Trash Tycoon Altın Hileli MOD APK [v0.7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Trash Tycoon Altın Hileli MOD APK [v0.7.0] 1 Trash Tycoon Altın Hileli MOD APK [v0.7.0] 2 Trash Tycoon Altın Hileli MOD APK [v0.7.0] 3 Trash Tycoon Altın Hileli MOD APK [v0.7.0] 4 Trash Tycoon Altın Hileli MOD APK [v0.7.0] 5 Trash Tycoon Altın Hileli MOD APK [v0.7.0] 6

Trash Tycoon Altın Hileli MOD APK [0.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çöp satmak ve ondan kar etmek bu oyundaki döngüdür.


Trash Tycoon 0.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Altın hilesi.Oyuna girdiğinizde altın miktarını kontrol etmeniz yeterli.
  2. Para hilesi. Oyunda altın takası yapabilir ve para sahibi olabilirsiniz.
  3. Oyunda gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıldı.
Dünyamızda her gün çevreye ne kadar çöp atıldığını biliyor musunuz? Çok büyük bir sayı ve bunu hayal edemezsiniz. Bunların arasında, belirli bir miktar atıkla, çevreyi korumak için geri dönüştürebilir ve yeniden kullanabiliriz. Atıkların geri dönüştürülmesinden ve işletmeden zenginleşmekten ilham alan bir oyun üretilir ve herkes için insani değer ve eğlence değeri getirir. Trash Tycoon oyununu sizlere tanıtmak istiyorum. Çöp sahasından zengin olma sürecini simüle eden oyun telefonda heyecan verici. Oyunu bu kadar çok insan arasında bu kadar popüler yapan şeyin ne olduğunu bulalım.


Trash Tycoon v0.7.0 MOD APK


AlexPlay LLC, “Bunlar sizin için en iyi oyun simülatörleri. Başkasının hayatını yaşa ”, bu yüce ruhla pek çok oyun üretti. Trash Tycoon, bu son derece ünlü oyun geliştiricisinin son derece başarılı ürünlerinden biridir. Renkli ve bağımlılık yapan bir arcade simülasyon oyunu ve oyunu kendi telefonunuzda oynamak çok kolay. Oyun boyunca bu oyundan asla sıkılmayacağınızı garanti ederim. Bu çöp odaklı iş oyunuyla, özlediğiniz serveti bulmanın yanı sıra kendi imparatorluğunuzu bulmayı asla beklemeyeceksiniz. Çöp satmak ve ondan kar etmek bu oyundaki döngüdür. Gezegeni temizlemekten büyük miktarda para kazanın; sadece para değil, aynı zamanda gezegenin ekosistemi de tam anlamıyla sizin elinizde olacak. Bakalım bu ilginç oyunu nasıl oynayacağız.


Trash Tycoon 0.7.0 Para Hile Apk


Trash Tycoon dünyasına girin ve büyükbabanızdan terk edilmiş bir çöp alanını miras alacaksınız. O çöplük, memleketinizin dış mahallelerinde bir yerde. Miras kalan bir çöp sahasına geldiğinizde, bir çöp toplayıcıyla karşılaşacaksınız. O kişi, aslında yıllardır burada bulunan ve geri dönüştürülen büyükbabanızın asistanıdır. Şimdi eski, eski manuel kompaktörleri kullanarak ilk kuruşunuzu yapmaya başlayacaksınız. Sonra, kendi iş başarı öykünüzü yaratabilir misiniz? Kendinizle tanışmak için lütfen bu oyuna katılın.


Trash Tycoon Altın Hilesi


Trash Tycoon oyunuyla, farklı atık türlerinden kurtulmak için nesneler inşa edecek ve çevre ile paylaşmak için üretim hatları ve fabrikaları kullanacaksınız. Sağladığınız atıkları geri dönüştüren ve değiştirdiğiniz atığın makul bir miktarını size ödeyen mutlu çevreciler olacak. Heyecan verici oyun, yüksek kalite ve zengin içerik, bu oyunu oynayan herkesi fethetti. Bu simülasyon oyununu oynamaya başlamak zahmetsiz. Ecoclicker kullanarak ilk çöp bloğunuzu sıkıştırın. Bu makineyi sorunsuz bir şekilde kullanarak daha fazla çöp alacaksınız ve yavaş yavaş dev bir çöp imparatorluğu inşa etmek için büyüyebileceksiniz. Çöp kutunuz da borsada satışa sunulacak. Piyasayı inceleyin ve en yüksek puanı alma zamanını seçmek için fiyat dalgalanmalarını izleyin.


Trash Tycoon Hile Apk


Çöp işine ek olarak madenlerde arkeolojik kazılar yapabilir, laboratuvarda araştırma yapabilir ve yeni ekipman icat edebilirsiniz. Sıkıştırıcıyı demirhanede yükseltmek için parçalar üretin, en iyi çöp için diğer çöp sepetleriyle savaşın. Çöplüklerinizde, bazen sexcos yarış kamyonlarında, onları çöplerden toplamalı ve onları temizlemede uzmanlaşmış spor dünyasının elit saflarına yerleştirmek için onları rafine etmelisiniz.


Trash Tycoon Level Hilesi


Trash Tycoon size birçok ilginç ve harika şey getiriyor. Bunların arasında, istediğiniz zaman oynayabileceğiniz oyunun rahatlığı var. İnternet bağlantısı gerektirmeyen oyunlar yine de oynanabilir. Bu oyun tek elle oynanabildiği için metroda, otobüste hatta yemek yerken bile oynamak zor olmayacak. Ağ bağlantısı olmadan ve oyunu oynamadığınızda bile bazı çöpler toplanacaktır. Oyun oynarken insanlar her zaman oyunda yayınlanan reklamlardan şikayet eder, ancak bu oyun için can sıkıcı reklamlardan sıkılma hissini yaşamak zorunda kalmayacaksınız.


Trash Tycoon APK Son Sürüm indir


Oyunun ayrıca kaliteli grafikleri var; oyun da ağır değildir ve cihazınızın hafızasında çok fazla yer kaplamayacaktır. Çöp milyarderi ve bu dünya için kurtarıcı olma hissini tatmak için bu inanılmaz çöp iş oyununu telefonunuza indirin.


Trash Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Little Big Snake APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar