Kart Rush Racing Para Hileli MOD APK [v35]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Kart Rush Racing Para Hileli MOD APK [v35] 1 Kart Rush Racing Para Hileli MOD APK [v35] 2 Kart Rush Racing Para Hileli MOD APK [v35] 3

Kart Rush Racing Para Hileli MOD APK [35] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları farklı turlarda diğer oyuncuları geride bırakacakları sıcak yarış pistlerine götürür. Hız artırma faktörleri, rakiplerin üstesinden gelmelerine yardımcı olabilir.


Kart Rush Racing 35 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Kart Rush Racing, farklı turları tamamlamak için kartınızı sürdüğünüz bir yarış oyunudur. Oyuncular, çevresel faktörlere veya diğer oyunculara çarpma nedeniyle hız düşürme sürelerini sınırlayacaktır. Aynı zamanda oyuncunun dokunmaya çalışacağı ortam boyunca hızlanma ikonları dağılmış durumda ve nitro kullanımını göz ardı etmemeleri gerekiyor.


Kart Rush Racing v35 MOD APK


Kart Rush Racing'de oyuncular, oyuncuların diğer oyuncularla rekabet edeceği heyecan verici kart yarışlarına katılacak. Bu oyuncular, farklı yarışlarda en üst sıraya ulaşmak için aşmaya çalışacağınız farklı sürüş becerilerine sahiptir. Aynı zamanda, oyuncunun kartın yönünü, frenini ve hareket hızını kontrol edeceği bu oyunun kontrollerine erişilebilir.


Kart Rush Racing Para Hilesi


Herhangi biri her yarışta en üst sıraya çıkmak istediğinde, kart yarışının kurallarına yaklaşmak oyuncular için çok zor değil. Ayrıca, genellikle oyuncuların bir yarışta tamamlamaya zorlandıkları iki tur olacaktır, bu nedenle herhangi bir hata yapamayacaklardır. 


Kart Rush Racing Araba Hilesi


Yolun her iki tarafında çarpma, aracın yavaşlamasına ve diğer rakiplerin sizi geçmesine neden olur. Yani kendinizi rakibinizden uzaklaştırmanın birçok yolu var. Herhangi bir oyuncunun dikkat etmesi gereken faktörlerden biri, Kart Rush Racing içindeki çevresel unsurlara çarpma sınırlamasıdır. 


Kart Rush Racing Hile Apk


Aynı zamanda yarış sırasında da yolda bazı mavi ikonlar görmeniz gerekiyor ve eğer onları görürseniz onlara yaklaşmalısınız. Kartınız bir kez çarptığında, hız açısından hızla iyileşir ve bu, herkesin ulaşabileceği bir şeydir.


Kart Rush Racing Apk indir


Diğer oyuncular da size yaklaşabilir ve hızınızı sınırlamak için sürekli yaklaşabilir ve bu faktöre dikkat etmeniz gerekecektir. Aynı zamanda bölüme başlamadan önce sürücü ve arabayı seçmeniz gerekecek ve birçok kişinin merak ettiği faktör nitro. Nitro, oyuncuların kısa sürede hızlanmasına yardımcı olurken yarış oyunlarını sevenlere artık yabancı değil. Oyuncular bu özelliği ne zaman kullanacaklarını seçecektir.


Kart Rush Racing indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Metal Shooter Slug Soldiers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar