Gravity Rider Zero Hileli MOD APK [v1.42.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Gravity Rider Zero Hileli MOD APK [v1.42.0] 1 Gravity Rider Zero Hileli MOD APK [v1.42.0] 2 Gravity Rider Zero Hileli MOD APK [v1.42.0] 3 Gravity Rider Zero Hileli MOD APK [v1.42.0] 4 Gravity Rider Zero Hileli MOD APK [v1.42.0] 5 Gravity Rider Zero Hileli MOD APK [v1.42.0] 6

Gravity Rider Zero Hileli MOD APK [1.42.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gravity Rider yollarında sıcak, yeni bir aerodinamik moto yarış deneyimi yaşamaya hazır mısınız ?


Gravity Rider Zero 1.42.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Kilitler Açık
Oyuncuların arazi yarışını seçmek için küçük boş zamanlarının yalnızca birkaç dakikasını eğlendirmeleri gerekir. Aslında bu, aksiyon oyunları gibi rakiplere karşı kazanmak için oyun tekniklerine çok fazla önem vermeyen bir oyun türüdür. Geleneksel oyunlarına göre, bu oyun genellikle tek oyunculu modda gerçekleşecek ve oyuncuların kendilerinin üstesinden geldikleri zorluklara katılmalarını gerektirecek. Bu tür bir oyun, elbette, rahatlığı artırır, oyuncuyu çerçevelere çok fazla zorlamaz ve eğer meydan okumayı görürlerse. Aynı zamanda karmaşıktır; seviyenize bağlı olarak biraz azaltılabilir.


Gravity Rider Zero v1.42.0 MOD APK


Günümüzde bu türdeki oyunlar dönüştürülmüş ve eklenen birçok unsurla çekici hale getirilmiştir. En endişe verici faktör, Çok Oyunculu modun rekabetidir. Kazananı bulmak için sizinle aynı seviyede birçok sürücüyle gerçekten karmaşık yarışlara katılmanız ve maçlara katılmanız gerekecek. Oyuncular boş zamanlarında biraz eğlence istediklerinde rahatlık ve rahatlık hissi artık mevcut değil. Belki de bu, oyun yapımcılarının mümkün olduğunca çok oyuncuya hitap edecek şekilde tasarlarken yaptıkları hedeftir. “Vivid Games SA” Gravity Rider Zero oyunuyla başarılı oldu ve Google Play'de yayınlandı. 5 milyonun üzerinde indirme kazandı ve yeni dönemde bu türü temsil eden ürünlerden biri oldu.


Gravity Rider Zero Para Hilesi


Ancak bu yayıncı aynı zamanda türün temel değerlerini de öğrenmek istiyor. Gravity Rider başarılı oldu ve şimdi küçük kardeşi “Gravity Rider Zero” da sahip olduklarını elde etmenin bir yolunu bulacak. Oyunun bu versiyonunda oyuncular bir önceki versiyonda gösterilebileceklerin neredeyse %90'ı ile karşılaşacaklar. 


Gravity Rider Zero hile nasıl yapılır


Bununla birlikte, küçük bir değişiklik var, ancak oyun geliştirme düşüncesinde ve tarzında belirgin bir devrim var. Temel olarak, bu sürüm, tüm gereksiz özellikler en aza indirilerek, oyunu normalden daha karmaşık hale getirerek minimize edilmiştir. Zorunlu yarışmalar, karmaşık yükseltmeler, birçok farklı görevde toplamanız gereken makine parçaları ile ilgili her şey… yolculuktan, maceranızdan çıkarıldı. Artık tek dikkat etmen gereken sevdiğin arabayı seçip yarışa atılmak.


Gravity Rider Zero Can Hilesi


İçeriğin seyreltilmesine neden olan parçaların yükünü azaltmanın yanı sıra Gravity Rider Zero, oyun sürecinizi bu kadar zorlaştıran dengesizliği de ortadan kaldırır. Kaçınılması çok zor olan zorluklarla karşılaşmayacaksınız veya artık güçlü rakiplerle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Tüm parkurlar, seviyeye bağlı olarak yeteneklerinizi zorlamaya yetecek kadar düzenlenmiş ve ayarlanmıştır.


Gravity Rider Zero Elmas Hilesi


Bu oyunda oyuncu, yaratıcı ekip tarafından verilen engelleri aşmak zorunda kalacak. Bu zorluklarla uyumlu olabilmek için oyuncuların yeni akıllı motorları keşfetmesi gerekecek. Bu iyileştirme onu eski sürümden farklı kılıyor, bu nedenle oyuncuların kendileri için mükemmel yolu seçmek için mümkün olduğunca çok şey denemeleri gerekiyor. 


Gravity Rider Zero hile apk


Zorluklar klasik oyunların fikirlerinden alınmaya devam edecek, ancak tamamen yeni değil. Dev eğimler, lazerler, keskin tırnaklar veya yerçekimi ilerlemenizi durdurmak için ellerinden geleni yapacaktır. Arabalar, hızlı hareket edebilmek için sabit bir hızı korumaya devam edecek. Göreviniz, elin maharetine dayalı göreli bir denge yaratmanın bir yolunu bulmaktır. Biraz pratik yaparsanız, sahneyi tamamen geçebileceksiniz.


Gravity Rider Zero Motor Hilesi


Diğer yarış oyunları gibi “Gravity Rider Zero” da birçok farklı türde motosiklet toplamanıza olanak sağlayacak. Hatta kardeşinden daha çekici bir görünüme sahip olacak. Bu oyun, gelecekte tasarlanan yarış arabalarına benzeyen görüntüler yaratacaktır. Diğer görevleri tamamlarken, zorlukları yenerken veya pistte rekorlar kırarken yeni arabaların kilidini açacak. Oyun her zaman üzerinde zaman geçirmenizi sağlayacak problemler sunmaya çalışacaktır. Test arabalarından ATV'lere, II. Dünya Savaşı arabalarından uzay roketlerine kadar oyunun araba stoklarına dahil edilecek ve bu da oyunu çeşitlendirecek.


Gravity Rider Zero'yu İndirin (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun From Zero to Hero Cityman APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar