Gun Head Run Para Hileli MOD APK [v0.2.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gun Head Run Para Hileli MOD APK [v0.2.9] 1 Gun Head Run Para Hileli MOD APK [v0.2.9] 2 Gun Head Run Para Hileli MOD APK [v0.2.9] 3 Gun Head Run Para Hileli MOD APK [v0.2.9] 4 Gun Head Run Para Hileli MOD APK [v0.2.9] 5

Gun Head Run Para Hileli MOD APK [0.2.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Basit oyun mekaniğine sahip ancak sürükleyici ve karşı konulmaz bir oynanışa sahip.


Gun Head Run 0.2.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Düşük seviye Android akıllı telefonlarda bile oynanabilecek basit, iddiasız bir oyun istiyorsanız, Gun Head Run ile yanlış gitmeyeceksiniz. Bu oyun, hedeflere ateş etmek ve bir sonraki seviyeye ilerlemekle ilgilidir. Kontroller kolay ateş etmek için ekrana dokunmanız yeterli. Uyulması gereken karmaşık kurallar yoktur, bu da onu dinlenmek ve zaman geçirmek için ideal kılar. Grafikler de basit, ancak bu, oyunun eğlencesinden uzaklaşmıyor.


Gun Head Run v0.2.9 MOD APK


Gun Head Run ile ilgili en iyi şeylerden biri, süper bağımlılık yapmasıdır. Seviyeler giderek zorlaşıyor ve sizi meşgul etmek için her zaman bir meydan okuma bulacaksınız. Bu oyun atış becerilerinizi test eder. Temel öncül, hedeflere ateş etmek ve yoldan aşağı koşmaktır. Bu sonsuz bir koşu oyunudur ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.


Gun Head Run Para Hilesi


Ekrana dokunarak oyuna başlıyorsunuz. Bu, karakterinizin koşmaya başlamasını sağlayacaktır. Koşarken hedeflerle karşılaşacaksınız. Onlara ateş etmek için ekrana dokunun. Puan kazanmak için hedefleri vurmanız gerekiyor. Ancak, tüm hedefler size puan kazandırmaz! Geliştirici, bazı hedefleri çoğunlukla kırmızı renkle Negatif olarak etiketler. Bu hedefler puanınızdan puan düşecek, bu yüzden onlara ateş etmemeye dikkat edin!


Gun Head Run Altın Hilesi


Oyun seviyelerinde ilerledikçe oyun rakipsiz karmaşıklıklar kazanır. Daha fazla hedef görünecek ve daha hızlı hareket edecekler. Negatif hedeflerin sayısı da artacaktır. Bu nedenle, yüksek bir puan kazanmak daha zor hale gelir. Gun Head Run'daki hedefler sadece statik değildir.


Gun Head Run Hile Apk


Bu hedefler atış hızınızı ya artıracak ya da azaltacaktır. Negatif atış hızı hedeflerinden kaçınmalısınız! Bu hedefler size jeton verir veya puanınızdan düşer. Negatif jeton hedeflerinden kaçınmak en iyisidir. Kazandığınız paraları dükkandan güçlendirme satın almak için kullanabilirsiniz. Bu hedefler, düşmanlara verdiğiniz hasarı artıracak veya azaltacaktır. 


Gun Head Run Apk indir


Hasar oranı ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla puan kazanırsınız. Negatif hasar oranı hedeflerinden kaçının! Ek olarak, vurulduğunuzda size puan veren genel yeşil hedeflere sahip olacaksınız. Yüksek bir puan almak için bu hedeflerden mümkün olduğunca çok vurun.


Gun Head Run Apk Son Sürüm


Birçok güçlendirme, yüksek bir puan elde etmenize yardımcı olacaktır. Oyun içinde kazandığınız paraları kullanarak bunları mağazadan satın alabilirsiniz. İşte mevcut güçlendirmelerin bir listesi:
Bu güçlendirme, koşu hızınızı artıracak veya azaltacaktır. Negatif hız güçlendirmesini kullanmamaya dikkat edin! Bu güçlendirme sizi ya küçültür ya da büyütür. 


Gun Head Run Elmas Hilesi


Daha küçük bir karakterin vurulması daha zordur, daha büyük bir karakter bir seferde daha fazla mermi atabilir. Kendinize oyunda bir avantaj sağlamak için bu güçlendirmeleri akıllıca kullanın. Daha fazla ilerlemenize ve yüksek bir puan elde etmenize yardımcı olacaklar.


Gun Head Run indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Lionheart Dark Moon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar