Euro Truck Driving Sim 3D Para Hileli MOD APK [v1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Euro Truck Driving Sim 3D Para Hileli MOD APK [v1.2] 1 Euro Truck Driving Sim 3D Para Hileli MOD APK [v1.2] 2 Euro Truck Driving Sim 3D Para Hileli MOD APK [v1.2] 3 Euro Truck Driving Sim 3D Para Hileli MOD APK [v1.2] 4 Euro Truck Driving Sim 3D Para Hileli MOD APK [v1.2] 5 Euro Truck Driving Sim 3D Para Hileli MOD APK [v1.2] 6

Euro Truck Driving Sim 3D Para Hileli MOD APK [1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her kamyon size farklı türde deneyimler sunacaktır.


Euro Truck Driving Sim 3D 1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Çok fazla altın almak için bir kez dekorasyon satın almak için altın paraları kullanın.
Euro Truck Driving Sim 3D, ilgi çekici bir kamyon sürme oyunudur. Oyuncular, daha önce hiç deneyimlenmemiş yeni sürüş hislerini deneyimleyebilirler. Büyük kamyon sürmeyi seviyorsanız, Euro Truck Driving Sim 3D'yi seveceksiniz. Oyuncular, özel olarak tasarlanmış arabalarla, deneyimleyecekleri doğru arabaları kendileri seçebilirler. Gerçek bir sürücü olmak için, görevlerinizi belirli bir sürede yüksek hassasiyetle tamamlamanız gerekir.


Euro Truck Driving Sim 3D v1.2 MOD APK


Euro Truck Driving Sim 3D'ye gelen oyuncular, deneyimlemek için kendileri için en uygun kamyonları özgürce seçebilirler. Her kamyon size farklı türde deneyimler sunacaktır. Ayrıca, oyun aynı zamanda taşınması için çok sayıda treyler sağlıyor ve oyun birçok Avrupa uzun tekerlekli kargo kamyonu sunuyor. Her görev için, gerçekleştirmek için farklı arabalar seçebilecek ve kendiniz için sürüşün tadını çıkarabileceksiniz.


Euro Truck Driving Sim 3D Para Hilesi


Oyuncular kamyonları bir şehirden diğerine otoyollarda sürerek euro cinsinden mal taşıyabilirler. Her yere hareket etmenize ve geniş bölgelerin yeni hislerini deneyimlemenize izin verilir. Kamyonunuzu güzel şehir ortamında, zikzak dağların üzerinden sürün ve engebeli çevreyi ve kıvrımlı sahil yollarını deneyimleyin.


Euro Truck Driving Sim 3D Kamyon Hilesi


Euro Truck Driving Sim 3D'ye katılırken oyuncular sürüş becerilerini geliştirecek ve kendileri için çok fazla deneyim kazanacaklar. Ayrıca sürüş becerilerinizi sergileyebileceğiniz geniş bir oyun alanınız var. Becerileriniz bu oyunda tam olarak ölçülecek. Malları zamanında ve güvenli bir şekilde depoya teslim etmek için becerilerinizi ve yaratıcılığınızı kullanın.


Euro Truck Driving Sim 3D Hile Apk


Gözlerinizin önünde açılmak çok sayıda çekici görevdir. Oyuncuların malları belirtilen yerlere doğru şekilde taşıması gerekir. Herhangi bir zorluk varsa, görevleri yerine getirirken oyunun sistemi tarafından yönlendirileceksiniz ve size yardım edilecektir. 


Euro Truck Driving Sim 3D Apk indir


Böylece görevleri tamamlamak daha kolay ve daha basit hale gelecektir. Ayrıca görevleri tamamladıktan sonra değerli ödüller kazanacak ve profesyonel bir kamyon şoförü olacaksınız.


Euro Truck Driving Sim 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Burnout King APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar