Idle Sea Park Mega Hileli MOD APK [v12.1.73]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Sea Park Mega Hileli MOD APK [v12.1.73] 1 Idle Sea Park Mega Hileli MOD APK [v12.1.73] 2 Idle Sea Park Mega Hileli MOD APK [v12.1.73] 3 Idle Sea Park Mega Hileli MOD APK [v12.1.73] 4 Idle Sea Park Mega Hileli MOD APK [v12.1.73] 5 Idle Sea Park Mega Hileli MOD APK [v12.1.73] 6

Idle Sea Park Mega Hileli MOD APK [12.1.73] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sudaki yaşamla dolup taşan balık tadında bir deniz dünyası inşa edin ve parayı kazanın!


Idle Sea Park 12.1.73 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. İlk İnşa Maliyeti 0.
  2. Araştırma Maliyeti 0.
Deniz seven kalpler, Idle Sea Park dünyası ilgi alanlarınıza hizmet etmek ve size ilginç ve heyecan verici görevler vermek için burada. Grafik tasarıma yapılan yatırım ile oyundaki her şey son derece göz alıcı ve size çekici geliyor. Bir iş kurun ve bu parkı çalıştırın, ziyaretçileri çekmenin ve çeşitli deniz yaşamı geliştirmenin yollarını bulun. Canlı su eğlence cennetine hoş geldiniz.


Idle Sea Park v12.1.73 MOD APK


Küçük bir işletmeye başlamak birçok insan için iş geliştirme sürecinde büyük bir engel olacaktır. Ancak Idle Sea Park ile harika, ölçeklendirme mutlaka zor bir şey değil. Parkınız başlangıçta yalnızca bir avuç küçük tür içerecek ve yalnızca mütevazı sayıda ziyaretçi çekecektir. Göreviniz, konukların yatırım yaptığı parayı tesisleri iyileştirmek ve zenginlik yolculuğuna başlamak için kullanmak.


Idle Sea Park Para Hilesi


Sizce, Idle Sea Park'a gelen müşterileri ne alıkoyacak? Canlı türlerinin çeşitliliği ve tazeliğidir. Onları besleyin ve evcil hayvanlarınız gibi onlarla ilgilenin. Müşterilere en mutlu ve rahatlatıcı anları yaşatmak için birçok farklı türü geliştirmeye devam edin. İyi bir iş insanı, işte ilerleme olması için hem müşterilerine hem de evcil hayvanlarına nasıl neşe getireceğini bilir.


Idle Sea Park Hile Apk


Bir sürü heyecan verici aktivite içeren bir plaj partisi düzenlemekten daha harika ne olabilir ki, müşterilerin beklediği kesinlikle bu olacaktır. Bir sürü Orka, kaplumbağa, köpek balığı, ıstakoz, su samuru, penguen satın alın… mümkün olduğunca çok hayvanı geri getirirsiniz. Akvaryumda sadece birkaç küçük yaratık varsa müşteriler sizi hatırlayacak mı? Idle Sea Park'ta sizi bekleyen bir sürü yaratık var.


Idle Sea Park Apk indir


İş yolculuğu, giderek daha fazla rekabetçi faktör devreye girdikçe daha da ilginç hale gelecek. Yaratıklara ek olarak, yeni cazibe merkezlerine de odaklanmalı ve onları en güzel destinasyonlara yükseltmelisiniz. 


Idle Sea Park Elmas Hilesi


Sadece bu değil, akvaryum parkındaki canlıların yaşam alanlarını genişletmek son derece önemlidir. Organizmaların sayısı işin seyri içinde artacak ve bu da daha büyük kapasiteli daha fazla tanka ihtiyaç duyulmasına neden olacaktır.


Idle Sea Park Apk Son Sürüm


Akvaryum iş yolculuğunuzda hegemon olmak ister misiniz? Parkınızın ziyaret edilecek en iyi yerler listesine dahil edilmesinden daha harika bir şey yoktur. Herkese girişimci enerjinizi ve hayvanlara olan tutkunuzu gösterin.


Idle Sea Park indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Truck Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar