Shadow of Death 2 Elmas Hileli MOD APK [v2.2.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 8)
Shadow of Death 2 Elmas Hileli MOD APK [v2.2.0.3] 1 Shadow of Death 2 Elmas Hileli MOD APK [v2.2.0.3] 2 Shadow of Death 2 Elmas Hileli MOD APK [v2.2.0.3] 3 Shadow of Death 2 Elmas Hileli MOD APK [v2.2.0.3] 4 Shadow of Death 2 Elmas Hileli MOD APK [v2.2.0.3] 5 Shadow of Death 2 Elmas Hileli MOD APK [v2.2.0.3] 6

Shadow of Death 2 Elmas Hileli MOD APK [2.2.0.3] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin ve ruhların savaşına ortak olun.


Shadow of Death 2 2.2.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Sınırsız Ruhlar Hilesi
  3. Sınırsız Dayanıklılık Hilesi

Zonmob Game Studio, Legend Heroes: Epic Battle, Stickman Revenge 3 veya Kingdom Defense TD ile tanınan tanınmış bir yayıncıdır. Zonmob'un ürettiği her ürün, oyun topluluğundan güçlü bir destek aldı. Keskin grafiklerle birleştirilmiş çekici oyun motoru sayesinde Zonmob, giderek her oyuncunun kalbinin vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Uzun zamandır beklenen bir zamandan sonra Zonmob, Shadow of Death: Stickman Fighting adlı yeni bir ürün piyasaya sürdü . Büyüleyici bir hikaye ve grafik arka planıyla, bu oyuna uzun süre bağımlı olacaksınız!


Shadow of Death 2 v2.2.0.3 MOD APK


Hikaye, Aurora'nın Işık Şehri'nde geçiyor. Burası tanrıların yaşadığı yer, Kral Luther gelişen bir hanedan inşa etti ve kurdu. Kral Luther, Büyü, Kimya ve Tıp alanlarını korumak ve araştırmak için The Eyes of Oracle adlı bir dernek kurdu. Kral Luther'in Aurora tarihindeki en güçlü krallığı yaratmasına yardım eden Oracle'ın gözleriydi.


Shadow of Death 2 Para Hilesi


Ancak bu nedenle de trajedi krallığı vurdu. On beşinci Kral Lutheran'da, kız kardeşini ölümden kurtarmak için Kral Luther, cesetleri toplamak için bir hastalık yarattı. Ancak daha sonra hızla yayılmasıyla birlikte bu ilaç tüm insanları canavar canavarlara dönüştürdü. Kaçtı ve panzehiri getirdi, şimdi sadece Max - yeni bir kraliyet otoritesi bu canavarlarla savaşabilir ve panzehiri bulabilir. Bu yolculukta ona eşlik edelim!


Shadow of Death 2 Elmas Hilesi


Oyun başladığında, yolda görünen canavarları yok etmek için kahraman Max'i kontrol etmeniz gerekecek. Canavar patlamaları çok hızlı büyüyor; Son nefese kadar size sürekli saldırırlar. Sadece bu da değil, son derece yüksek hasar veren dev patronlarla uğraşmanız gerekecek. Daha güçlü olmak için karakterinizi ve becerilerinizi yükseltin çünkü yolculuk sırasında bir saniye duraklatılmayacaksınız. Karakter için ekipman dört ana kategoriye ayrılmıştır: Yaygın, Hasarlı, Efsanevi, Büyü ve Nadir (nadir), her sınıfın karakterinize güç veren farklı bir yeteneği olacak. 


Shadow of Death 2 Son Sürüm Apk


Shadow of Death 2, Shadow Battle ve Shadow Fight 3 gibi güzel bir 3 boyutlu grafiklere sahip değil. Ancak bu oyun, derin hikayesi ve ayrı ayrı şıklık yaratan benzersiz RPG stili nedeniyle hala sadık bir oyuncu topluluğuna sahip. Yeni sürüm 1.42.0.3'te, özellikle Raid Boss'un görünümü olmak üzere birçok değişiklik var. Oyuncuların çok sağlıklı oldukları için kaçış hareketlerinde daha akıllı olmaları gerekecek.


Shadow of Death 2 Ruh Hile Apk


Shadow of Death: Stickman Fighting MOD sadece çekici bir sistem değil, aynı zamanda grafik arka planı da son derece popüler bir oyuncu. Işık ve gölgeden ilham alan oyuncular, ilk oyundan bunalmış gizemli bir alana yönlendirilecek. Üstelik efektler son derece hareketli olacak şekilde tasarlandı, bu oyunun getirdiği duman, ateş, kasırga veya sihir efektlerinden kesinlikle keyif alacaksınız. Bir RPG aşığıysanız, bu süper havaya sahip olmak için 2 $ harcamaktan çekinmeyin!


Shadow of Death 2 indir (MOD, Elmas / Ruh / Dayanıklılık )


Bir önceki android oyun Retro Garage APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar