Korsan Gemileri Dünyası Para Hileli MOD APK [v4.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Korsan Gemileri Dünyası Para Hileli MOD APK [v4.4] 1 Korsan Gemileri Dünyası Para Hileli MOD APK [v4.4] 2 Korsan Gemileri Dünyası Para Hileli MOD APK [v4.4] 3 Korsan Gemileri Dünyası Para Hileli MOD APK [v4.4] 4 Korsan Gemileri Dünyası Para Hileli MOD APK [v4.4] 5 Korsan Gemileri Dünyası Para Hileli MOD APK [v4.4] 6

Korsan Gemileri Dünyası Para Hileli MOD APK [4.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı World Of Pirate Ships olan bu gemi savaşı oyununu mutlaka deneyin.


Korsan Gemileri Dünyası 4.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Tüm Gemilerin Kilidi Açık
Denizcilik deneyimi oyuncuları hiç sıkmadı ve etkileyici görünüme sahip yelkenli gemiler Korsan Gemileri Dünyası oyuncuları bekliyor . Çevrede hareket eden teknenizi kontrol edecek ve mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı alt edeceksiniz. Aynı zamanda, etkileyici görünümlere ve benzersiz istatistiklere sahip birçok geminin kilidini açmak için özel ganimetler de alırsınız.


Korsan Gemileri Dünyası v4.4 MOD APK


Korsan Gemileri Dünyası'nda oyuncular korsanların savaşına katılacaklar ancak bu, karakteri kontrol edeceğiniz, silah kullanacağınız ve düşmanlarla savaşacağınız bir oyun değil. Kaptan olarak oynayacak ve teknenizi doğru bir şekilde yönlendirecek ve diğer düşman gemilerini vuracaksınız. Aynı zamanda, bu oyunun seviyesini ilk kez deneyimlerken oyuncuların fark edebileceği bir faktör, oyuncuların katıldığı ortamdaki sınırlamadır.


Korsan Gemileri Dünyası Para Hilesi


Bu oyunda ortamın aynı türdeki diğer oyunlara göre biraz küçük olduğu ve her seviyede sadece on oyuncunun yer aldığı görülüyor. Aynı zamanda limit, oyuncunun gemilerde sahip olduğu silahlarda da yatmaktadır. Hepsi önceki yüzyıllarda kullanılan yelkenli gemi türleridir, bu nedenle bazen saldırılar doğru olmaz. Ancak belirli bir heyecan getiriyor ve oyuncuları yeteneklerini göstermeye teşvik ediyor. Korsan Gemileri Dünyası'nda oyuncular gemilerini üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve siz de çevrenizi olabildiğince kapsamlı bir şekilde gözlemlemek için bundan yararlanacaksınız. Aynı zamanda görüş alanınızı istediğiniz gibi döndürebildiğiniz ve saldırılarınızı ortamdaki diğer rakiplere yönlendirebildiğiniz için görüş alanınız nadiren kısıtlıdır. Her oyuncu, düşmanları belirli bir açıyla hedeflemeye odaklanacak ve çoğunlukla silahlarının yönünü aramalılar.


Korsan Gemileri Dünyası Gemi Hilesi


Geminin silahları teknenin yan taraflarında bulunur, bu nedenle bazen oyuncu silahın konumunu takip etmeyi ve tam olarak rakibe nişan almayı hedefleyecektir. İşin geri kalanı, düşmanın saldırılarını ve gemilerini ateşleyerek onları olabildiğince fazla hasar vermektir. Ayrıca, bazen doğruluğu optimize etmek için, önceden çizilmiş silah yönleriyle düşmanları hedeflemek için üçüncü şahıstan birinci şahısa geçebileceksiniz. Hepsi oyuncudan hassasiyet ve hızlı refleksler gerektirir.


Korsan Gemileri Dünyası Hile apk


Korsan Gemileri Dünyası oyuncuları için en önemli hedef, düşmanlarını yenerek becerilerini ortaya koymaktır. Gözlerini bu seviyelerden almayacaklar ve oyunda olduğu kadar para kazanmaya çalışacaklar. Spesifik olarak, bu oyundaki her teknenin tamamen kırılgan olduğunu fark edeceksiniz ve rakibinizi yendiğinizde belirli bir miktar para alacaksınız. Zamanla bu miktar artacak ve yeni tekneler almanıza yardımcı olacaktır.


Korsan Gemileri Dünyası apk indir


Bunlar son yüzyılda kullanılan tekneler olsa da bu teknelerin güzelliği göz ardı edilemez. Her tekne, farklı ülkelerin yelkenli gemilerinden ilham alıyor ve bu ülkelerin kültürünün benzersiz bir karakterine sahip olacaklar. Aynı zamanda, satın alıp almamaya karar vermek için bu teknelerin istatistiklerini de görebilirsiniz. Ayrıca bu gemileri sizi zafere götürecek şekilde yükseltebilirsiniz.


Korsan Gemileri Dünyası İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tiny Robots Recharged APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar