Miami Crime Simulator Beceri Puanı Hileli MOD APK [v3.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Miami Crime Simulator Beceri Puanı Hileli MOD APK [v3.0.4] 1 Miami Crime Simulator Beceri Puanı Hileli MOD APK [v3.0.4] 2 Miami Crime Simulator Beceri Puanı Hileli MOD APK [v3.0.4] 3 Miami Crime Simulator Beceri Puanı Hileli MOD APK [v3.0.4] 4 Miami Crime Simulator Beceri Puanı Hileli MOD APK [v3.0.4] 5 Miami Crime Simulator Beceri Puanı Hileli MOD APK [v3.0.4] 6

Miami Crime Simulator Beceri Puanı Hileli MOD APK [3.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların atış ve yıkıcı mekaniklerle başlarken istedikleri suçu yapmaktan zevk almalarına izin vermesidir.


Miami Crime Simulator 3.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Beceri Puanı hilesi
Sandbox, bugün piyasadaki benzersiz ve en popüler oyun türüdür; sayısız farklı oyuna sahiptir ve birçok akılda kalıcı ve yeni stil ile birlikte gelir. Çoğu sanal alan oyunu, oyunculara etrafta dolaşırken en ferahlatıcı hissi vermek için gerçekçi bir 3B grafik motoru ve birçok canlı fizik efekti ile birleştirilmiş açık dünya atış aksiyonudur. Bu açıklamalara uyan bir oyun, sınırsız eğlence sunan ve çevrimiçi oynanışa sahip basit bir oyun olan Miami Crime Simulator'dür . Şimdi, oyuncular artık şehri tek başına sabote etmeyecek, ancak oturuma katılan birçok komik arkadaş da olacak. 


Miami Crime Simulator v3.0.4 MOD APK


Oyun, herkese verdiği eğlence ve 3D grafikler için artık her yaştan çok seviliyor ve harika içeriklerle mükemmel bir dünya inşa etmek için oynanışla birleştiriliyor. Oyunda herhangi bir hikaye sistemi bulunmamakla birlikte şehrin her yerine dağılmış görünen ve aynı zamanda ana gelir kaynağı olan bir dizi etkinliktir. Bunun yerine, oyun gerçek ve ücretsiz bir sanal alan sistemi sunuyor ve oyuncular meraklarını gidermek için şehir içinde istedikleri her şeyi yapabilirler. Ayrıca oyuncular, araçları özelleştirmek veya mevcut işlevleri kullanmak için dünyayla etkileşim kurmak dahil olmak üzere zengin ve etkileyici bir moda sistemine erişebilecekler.


Miami Crime Simulator Beceri Puanı hilesi


Oyunun herhangi bir görevi yok, bu nedenle oyuncular herhangi bir başarıya, ilerlemeye ve daha fazlasına sahip olmayacak. Bu oyun gerçek bir sanal alan simülasyonudur ve oyuncular, oyunda bir suçlu olmanın en iyi hissini yaşayacaklar. Oyunun bir komplo sistemi olmasa da şehirde pek çok işi var ve işin içeriği oyuncuların kendilerini dünyaya kaptırmaları için her zaman farklı. Görevin ödül sistemi, zorlukları ile artacaktır; bazen, oyuncu bile para almayacaktır, ancak başka eşyalar veya pahalı silahlar alacaktır.


Miami Crime Simulator Elmas hilesi


Miami Crime Simulator'un önemli bir unsuru, oyuncuların atış ve yıkıcı mekaniklerle başlarken istedikleri suçu yapmaktan zevk almalarına izin vermesidir. Dahası, işin veya görevin türüne bağlı olarak, oyuncunun birçok farklı komuta uyması gerekecek ve bu da en garantili ve istikrarlı ödül değerine yardımcı olacaktır. Oyunun neredeyse tüm görevleri yasadışı ve suçludur, ancak oyuncunun kurgusal bir dünyada mola verip kötü ve kötü bir adam olabileceği oyundaki eğlence budur. Sırada, oyuncuların tüm düşmanları yok etmesine veya birkaç dolar karşılığında kazara birini öldürmesine izin veren çeşitli ve zengin bir silah sistemi var. Tüm bu silahlarla, oyuncular onları kolayca taşıyabilir ve hızla değiştirebilirler.


Miami Crime Simulator Para hilesi


Miami Crime Simulator, oyuncuların şehri karakterleriyle daha geniş ve daha rahat bir perspektiften keşfetmelerine olanak tanıyan esnek bir üçüncü şahıs bakış açısına sahip bir 3D aksiyon oyunudur. Yalnızca görüş açısı veya kamera değil, aynı zamanda hareket mekanizması da akıcı ve canlıdır ve oyuncuların birçok farklı eylemle çevre ile etkileşime girmesine olanak tanır. Oyuncular ayrıca yolda görünen özel araçları şehirde dolaşmak için kullanabilirler ve oyun, oyuncunun aracına bağlı olarak farklı kontrol mekanizmalarına sahip olacaktır. Kara, deniz ve hava olsun, oyun uyumlu araçlara sahip olacak ve esnek ve basit kontrolleri dahil olmak üzere çeşitli durumlar için uygun olacak.


Miami Crime Simulator apk dayı


Oyuncu birçok durumda daha fazla öne çıkmak istiyorsa, moda çok önemli olacaktır. Oyun, üstün ve kullanışlı bir karakter özelleştirme sistemi sunuyor ve hatta tüm moda içeriği birçok farklı markaya bölünerek dünyayı daha canlı ve zengin hale getiriyor. Oyuncular ayrıca şehrin her yerine dağılmış veya görev sistemi aracılığıyla dağılmış görünen kostüm parçalarını toplayabilir ve etkileyici kıyafetlere sahip olmak için olağanüstü başarılar sergileyebilirler.


Miami Crime Simulator Hile Apk


Oyuncu daha fazla kişisel mülke sahip olmak istiyorsa, oyunda seçim yapabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz birçok farklı araba olacaktır. Satın alındıktan sonra arabalarla ilgili etkileyici olan şey, hepsinin yükseltilebilirlik ve imha sigortası ile birlikte gelen özel bir kişiselleştirme sistemine sahip olmalarıdır. Herkes her tür aracı sevdiği ve onları öne çıkarmak ve daha etkileyici kılmak için birçok şey yapmaya istekli olduğu için, medya özelleştirici bu oyunun ana özelliği olarak görülüyor. Bir oyuncunun aracı dolaşım sırasında imha edildiğinde, sigorta sistemi aynı aracın düşük maliyet ve kolaylık için tazmin edilebilmesini sağlar.


Miami Crime Simulator Oyun Skor


Miami Crime Simulator, oyuncuları eğlendirirken dinamik ve dinamik 3D grafikler sunarken, oyuncuya yok etmek veya keşfetmek için bolca seçenek sunan yenilikçi ve eğlenceli bir oyundur. Oyuncu daha hareketli aktiviteleri seviyorsa, oyun yarışmak veya özel alanlarda atış yapmak gibi daha etkileyici aktivitelere sahip olacaktır.

 

Miami Crime Simulator'u İndirin (MOD, Sınırsız Beceri Puanı Hilesi)


Bir önceki android oyun Battle of Polytopia APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar