Sniper Attack 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.21]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sniper Attack 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.21] 1 Sniper Attack 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.21] 2 Sniper Attack 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.21] 3 Sniper Attack 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.21] 4 Sniper Attack 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.21] 5 Sniper Attack 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.21] 6

Sniper Attack 3D Para Hileli MOD APK [1.2.21] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun her geçen gün daha zorlu hale gelecek, bu yüzden güçlü rakipleri daha kolay yok edebilecek silahlara sahip olabilmek için kendinizi geliştirmeniz gerekecek.


Sniper Attack 3D 1.2.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Sniper Attack 3D, oyuncuları heyecan verici, gerçekçi deneyimlere götüren benzersiz bir 3D grafik tasarımlı keskin nişancı oyunudur. Oyuncu, hedef düşmanları tam olarak yok etmek için 3D silahları ve tüfekleri kullanabilir. Bu dramatik bir aksiyon oyunu ama daha az eğlenceli değil. Yorucu çalışma ve ders çalışma saatlerinin ardından stres atmanıza yardımcı olur.


Sniper Attack 3D v1.2.21 MOD APK


Sniper Attack 3D'e gelince, dramatik, zorlu ama aynı derecede heyecan verici silahlı çatışmalara dalacaksınız. Oyuncular, askeri üsleri ele geçirmek veya bankaları soyan suçluları vurmak gibi birçok farklı alan, alan, savaş sahnesinde yer aldığında inanılmaz bir deneyim yolculuğu olacak… Bir aksiyon filminde yer alıyormuş gibi hissedeceksiniz ve bunun ana karakteri.


Sniper Attack 3D Para Hilesi


Sniper Attack 3D sizi en gerçekçi atış deneyimine getirecek. Canlı mekanlar 3 boyutlu tasarımla ifade edilecek ve bu oyun getirdiği harika his nedeniyle insanları bu şekilde çekiyor. Ek olarak, oyuncular silahın bakış açısıyla silahları ateşleyebilir, elinizde gerçekçi silahlar tutuyormuş gibi hissedebilir ve bu duygular her zamankinden daha gerçek hale gelir.


Sniper Attack 3D Mermi Hilesi


Oynanabilirlik ve erişilebilirlik hakkında konuşuyorsanız, oyuna yeni başlayanların katılabileceği yer burasıdır. Oyuncuların sadece yerde sürünmeleri, koşmaları, hedefi bulmaları, nefeslerini tutmaları ve hedefinizi hızla yok etmek için tetiği çekmeleri gerekir, ancak yine de dikkatli olun çünkü rakipler size saldırmak için her yerde pusuda bekliyorlar. Ayrıca, kendinizi düzenli olarak yükseltmeniz ve daha ağır rakiplerle savaşmak için en iyi silahlarla donatmanız gerekiyor.


Sniper Attack 3D Hile Apk


Hedefinizi yok etmeniz için size birçok farklı silah modeli verecek. Silah tutkunuysanız bu oyunu görmezden gelemezsiniz; burası, çekim tutkunuzu tatmin etmenize yardımcı olacak yer. Seviye atladıkça birçok yeni silah elde edebilirsiniz ve bu silahlar daha sonra zorlu rakiplerle karşılaşmanızı kolaylaştıran şeydir.


Sniper Attack 3D Apk indir


Bu oyunun basit olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, oynamak kolay olabilir, ancak kazanmak kolay değil. Kolaydan karmaşığa birçok farklı oyun seviyesi olacak. Bu oyunun heyecan verici noktası şudur: Asla sıkılmayacaksınız, ancak güçlü rakipleri fethetmek ve yok etmek için her zaman rüyanızda taşımak zorunda kalacaksınız. Oyuncular, hedefleme becerileri ile birlikte stratejik düşünme becerileri ile mücadele edecekler. Düşmanı çılgın silahlı savaşlarla yok edebilmek için akıllı hamleler yaparak savaş alanında lider olacaksınız.


Sniper Attack 3D Apk Son Sürüm


Sniper Attack 3D Gerçekçi manzaralar ve heyecan verici atışlar ile deneyimler getiren, günlük hayatın yorgunluğunu unutmanıza yardımcı olacak heyecan verici bir destinasyon olacak. Uzun zamandır istediğiniz silahlara sahip olabilecek, onları kullanabilecek ve rakiplerinizi yok edebileceksiniz. Herkes için uygundur; Oyuna yeni başlamış olsanız bile, bu sizin başlangıç ​​noktanız. Oyuna gelin ve getirdiği heyecan verici duyguların tadını çıkarın.


Sniper Attack 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Join Lumberjack APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar