Petrol Kralı - Yakıt Fabrikası Para Hileli MOD APK [v4.6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Petrol Kralı - Yakıt Fabrikası Para Hileli MOD APK [v4.6.0] 1 Petrol Kralı - Yakıt Fabrikası Para Hileli MOD APK [v4.6.0] 2 Petrol Kralı - Yakıt Fabrikası Para Hileli MOD APK [v4.6.0] 3 Petrol Kralı - Yakıt Fabrikası Para Hileli MOD APK [v4.6.0] 4 Petrol Kralı - Yakıt Fabrikası Para Hileli MOD APK [v4.6.0] 5 Petrol Kralı - Yakıt Fabrikası Para Hileli MOD APK [v4.6.0] 6

Petrol Kralı - Yakıt Fabrikası Para Hileli MOD APK [4.6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Oil Tycoon olan bu oyunda, petrol üzerinden milyarlarca dolar kazanmaya çalışacaksınız.


Petrol Kralı 4.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. VIP Hilesi
Dünyada varlıklı ve küçük bir toprak sahibi olacağınızı ve kendi petrol imparatorluğunuzu kuracağınızı hiç düşündünüz mü? Petrol Kralı - Yakıt Fabrikası, petrolden yararlanma ve ondan yüzlerce kâr elde etme konusunda uzmanlaşmış bir oyundur. Bu oyun, petrol sahalarını sömürerek milyarder olmanızı sağlayacak. Ayrıca heyecan verici petrol üreticisi savaşlarına katılacak ve tonlarca petrol galonu toplayacaksınız.


Petrol Kralı v4.6.0 MOD APK


Petrol Kralı – Bu oyun Hindistan topraklarında geçmektedir. Şu anda topraklarda farklı sömürü türlerinden birçok organizasyon olacak, ancak asıl odak noktası hâlâ petrol sömürüsü. Kargaşalı tarih, arka bahçenizde aniden bir petrol sahası keşfetmeniz ve oradan da madenci olmaya başlamanız ile başlar. Ama önce, yeni ekipman hazırlayıp satın alacak ve madencilik sürecine hizmet edecek fabrikalar kuracaksınız. Genellikle bir fabrika açmak istiyorsanız, önce işçi sahibi olmanız gerekir ve fabrikanızda çalışacak insanları işe alırsınız. Burada arka bahçenizden siyah altın pompalamaya ve çıkarmaya başlıyorsunuz. Bu oyunda amacınız fabrikaları genişleterek ve daha fazla petrol toplayarak zengin olmaktır. İlk pompa ile petrol arama görevinize başlayacaksınız. Artık pompa araçları değiştirildi ve daha verimli bir şekilde çıkarmanıza yardımcı oldu. Idle'ın etkili oynanışı ile oyun, oyuncunun çok fazla etkileşime girmesini gerektirmez. Böylece, oyuncular yalnızca gerektiğinde etkileşim kurabilir, ancak yine de sizin için otomatik olarak oynayacaktır.


Petrol Kralı Para Hilesi


Petrol çıkarımından oldukça kâr elde ettikten sonra, artık üretici için savaş başlıyor. Oil Tycoon'da birçok rakip ortaya çıkacak. Tüm amaç sistemin hakimi olmak, kendi petrol madenciliği imparatorluğunuzu kurmak ve milyarlarca dolar kazanmaktır. Burada, uygun görene kadar kendi maden fabrikanızı kurabilirsiniz. Pek çok hisse senedi alım satım becerisi kazanmak, yeni varlıklar satın almak ve çok daha fazlası için geliştirilecek ve rakiplerinizle takas edileceksiniz.


Petrol Kralı VIP Hilesi


Ayrıca, bir petrol kralı size içeriden yağ çıkarmada tüm sızdıran sistemi anlamanızı ve kavramanızı sağlar. Ve ilk kuyunuzu inşa etmekten, borsada değeriyle hammadde satmaya kadar. Oyun yükseltildi ve hızlı satışlar için bankada daha fazla sözleşme kazanmak için birçok yeni yeteneğe sahip olmanızı sağlıyor. İlk petrol bloğunu başarıyla kullandıktan sonra borsaya gireceksiniz. Ürünlerinizi satma sürecinizi her an hızlı bir şekilde takip edecek ve güvence altına alacaksınız.


Petrol Kralı Level Hilesi


Petrol Kralı - Yakıt Fabrikası, Idle'dan etkilenen oynanışla geliştirildi, bu nedenle oyun, oyuncunun oyunla çok fazla etkileşime girmesini gerektirmez. Yani oyuncu sadece gerektiğinde etkileşimde bulunabilir veya oynamayabilir, ancak yine de sizin için otomatik olarak oynayacaktır. Her şeyden önce, oyun size bir yağ pompası verecek ve matkapları iyileştirecek ve kazandığınız parayı operasyonu yönetmek için yeni ekipmanlara yükseltmeler satın almak için kullanacaksınız.


Petrol Kralı Hile apk


Hepsinden iyisi, oyunda ilerledikçe, başka bir maden şirketini başarılı bir şekilde işletme hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak yeni binalar ve araçlarla gelişen ortamlarınızı göreceksiniz. Madenciliği zincirlere odaklayın; Maden yapmak istediklerinizle dolu mayınlarla daha fazla zincirin kilidini açabilirsiniz. Oradan gelirinizi bin kat artırın ve hızla zengin bir milyarder olun. Depoya akaryakıt teslimi için sürekli çalışan uçaklar ile petrol sahanızın tam kontrolünü ele alma imkanına sahipsiniz. Genel olarak, tüm makine otomatik bir sistem olduğu için oyuncuların manuel olarak yağ pompalamasına gerek yoktur. Böylece zamanınızı başka işlere odaklayabilir ve konteyner dolduğunda hasata dönebilirsiniz.


Petrol Kralı apk indir


Petrol Kralı'nda birçok farklı yeri keşfetmenize ve kilidini açmanıza izin verilir. Her konum sizin için bir görev ve mücadeleye eşdeğer olacaktır. Bu sürümde çöl, deniz, borsa ve daha pek çok yer gibi toplam 9 konum bulunmaktadır. Hepsinden iyisi, imparatorluğunuzu inşa etmekte ve şirketinizi yükseltmeye başlamak için birçok deneyim puanı toplamakta özgürsünüz. Ayrıca, daha fazla petrol kuyusu inşa eder ve işinizden daha fazla para kazanırsınız. Şirketiniz büyüdüğünde, ham petrol satışından daha fazla kar elde edebilmek için kendi gaz santralinizi kurmaya çalışın. Artık yeni tanklar kurabilir, gaz üretimine geçebilir ve daha fazla yer keşfedebilirsiniz. Orada durmadan; güçlü bir ordu sayesinde hızlı madencilik hızı sayesinde milyarlarca dolar kazanacaksınız.


Oil Tycoon APK DAYI


Aslında, petrol işi her zaman dünya çapında en karlı yatırım olmuştur. Bu Idle simülasyon oyunuyla ilgilenenler için kesinlikle çok etkileyici olacaktır. Gelişmiş seslere sahip nihai 3D işleme motoru, şimdi muazzam bir şekilde büyüdü. Bu oyunda kendinizi inanılmaz maceralara bırakın.


Petrol Kralı - Yakıt Fabrikası indir (MOD, Sınırsız Para / VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun AdVenture Capitalist APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar