Military Jet Fighter Air Strike Mermi Hileli MOD APK [v2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Military Jet Fighter Air Strike Mermi Hileli MOD APK [v2.0] 1 Military Jet Fighter Air Strike Mermi Hileli MOD APK [v2.0] 2 Military Jet Fighter Air Strike Mermi Hileli MOD APK [v2.0] 3 Military Jet Fighter Air Strike Mermi Hileli MOD APK [v2.0] 4 Military Jet Fighter Air Strike Mermi Hileli MOD APK [v2.0] 5 Military Jet Fighter Air Strike Mermi Hileli MOD APK [v2.0] 6

Military Jet Fighter Air Strike Mermi Hileli MOD APK [2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Jet ekibinin birçok üyesi arasında şiddetli bir savaş oluşturur, uçağı kontrol eder ve rakibi güzel bir saldırı ile düşürür.


Military Jet Fighter Air Strike 2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi

Military Jet Fighter Air Strike, savaş gemileri havada buluştuğunda bir dizi son derece yoğun çatışma görevi geliştirir. Kuruluşlar da araçlarını donatmak için gelişmiş silahlar kullanır. Oyuncu ayrıca bu yeteneği kullanarak şiddetli bir zafer elde edenlerden biri olur. Savaş, ayrılan süre boyunca sürecek ve zafer, en çok düşmanı öldüren kişi tarafından belirlenir. Şampiyonluğu kazanmak kolay değil.


Military Jet Fighter Air Strike v2.0 MOD APK


Military Jet Fighter Air Strike tarafından belirlenen hedef, deneyiminizi en iyi hale getirmektir. Bu nedenle MIG 21, MiG 24, MiG 29, F15, Mirage gibi birçok yeni jet de kullanım listesine eklenerek seçimi zenginleştiriyor. Özellikle, fethetme sürecini daha gerçekçi hale getirmek için arayüz geliştirildi. Oyunun boyutunu küçültme ve tüm cihazlara uygun hale getirme süreci, bu heyecan verici içeriği daha fazla kişiye ulaştırmanın bir sonraki adımı olacak.


Military Jet Fighter Air Strike Para Hilesi


İlk olarak, Military Jet Fighter Air Strike sürücüleri uygun bir uçak seçerek başlar. Onları oyunun dokunmatik kumandasından kontrol etme becerisini edinmeniz gerekiyor. Oyuncular, engellerden nasıl kaçınılacağını veya havada nasıl hızlanacağını bilmek için sistemin önerdiği egzersizleri deneyebilir. Rakibi en kısa sürede yenme görevini tamamlayabilmek için de temel bilgilerle donatılmış olacaksınız. Uzak dürbünler mesafeyi kısaltmaya yardımcı olur ve oyuncu her şeyi kolayca görebilir.


Military Jet Fighter Air Strike Mermi Hilesi


Oyuncuların şimdiye kadar yaşadığı en gerçekçi savaş haline gelen Military Jet Fighter Air Strike, hem güç hem de zeka ile rekabet eden muhteşem yarışlar yaratmaya devam ediyor. Yarışa katılırken, oyuncular dağların veya denizin 3D modellerini gözlemleyebilirler. Savaş boyunca canlı sesler kullanılır. Ayrıca uçağınızla ilgili sorun yaşıyorsanız yardım için arayabilirsiniz. Yarışınızı harika kılmak için en modern silahlar da yüklendi.


Military Jet Fighter Air Strike Uçak Hilesi


Military Jet Fighter Air Strike, oyuncuların jetleri kontrol etmelerini ve gökyüzünde uçmalarını sağlar. Ayrıca sistem büyük ölçekli turnuvalar düzenleyerek dünyanın en iyi binicilerini yarışmak için bir araya getiriyor. 


Military Jet Fighter Air Strike Hile Apk


Oyun alanı, uçakları uçurmak ve rakiplerini yenmek için savaşmak konusunda tutkulu olanlar içindir. Oyuncuların, herhangi bir savaşa doğru silahları uygulamak için profesyonel uçak kontrol becerilerine ve yaratıcı bir zihne sahip olmaları gerekir. En üst sırayı kazanma fırsatı, fethetmenizi bekliyor!


Military Jet Fighter Air Strike apk indir


Havadayken inanılmaz uçuş becerileri ile oyuncunuzun jet kontrolünü geliştirin. Güncelleme durumlarında oyun özelliklerini iyileştirin ve yeni temalarla deneyim içeriğini genişletin. Yeni, çok daha modern silahlarla uçarken pilotlarınızın savaş becerilerini geliştirin. Oyuncular, devam eden etkinlikler, kayıtlar ve daha fazla eğitimde şampiyonluğu fethetmek için yolculuklarına başlayabilirler. Lider panosunu en yüksek pozisyon ve en fazla başarı ile işgal etme yeteneğine sahip olan pilot için fahri ödüller.


Military Jet Fighter Air Strike indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun POLYWAR APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar