Bus Simulator Cockpit Go Para Hİleli MOD APK [v4.34.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Bus Simulator Cockpit Go Para Hİleli MOD APK [v4.34.0] 1 Bus Simulator Cockpit Go Para Hİleli MOD APK [v4.34.0] 2 Bus Simulator Cockpit Go Para Hİleli MOD APK [v4.34.0] 3 Bus Simulator Cockpit Go Para Hİleli MOD APK [v4.34.0] 4 Bus Simulator Cockpit Go Para Hİleli MOD APK [v4.34.0] 5 Bus Simulator Cockpit Go Para Hİleli MOD APK [v4.34.0] 6

Bus Simulator Cockpit Go Şehir Otobüs Simülatörü Para Hİleli MOD APK [4.34.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bazı temel görevleriniz olacak ve bunları para kazanmak için en iyi şekilde tamamlamaya çalışacaksınız.


Bus Simulator Cockpit Go Şehir Otobüs Simülatörü 4.34.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Bus Simulator Cockpit Go Şehir Otobüs Simülatörü, sürücü olarak hareket edeceğiniz ve müşterilerinizi hedeflerine ulaştırmaya çalışacağınız bir otobüs sürüş simülasyon oyunudur. Bir sürücünün işini deneyimleyebilir ve bölümü en iyi şekilde tamamlamaya çalışabilirsiniz. Aynı zamanda, ödüller de heyecan verici ve sıranızdaki performansınıza bağlı. Bu oyunda sevdiğiniz şeyi satın almak için olabildiğince çok para kazanın.


Bus Simulator Cockpit Go v4.34.0 MOD APK


Bus Simulator Cockpit Go Şehir Otobüs Simulatörü size sunduğu dünyayı keşfetmek için çok zaman harcayabileceğiniz geniş bir dünya sunuyor. Aynı zamanda, bu dünya sadece belirli çevresel faktörler olmadığında size gerçek bir his veriyor. Örneğin, hareket eden diğer arabaları ve bir yere götürmek için alacağınız yolcuları görebilirsiniz. Dolayısıyla bu, oyuncular için çekici bir faktör ve ayrıca dikkat edilmesi gereken bir şey olacaktır. Bu oyun size kendi başınıza ayarlayabileceğiniz heyecan verici bir kamera açısı veriyor. Oyunun başında otobüsünüzü üçüncü şahıs bakış açısıyla deneyimleyecek ve kontrol edeceksiniz, böylece otobüsünüzü tamamen kontrol edebileceksiniz. Ancak birçok faktör, bu oyunda gerçek bir araç kullandığınızı hissetmenize yardımcı olur. Yani oyun size kamera açısını değiştirme işlevi sunar.


Bus Simulator Cockpit Go Para Hilesi


Otobüsünüzü üçüncü şahıs bakış açısıyla kullanmak yerine, mümkün olan en sürükleyici deneyim için sürücünün konumu gibi uygun kameralara ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda görüş açısını değiştirirken bazı değişiklikler olacak ama çok fazla olmayacak. Her perspektifin, dikkat etmeniz gereken belirli yararları ve sınırlamaları olacaktır. Bu nedenle, yolda rahatça hareket etmek için görüş açısını uygun şekilde değiştirin. Bus Simulator Cockpit Go: Megabus, kendinize bir otobüse sahip olacağınız ve haritada önceden belirlenmiş bir yere hareket edebileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Aynı zamanda yolda tek başınıza seyahat etmeyeceğiniz için bu harekete alışmanız uzun zaman alacaktır. Diğer bir deyişle, yolcular için rahatsızlık ve tehlike yaratmamak için dikkat etmeniz gereken çok sayıda araç olacaktır.


Bus Simulator Cockpit Go Hile Apk


Bu oyun, onları almak için yeşil okla işaretlenmiş yere giderken gerçek misafirlere hizmet ediyormuş hissi veriyor. Bu aracı kontrol ederken, yolcuları almak için kapıyı açmak veya yolculuğa başlamak için kapıyı kapatmak gibi tam haklara sahip olacaksınız. Böylece, herhangi bir unsurun göz ardı edemeyeceğiniz kendi başına bir anlamı olacağı konusunda otantik bir deneyim sağlar. Bus Simulator Cockpit Go: Megabus size bazı temel görevleri verir ve bunları para kazanmak için en iyi şekilde tamamlamaya çalışacaksınız. Ancak, yanlış şeritte hareket etmek, işaretleri bilmemek veya diğer arabalara çarpmak gibi oyundaki performansınızı her zaman engelleyen faktörler olacaktır. Bu, alışmak için zaman ayıracağınız bir unsurdur.


Bus Simulator Cockpit Go Son Sürüm Apk indir


Bu oyun için deneyimleyeceğiniz ve işlevlerinin her birini bileceğiniz karmaşık bir araç kontrol sistemine sahip olacaksınız. Gerçek hayattaki bir otobüsten geliyor ve onu olabildiğince doğru bir şekilde kontrol etmeniz gerekecek. Özellikle, sol taraf otobüsün yönünü kontrol etmek, sağ ise hareket etmeniz için vites kolu, fren ve gaz pedalı olduğundan, kontrol düğmelerinin ayrımını net bir şekilde görebilirsiniz. Örneğin, fren düğmesine basmazsanız araç otomatik olarak durmayacaktır. Bu oyun, oyunculara ilk kez deneyimlemekte zorlandıklarında zorluklar getirir. Çok sayıda düğme olduğundan, bazen hangi düğmelere basmaları gerektiğinin farkında olmazlar. Dolayısıyla, bu sorunun çözümü basittir, birçok farklı seviyeyi deneyimleyeceksiniz. Zamanla bu kontrole alışabileceksiniz ve o sırada oyunu çok seveceksiniz.


Bus Simulator Cockpit Go nasıl indirilir?


Bus Simulator Cockpit Go: Megabus, yollarda üstesinden gelmeniz ve üstesinden gelmek için dikkat etmeniz gereken farklı zorluklara sahip seviyeler getiriyor. Aynı zamanda oyun, kontrolünüzü optimize etmek için farklı işlevler de sunar ve seviyeyi tamamladığınızda ilgili ödülü alırsınız. Ayrıca, sürüş sırasında herhangi bir sorun yoksa, etkileyici miktarda tazminat alabilirsiniz.Bu mükafatı almakla, kuşkusuz herkes sevecek ve daha çok kazanmaya çalışacaktır. Araba kullanarak çok şey biriktirebilirsiniz ve gerçekten çok paraya sahip olmak istiyorsanız, herhangi bir sorun olmamalıdır. Aynı zamanda, belirli bir paraya ulaştığınızda, otobüsün görünümü gibi bazı oyun içi unsurlar için kesinlikle harcama yapabilir veya orijinalinden daha eksiksiz olanaklara sahip başka bir tane satın alabilirsiniz.


Bus Simulator Cockpit Go Şehir Otobüs Simülatörü indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Offroad Simulator Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar