Murder by Choice Clue Mystery İpucu Hileli MOD APK [v2.0.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Murder by Choice Clue Mystery İpucu Hileli MOD APK [v2.0.10] 1 Murder by Choice Clue Mystery İpucu Hileli MOD APK [v2.0.10] 2 Murder by Choice Clue Mystery İpucu Hileli MOD APK [v2.0.10] 3 Murder by Choice Clue Mystery İpucu Hileli MOD APK [v2.0.10] 4 Murder by Choice Clue Mystery İpucu Hileli MOD APK [v2.0.10] 5 Murder by Choice Clue Mystery İpucu Hileli MOD APK [v2.0.10] 6 Murder by Choice Clue Mystery İpucu Hileli MOD APK [v2.0.10] 7

Murder by Choice Clue Mystery İpucu Hileli MOD APK [2.0.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir cinayet gizeminde katili bulun! Bulmacalar ve gizli nesnelerle dolu bir dünyayı keşfedin!


Murder by Choice Clue Mystery 2.0.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. İpucu Hilesi.Sonsuz ipuçları (kullanım için harcanmazlar).

Murder by Choice Clue Mystery oyununda klasik cinayet gizemine çağdaş, etkileşimli bir bakış açısı yaşayın. Antikalar, gizemler ve hatta cinayetlerle dolu tropik bir adayı keşfedin! ️‍ Dedektiflik becerilerinizi test edin ve iğrenç cinayeti kimin işlediğini öğrenip öğrenemeyeceğinize bakın!


Murder by Choice Clue Mystery v2.0.10 MOD APK


Murder by Choice Clue Mystery oyununda Ruben Navarro adlı bir milyarderin ev sahipliği yaptığı gizli bir partinin yıllık davetleri postayla geldiğinde, genç bir gazeteci olan Carla Page şaşırır. Carla, vardığında kendisini dünyanın en güçlü ve zengin insanlarından bazılarının yanında bulur. Dahası, bu yıl Amerika Birleşik Devletleri'ni vuracak en güçlü kasırganın yolunda.


Murder by Choice Clue Mystery Para Hilesi


Kötü hava koşullarından kaçamayacak, ancak endişelerinin en ciddisi bu olmayacak. Birinin hayatı, o sahile vardıktan sadece birkaç dakika sonra gizemli koşullar altında elinden alınır. Carla dedektif şapkasını takar ve durumu araştırmaya başlar, ancak her yeni kanıt daha fazla şüphe uyandırır.


Murder by Choice Clue Mystery Altın Hilesi


Carla gelir gelmez adanın cinayetin yanı sıra çeşitli gizemlere de ev sahipliği yaptığını keşfeder. Katili bulmak ve yakalamak için aşağıdakileri tamamlamanız gerekecek. Kararlarınızla yolunu etkileyerek hikayenin kontrolünü elinize alın! Suç mahallinde soruşturma yürütün ve mümkün olduğunca çok bilgi almak için dedektiflik yeteneklerinizi kullanın.


Murder by Choice Clue Mystery İpucu Hilesi


Gizli hazineleri aramak için muhteşem ortamları keşfedin. Zorlu mini oyunlar ve bulmacalar oynamak beyninizi çalıştırmanın mükemmel bir yoludur. Dışarı çıkın ve adayı keşfedin; Etrafta arama yaparsanız ne tür güzel ve yaratıcı sanat eserleri bulabileceğinizi asla bilemezsiniz. Bu oyun, bir cinayet içerdiği için gizli nesne oyunları arasında benzersizdir! Soruşturma yürütün, gömülü bilgileri bulun ve deşifre edin! Katile kaçma fırsatı vermemelisiniz!


Murder by Choice Clue Mystery Apk Hile


Hikayenin nasıl geliştiğini etkileyen kararlar alacaksınız! Suç mahallerini araştırın ve olası tüm sırları ve ipuçlarını ortaya çıkarmak için doğuştan gelen dedektif becerilerinizi kullanın. Güzel ortamları keşfedin ve orada gizlenmiş öğeleri arayın. Büyüleyici mini oyunlar ve beyin bulandırıcı bulmacalar çözün. Adada maceraya atılarak çarpıcı ve türünün tek örneği bir sanatsal stili keşfedin.


Murder by Choice Clue Mystery Apk indir


Android için bu dedektif bulmaca oyunu, sizi etkileşimli bir maceranın parçası olmaya ve bir cinayet soruşturmasını üstlenmeye davet edecek. Murder by Choice: Clue Mystery'de sırların ve gizemlerin sizin için hazırlandığı tropik bir adaya gitmeniz, nesneleri aramanız ve suç çözmeniz gerekiyor.


Murder by Choice Clue Mystery Apk Son Sürüm


Burada dedektiflik becerilerinizi, yani ipuçlarını aramak, her türlü kanıtı bulmak, şüphelileri sorgulamak ve tüm bilgileri tek bir mantıksal zincirde toplamak için pratik olarak gösterebilirsiniz.


Murder by Choice Clue Mystery indir (MOD, İpucu Hilesi)


Bir önceki android oyun LEGO Marvel Super Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar