Shoguns Empire Hex Commander Mega Hileli MOD APK [v1.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shoguns Empire Hex Commander Mega Hileli MOD APK [v1.8] 1 Shoguns Empire Hex Commander Mega Hileli MOD APK [v1.8] 2 Shoguns Empire Hex Commander Mega Hileli MOD APK [v1.8] 3 Shoguns Empire Hex Commander Mega Hileli MOD APK [v1.8] 4 Shoguns Empire Hex Commander Mega Hileli MOD APK [v1.8] 5 Shoguns Empire Hex Commander Mega Hileli MOD APK [v1.8] 6

Shoguns Empire Hex Commander Mega Hileli MOD APK [1.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Japonya İmparatorluğu kendini parçalıyor.


Shoguns Empire Hex Commander 1.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Pirinç hilesi
  3. Sınırsız Onur hilesi
  4. Haritadaki tüm klanların kilidi açıldı
Japonya'da orta çağa geri dönme hissini yaşamak ister misiniz? Rejimler dağılırken ve iç savaş olurken, Shogun klanı – yeni hanedanınız kurulur, oradaki son hanedandır. Shogun's Empire Hex Commander yeni bir strateji oyunudur ve günümüz kullanıcıları arasında heyecana neden olmaktadır.


Shoguns Empire Hex Commander v1.8 MOD APK


Fethedin ve geri çekin, eyaletleri farklı türde birimlerle yönetin ve bölgedeki durumunuzu yeniden ilan edin. Uzun süredir devam eden kampanyalardan birini seçin, yani ulaşmak ve çekmek için yaklaşık 15 klan inşa edin. Uluslararası sahnede itibarınızı koruyun, saygı kazanmak için stratejik olarak savaş ve ittifaklar ilan edin ve sizi olumlu değerlendireceklerdir. Aileniz ve komşu aileler arasında iyi ilişkiler kurun. Ordunuz ve halkınız için temel gıdaya hizmet edebilecek ve sağlayabilecek güçlü bir pazar ekonomisi oluşturun ve yaratın. Güçlü bir askeri sistem kurulabilmesi için son birkaç eyaleti geri yükleyin ve iyileştirin.


Shoguns Empire Hex Commander Para Hilesi


Shoguns Empire Hex Commander, güçlü bir savaşa hizmet etmek için kendinize bir ordu sistemini nasıl kuracağınızı bilmelisiniz. Sağlığı yerinde, güçlü, cesur ve efendilerine sadık askerler toplayın ve seçin. Buradaki askerler metodik olarak eğitilecek; farklı dövüş sanatlarını öğrenecekler. Oradan, daha önce vermiş olduğunuz stratejilere uygun olarak iradenize, düzenlemenize ve seçiminize göre yeni bir ordu doğacak.


Shoguns Empire Hex Commander Pirinç Hilesi


Kılıç kullanma, menzilli oklar, silahlar ve daha fazlası gibi farklı birimlerdeki rollere atamak için askerleri tek tek seçin. Savaşlarda savaşmak için kullanıcıyı nasıl kullanacağınızı bilin, güçlü topçu kullanarak büyük avantaj elde edin. Askerler her maçtan sonra daha fazla deneyim öğrenecek ve sonraki savaşlarda daha yenilikçi ve daha cesur olacaklar. Her kahraman ve örnek general, ordunuzu neşeli ve birlik içinde yapacaktır. Ayrıca, onlara savaş becerileri öğretilecek ve ikramiye alacaklar.


Shoguns Empire Hex Commander Onur Hilesi


Bu oyuna girerken, ordunun manzarasından ve yemek yeme tarzından Japonya'nın tadını hissedeceksiniz. Her şey sevimli, Japonca bir sesle Japonca olarak adlandırılır. Ayrıca, Japonya'da hava tam olarak değişen mevsimlerin döngüsü gibi gerçekleşir; Onlar hakkında daha fazla şey anlamanıza yardımcı olmak için birçok tarihi tablonun büyük bir etkisi var. Ayrıca görüntülerin ve karakterlerin farklı ve benzersiz bir şekilde inşa edilmesi, özellikle evlerden, çevreden askeri kostümlere ve her karakterin yüzüne kadar cesur bir Japon karakteridir. Japonca olduğunu ancak ilk bakışta anlayabiliyoruz. Bu, oyuncular için bir cazibe yarattı ve kendilerini kiraz çiçekleri dünyasına kaptırdılar.


Shoguns Empire Hex Commander Apk Hile


Bilindiği gibi, bu, oradaki alanı keşfetmek ve deneyimlemek için zaman içinde ortaçağ dünyasına giden bir oyundur. Bu oyuna katılmak için yaş şartı olmadığı gibi 18 yaşında olmak da gerekmiyor ama bu oyunu indirip rahat ve konforlu bir şekilde oynamak hepimizin hakkı. Ev hanımları, ofis çalışanları veya Japonya'ya tutkuyla bağlı olan ve tarih, insan kültürü ve o ülke hakkında bilgi edinmek isteyen okul çağındaki hepiniz olabilirsiniz.


Shoguns Empire Hex Commander Apk indir


Bu oyunu oynadıktan sonra, bundan birçok fayda elde edeceksiniz. Japonya ülkesini oluşturmanın tarihsel süreci hakkındaki anlayışınızı geliştireceksiniz. Oradaki kişiliği ve insanları anlayarak, güçlü bir ekonomi geliştirmek için çok düzenli ve çok çalışkan, dinamik bir hayat yaşıyorlar. Buna ek olarak, oyunda askerleri ana ülkeye şanlı zaferler getirmeleri için yönlendirmek için uygulanan birçok askeri strateji öğreneceksiniz. Bunun da ötesinde, komşularınızla diplomatik olarak nasıl iyi geçineceğinizi öğrenecek ve gelecekte birbirinize yardımcı olabilecek geniş bir ilişki kuracaksınız.


Shoguns Empire Hex Commander Son Sürüm apk


Ve bahsetmek istediğimiz şey, bu oyuna ücretsiz ve tamamen, herhangi bir sınırlama olmaksızın katılabileceğinizdir. Daha sonra ödemeniz veya özgürce kullanmak için para harcamanız gerekmez. Umarım bu oyun size en değerli şeyleri getirir!


Shoguns Empire Hex Commander indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Mafia Boss APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar