Backwoods Survival Horror Reklamsız Hileli MOD APK [v1.21]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Backwoods Survival Horror Reklamsız Hileli MOD APK [v1.21] 1 Backwoods Survival Horror Reklamsız Hileli MOD APK [v1.21] 2 Backwoods Survival Horror Reklamsız Hileli MOD APK [v1.21] 3 Backwoods Survival Horror Reklamsız Hileli MOD APK [v1.21] 4 Backwoods Survival Horror Reklamsız Hileli MOD APK [v1.21] 5

Backwoods Survival Horror Reklamsız Hileli MOD APK [1.21] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Paranormal güçlere sahip birçok tehlikeli yaratıkla savaşmanız gerekiyor.


Backwoods Survival Horror 1.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız

Backwoods Survival Horror oyununda sessiz bir köyde yeni en korkunç korku oyununu oynamaya hazır mısınız? 2023'ün en iyi aksiyon korku oyunlarından birinde karanlıkla savaşın! Bu korkunç oyunda kendinizi terk edilmiş bir köyde ve terk edilmiş şehirler arasında bulacaksınız.


Backwoods Survival Horror v1.21 MOD APK


Backwoods Survival Horror oyununda korkunç, gizemli bir hikayeyi çözmeniz gerekiyor. Birçok canavar, silah ve korkutucu karakter bulacaksınız. Korkunç bir macera olacak! Kendinizi korkunç yaratıklarla savaşlarda test edin. Korkunç köyün hangi sırları sakladığını öğrenin. Hayatta kalıp bu karanlık dünyadan kurtulabilecek misin?


Backwoods Survival Horror Para Hilesi


Lazerle kaynakları topla. Odun, taş ve diğer kaynakları mayınlayabilirsiniz. Özel bir demiryolu tezgahında yeni kaynaklar oluşturabilirsiniz. Tahtalar ve diğer bileşik kaynaklar yapmak için tezgahı kullanın. Bu korku nişancı oyununda, korkunç canavarlarla savaşmak için farklı silahlar kullanabilirsiniz.


Backwoods Survival Horror Altın Hilesi


Tabancayla mı yoksa pompalı tüfekle mi ateş edilir? Seçim senin! Bu korku, çok ateş etmeyi sevenler ve köyde gerçek hayatta kalma ve sessiz bir şehirde korku hissetmek isteyenler içindir! Bu korkunç birinci şahıs oyununda çok para kazanabilir ve yeni silahlar, cephane satın alabilir, silahınızı yükseltebilirsiniz silahlar ve çok daha fazlası.


Backwoods Survival Horror Silah Hilesi


Tek yapman gereken çok canavar vurmak, çok kazanmak ve kendini geliştirmek! Aksiyon oyunları, korku oyunları, birinci şahıs nişancı oyunları ve diğer korku oyunlarını seviyorsan. O zaman kesinlikle korku oyunumuzu çevrimdışı oynamalısın! Bilim kurgu ve korku filmlerini sevenler için!


Backwoods Survival Horror Apk Hile


2022'deki belki de en sıra dışı birinci şahıs korku oyunudur! Sessiz köyün kasvetli atmosferi! Mükemmel grafikler ruhunda film müziği en iyi korku filmleri! Çekim, kaynak toplama ve işçiliği! Ve tüm bunlar tek bir korku oyununda! Çevrimdışı korku indirmek kolaydır! Korkunç korku oyunumuzu oynayın ve bunun en cesurlar için bir hayatta kalma korku ve korkutucu aksiyon oyunu olduğunu unutmayın! Korkunç köy simülatöründe karanlık sizi bekliyor!


Backwoods Survival Horror Apk indir


Eski terk edilmiş Rus şehrine ve eski köye giderken çok şüpheli ve korkutucu olaylar keşfedersiniz! Paranormal güçlere sahip birçok tehlikeli yaratıkla savaşmanız gerekiyor. Gerekli silahları önceden alın, ancak kaynakları anında alın ve kendi hayatta kalmanız için onlardan bir şeyler yapın. Etrafta tamamen karanlık olacak, ancak bu sizi korkutmamalı çünkü bu, bağımsız olarak kabul ettiğiniz ve testleri sonuna kadar geçmeye hazır olduğunuz korkunç atmosferin bir parçası.


Backwoods Survival Horror indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Football Cup 2023 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar