Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v1.22]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v1.22] 1 Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v1.22] 2 Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v1.22] 3 Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v1.22] 4

Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v1.22] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok oyuncuyu tutkulu hale getiren yeni hikayesi ve oynanışı ile ünlü isimlerden biridir.


Driver Simulator 1.22 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Araba kullanmak asla basit bir mesele değildir. Uzun yıllardır zorlayanlar bile öngörülemeyen sürüş durumları yaşayabilir. Bu nedenle pek çok insan bir arabayı denemeye veya onunla ilgilenmeye cesaret edememiş, ancak fırsatı olmamıştır. Neyse ki ileri teknoloji çağında araba kullanmayı simüle eden oyunlar prestij oyunlarının önüne çok geçmiş gibi görünüyor. Ancak Driver Simulator gerçekten çok kaliteli ve oyuncuya unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. 


Driver Simulator v1.22 MOD APK


Driver Simulator, birçok oyuncuyu tutkulu hale getiren yeni hikayesi ve oynanışı ile ünlü isimlerden biridir. Oyunun yüksek verimliliği ile şimdiye kadar hala birçok kişi yüklü ve boş zamanlarında oynuyor. İndirme sayısı artmaya devam ediyor, genel olarak oyun camiasında ve özellikle simülasyon oyunlarını sevenler arasında popülerliğini gösteriyor.


Driver Simulator Para Hilesi


Özellikle oyunun kontrol sistemi Driver Simulator'ı diğer isimlerden zaten farklı kılıyor. Çünkü sürücüyü araba kullanıyormuş gibi hissettiren basitleştirilmiş bir sürücü kabinini simüle etmek için tasarlandı, ancak görüş çok daha açık. Solda bir direksiyon simidi ve özelleştirebileceğiniz çok yönlü bir joystick var. Sağ vites kolu, fren pedalı ve gazdır. Kontrol de oldukça kolay ancak doğuya giderseniz zorluk oldukça artacaktır.


Driver Simulator Araba Hilesi


Oyunda siz bir Uber sürücüsüsünüz ve bu görev yolcuları istedikleri yerlere en hızlı şekilde ulaştırmak olacak. Bu size oyunu kapatmak için çok para verebilir. Geziyi aramak için sabırla beklemeniz gerekecek.


Driver Simulator Hile Apk


Ekran yolculukta görünecek ve gerçek bir Uber araması olarak ücretlendirilecektir. Randevu yap ve görevi yerine getir. Daha fazla paranız olduğunda, arabanın diğer birçok göstergesinin yanı sıra hizmet kalitesini artırmak için yeni bir araba satın alın.


Driver Simulator Apk indir


Driver Simulator'ın grafikleri, kontrol sisteminin minimalizmiyle birleşen otomobilin yumuşak hareketi ile sizi gerçekten mutlu edecek. Harika grafikleri ve heyecan verici hikayeyi deneyimleyin. Yapımcısı hakkında konuşursak, Oppana Games son derece kaliteli ve simülasyon oyunlarına sahiptir. Oyun içerikleri, çeşitli oyun ve mekaniklerle sürekli değişiyor.


Driver Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Minetap APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar