Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50] 1 Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50] 2 Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50] 3 Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50] 4 Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50] 5 Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50] 6

Flip Dunk Para Hileli MOD APK [2.50] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Atlamak için dokunun ve ardından havada çevirmek için parmağınızı basılı tutun.


Flip Dunk 2.50 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Flip Dunk sizi bir basketbol sahasına sokar, burada bir ödül için sepete her doğru atışı yaparsınız. Oyunun benzer oyunlara göre benzersiz bir özelliği, topu sepete koymadan önceki akrobatik hareketin belirleyici bir rol oynamasıdır. Çoğu oyuncu için uygun, nispeten basit bir oyun olarak değerlendirilse de, zorluğu hafife alınmaz.


Flip Dunk v2.50 MOD APK


Özünde, bu dünya çapında birçok ünlü gişe rekorları kıranların babası olan stüdyo VOODOO tarafından yaratılmış bir arcade oyunudur. Flip Dunk, kendine özgü basit oyun ve kontrol stiliyle önceki oyunlarının mirasını sürdürüyor. İlk bakışta, topu sepete atma eylemleri dizisi tekrar tekrar yapıldığında sıkıcı görünüyor, ancak orta formu değil, benzersizliğini hissetmek gerçek bir deneyim gerektiriyor.


Flip Dunk Para Hilesi


Müzayede başlamadan önce havada birkaç kez akrobasi yapmanıza izin verilecek. Tonlarca ağ gelip topları çok doğru bir şekilde atmanız için sizi bekliyor. Bu, momentum oluşturmak ve fırlatma pozisyonunu mümkün olduğunca doğru bir şekilde hedeflemek için bir adım olarak kabul edilir. Flip Dunk için, ne kadar çok tur çevrilirse, skor o kadar yüksek olur, bu da oyuncuya çok fayda sağlar.


Flip Dunk Apk Hile


Farklı bir üç boyutlu grafik sistemi ile birçok yere seyahat edeceksiniz, ancak ortak noktaları, nerede olursanız olun oyunun ana karakterinin bir kafes sepet olarak ortaya çıkmasıdır. Topu sepete sokma görevini gerçekleştirmek için top sepete temas edene kadar parmağınızı ekranda tutmanız gerekir. Bıraktığınızda top düşecek, bu yüzden düşmeden önce topun doğru yerde olduğundan emin olun.


Flip Dunk Apk indir


Bu kadar basit bir oynanışla Flip Dunk, tüm genç veya yaşlı oyuncuların keşfedip hemen katılabildiği ve harika bir takımın üyesi olduğu ulusal bir oyun olarak adlandırılmayı hak ediyor. Bu büyük aile basketbol konusunda tutkulu. Başka bir seviyeyi geçme, diğer seviyelere girme fırsatına sahip olduğunuzda sevinciniz gösterilecektir; sadece size özel eşsiz bir manzaraya hayran kalacaksınız. Denizden bahsetmişken, otoyolda, insanların çatılarında…


Flip Dunk apk oyun indir club


Sadece bu değil, size verdiğimiz zorluk, aynı türdeki diğer birçok oyun gibi rakibin engelleri veya rekabeti konumunda değil, durduğunuz konumdan - sepet konumundan uzakta. Daha karmaşık, daha derin seviyelere girerken, alan uzayacak ve sepete göre dikey yönünüz çok sapacaktır. Bu durum birçok oyuncunun işini zorlaştırdı ve topu istedikleri gibi kontrol edemediğinde oyunu durdurmaya zorladı. Onları seviyor musun?


Flip Dunk Giysi Hilesi


Zorluk burada bitmiyor; Flip Dunk ayrıca topu atmaya başlamadan önce oynamanızı önerir. Bu, oynatıcıyı ayrıntılı bir hesaplama ile ayarlar; dikkatli bir sayıda yuvarlanma aksi takdirde birinci seviyeden düşebilir. Spesifik olarak, birçok tur size minimum, maksimum veya sabit bir sayı belirleyecektir…


Flip Dunk indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Metal Slug Commander APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar