Metal Shooter Slug Soldiers Mega Hileli MOD APK [v3.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Metal Shooter Slug Soldiers Mega Hileli MOD APK [v3.3.0] 1 Metal Shooter Slug Soldiers Mega Hileli MOD APK [v3.3.0] 2 Metal Shooter Slug Soldiers Mega Hileli MOD APK [v3.3.0] 3 Metal Shooter Slug Soldiers Mega Hileli MOD APK [v3.3.0] 4 Metal Shooter Slug Soldiers Mega Hileli MOD APK [v3.3.0] 5

Metal Shooter Slug Soldiers Mega Hileli MOD APK [3.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Farklı silahlar ve el bombası, güçlendirici gibi destekleyici unsurlar kullanacaksınız.


Metal Shooter Slug Soldiers 3.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. El Bombası Bekleme Süresi Yok
  3. Para Hilesi. Elmaslar, Madeni Paralar, Madalyalar Düşmez
  4. İpuçları: Aşamaya Girmeden Önce El Bombası Bekleme Süresi Yok'u Açın

Metal Shooter Slug Soldiers, siz ve bir asker, gördüğünüz düşmanları yok etmek için tehlikeli bir alana girerken sürükleyici bir oyun sunuyor. Farklı silahlar ve el bombası, güçlendirici gibi destekleyici unsurlar kullanacaksınız. Aynı zamanda, kilidini açman için birçok silah seni bekliyor ve beceri sistemi seni daha güçlü yapabilir ama çok düşünmeni sağlıyor.


Metal Shooter Slug Soldiers v3.3.0 MOD APK


Metal Shooter Slug Soldiers'da aynı asker tehlikeli savaş alanına gittiğinde ve tehlikeli düşmanlarla karşılaştığında nostaljik hissedeceksiniz. Silahlıdırlar ve sürekli olarak sizi yok etmeye çalışırlar ve HP çubuğunun boşalmasını önlemek için kendinizi korumaya çalışmanız gerekecektir. 


Metal Shooter Slug Soldiers Para Hilesi


Aynı zamanda oyuncular, donattıkları silahları tamamen tehlikeli yerlerden geçmek için de kullanabiliyor ve elbette oyuncular kendilerini neyin beklediğini bilemeyecekler.Oyuncular, karakteri 2 boyutlu bir ortamda kontrol edecek ve oyuncuların bulacağı iki ana silah, silahlar ve el bombaları.


Metal Shooter Slug Soldiers Elmas Hilesi


Aynı zamanda, oyuncu doğrudan ve özel silahlar arasında istediği zaman basit bir şekilde serbestçe geçiş yapabilir. Ek olarak, oyuncular insan değil, etkileyici yıkıcı güce sahip makineler olan düşmanlarla da karşılaşabilirler. Oyuncuların saldırılarından kaçınmanın bir yolunu bulmaları ve saldırmak için doğru zamanı bulmaları gerekecek.


Metal Shooter Slug Soldiers Madalya Hilesi


Metal Shooter Slug Soldiers'da oyuncular, oyuncuların bazı olumlu etkiler elde etmesine yardımcı olmak için güçlendiriciler seçebilecek. Oyuncu çok para kazanmak istiyorsa ve herhangi bir düşüşü görmezden gelmiyorsa, oyuncunun bir madeni para mıknatısına ihtiyacı olacaktır.


Metal Shooter Slug Soldiers Hile Apk


Oyuncular kritikleri artıran şeyler kullanırsa saldırı geliştirilebilir ve bu öğelerin tümü altınınızın bir kısmını tüketir. Silahlar her zaman oyuncuların ilgisini çekecek bir şeydir ve etkileyici yıkıcı güce sahip silahların kilidini açabileceksiniz. 


Metal Shooter Slug Soldiers Apk indir


Ayrıca, bu oyuna düzenli olarak giriş yaptığınızda bazı silahlar alınıyor ve silahlar genellikle bir beceri sistemi ile gelecek.  Kontrol ettiğiniz karakterin birbirine bağlı bir beceri sistemi var ve becerileri geliştirmeyi seçiyorsunuz. Başka bir deyişle, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok büyüme yolu var.


Metal Shooter Slug Soldiers indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Sunset Driver APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar