Soccer Manager 2024 - SM 24 Mega Hileli MOD APK indir [v3.0.0]

Puan: 4.17 (Oylar: 6)
Soccer Manager 2024 - SM 24 Mega Hileli MOD APK indir [v3.0.0] 1 Soccer Manager 2024 - SM 24 Mega Hileli MOD APK indir [v3.0.0] 2 Soccer Manager 2024 - SM 24 Mega Hileli MOD APK indir [v3.0.0] 3 Soccer Manager 2024 - SM 24 Mega Hileli MOD APK indir [v3.0.0] 4 Soccer Manager 2024 - SM 24 Mega Hileli MOD APK indir [v3.0.0] 5

Soccer Manager 2024 - SM 24 Mega Hileli MOD APK indir [v3.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En iyi on birinizle başarılı olmanız, ulusal ve kıtasal kupalarla heyecan verici fırsatlar sunabilir.


Soccer Manager 2024 3.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
Kurulumu : Oyunu Google Play'den den indirebilirsiniz. Ek dosyalar kısmındaki dosyayı indirdiğiniz dosyayı telefondan rar programı ile çıkarın ve SM 24 data dosyaları ile değiştirin. 

Anlamayanlar için bir video bırakıyoruz.. https://www.youtube.com/watch?v=3Cm0Q3FMQrg

Soccer Manager 2024, rakipsiz doğruluk, içerme ve eğlence sunan mobil futbol yönetim oyunudur. Dünya genelinde 36 ülkede 54 ligde yer alan 900'den fazla kulübün futbol menajeri olarak kontrolü ele alın. Gerçek oyuncuları satın alın, satın alın ve yönetin, Soccer Manager'ın özel Soccer Wiki veritabanının sağladığı doğru özelliklerle kendi en iyi on birinizi oluşturun.


Soccer Manager 2024 v3.0.0 MOD APK indir


Soccer Manager 2024 APK oyunundaki bu veritabanı, futbol fanları tarafından sürekli desteklenen uzman bir futbol taraftarı topluluğu tarafından sürekli olarak güncellenmektedir.  Artık kıtalararası turnuvalarda kıtadaki ve dünya genelindeki diğer takımlara karşı uluslararası takımları yönetebilirsiniz.


Soccer Manager 2024 Para Hilesi


Oyuncu benzerlikleri ve animasyonları hiç olmadığı kadar iyi görünen etkileyici maç ve çevre görsellerinin keyfini çıkarın! Transferleri yönetin, antrenmanları, taktikleri ve formasyonları yönetin ve futbol kulübünüzün tesislerini geliştirerek şampiyon olmak için yükselin.


SM 24 Para Hilesi indir


En iyi on birinizle başarılı olmanız, ulusal ve kıtasal kupalarla heyecan verici fırsatlar sunabilir. En iyi uluslararası takımlara karşı kıtasal ve küresel turnuvalarda yer alarak uluslararası bir takımın yöneticisi olmaya davet edilebilirsiniz!  Futbol yönetim yeteneklerinizi gerçekten kanıtlamak isterseniz, kendi futbol kulübünüzü oluşturarak efsaneyi kendiniz yazın!


Soccer Manager 2024 android oyun club


Kendi futbol kulübünüzü oluşturarak en üst noktaya çıkma yolculuğunda, satın aldığınız futbol yıldızları veya dünya çapında profesyonellere dönüştürdüğünüz harika çocuklarınızla en üst seviyede bir futbol yöneticisi olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin.


Soccer Manager 2024 Apk Hile


SM24'te en iyi futbol yöneticisi olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin: Gerçek Oyuncular ve Kulüpler Dünyanın en popüler 54 liginden 900'den fazla futbol kulübü ve 25.000'den fazla gerçek oyuncu. Kulüp yarışmalarında futbol yöneticisi olarak üstünlüğünüzü kanıtlayın.


Soccer Manager 2024 Steam


Uluslararası Yönetim Kontrol ve rehberlik için neredeyse 100 uluslararası takım. Favori futbol yöneticinizi taklit ederek on birinizi küresel başarıya yönlendirin. Kendi Efsaneyi Yaratın Kendi futbol kulübünüzü oluşturarak kendi efsaneyi yaratın. İstediğiniz tarza uygun bir yönetici oluşturun, kişiselleştirme ve gardırop seçenekleri ile.


Soccer Manager 2024 taktik


Canlı Transfer Piyasası Canlı transfer piyasası sayesinde hangi oyuncuları takıma dahil edeceğinizi zekice karar verin. Hızlı oyuncu sözleşme müzakereleri ve çözümleri gerçekçilik ve içine alma katkısı sağlar. Süper Yıldızlar veya Genç Yetenekler Anında başarı için deneyimli süper yıldız futbolcuları transfer edin veya genç yetenekleri yetiştirerek geleceğin "harika çocukları" haline getirin.


Soccer Manager 2024 Apk Dayı


Görsel Olarak Şaşırtıcı Gerçek oyuncuların ve stadyumların hiç bu kadar iyi görünmediği oyuncu karakterleri, animasyonları ve çevrelerle futbol yönetimi stratejinizin sahada başarılı olduğunu izleyin.Taktiksel Yönetim Eğitim sahası koçluğundan canlı saha kenarı talimatlarına kadar istediğiniz şekilde on birinizi taktiksel olarak yönetin.


Soccer Manager 2024 Play Store


İstatistik Analizi Detaylı istatistik raporlarını analiz edin ve futbol takımınızın performansını nasıl iyileştireceğinize karar verin. Stadyum ve Kulüp Tesisleri Futbol stadyumunuzu ve kulüp tesislerinizi nasıl inşa edeceğinizi ve yükselteceğinizi seçin.


SM 24 Apk Hile


SM APK ile futbol yönetimi deneyimini en üst düzeyde yaşayın. Gerçek oyuncular, gerçek kulüpler ve stratejik kararlarınızın sonuçlarını görün. Kendi efsaneyi yaratmak, takımınızı şampiyon yapmak ve futbol dünyasının zirvesine tırmanmak için şimdi indirin!


Soccer Manager 2024 indir (MOD, Reklamsız, Para Hilesi)


Bİr önceki android oyun FIFA Mobile 24 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Diğer futbol oyunlarını da denemek istiyorsanız

eFootball 24 APK

DLS 24 APK

DLS 23 APK

FIFA Mobile 24

linklerine tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar