Süper Patron modu, Süper Patronla karşılaştığınızda en hazır ve odaklanmış durumda olmanızı gerektirir. Bu modda takımınız çok sıkı savaşmak zorunda kalacak.


Heroes Infinity Hile Apk


Maç Her maç 5'e 5 dizilişiyle oynanacak. Her oyuncu kadrosunun rakibi yenmesi için güçlü ve iyi taktikler göstermelidir. Becerilerinizi geliştirmek ve kendinizi daha yüksek sıralamalara koymak için oyuncularla kafa kafaya gidin. Durumu değiştirmek ve yenilgiyi zafere dönüştürmek için özel taktikler ve akıllı tanrı kombinasyonları kullanın.


Heroes Infinity hile 2021


Grup öğesi, rol yapma oyunları için çok önemlidir. Diğer oyuncularla bağlantı kurun, görevlerde birbirlerine yardımcı olmak ve deneyimleri paylaşmak için bir lonca oluşturun. Birlikte savaşarak siz ve müttefikleriniz büyük efsanevi ödüller kazanacaksınız. Ek olarak, sonsuz kahramanların dünyasındaki en büyük ve en güçlü lonca olmak için loncanızı oluşturabilirsiniz.


Heroes Infinity'i İndirin (MOD, Sınırsız Altın Hilesi / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Rebel Inc. APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar