Roller Ball X Bounce Ball Hero Para Hileli MOD APK [v2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Roller Ball X Bounce Ball Hero Para Hileli MOD APK [v2.1] 1 Roller Ball X Bounce Ball Hero Para Hileli MOD APK [v2.1] 2 Roller Ball X Bounce Ball Hero Para Hileli MOD APK [v2.1] 3 Roller Ball X Bounce Ball Hero Para Hileli MOD APK [v2.1] 4 Roller Ball X Bounce Ball Hero Para Hileli MOD APK [v2.1] 5 Roller Ball X Bounce Ball Hero Para Hileli MOD APK [v2.1] 6

Roller Ball X Bounce Ball Hero Para Hileli MOD APK [2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Top oyununun çılgın bir hayranı mısınız? Roller Ball X sizin için tasarlandı!


Roller Ball X Bounce Ball Hero 2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Skin Hilesi

Roller Ball X Bounce Ball Hero ile eşit şekilde yuvarlayın ve yuvarlayın . Gezegeninizi kötü kölelerin ve robotların elinden koruyun. Gezegeninizi yönetmek için buradalar. Sıçrayan Top Şövalyeleri onları yener ve gezegenlerini korurlar. Bu bir macera oyunudur; patronları bulmak ve onları yenmek için toplarınızı kontrol edin, yol boyunca çok fazla altın ve destek eşyası toplamayı unutmayın.


Roller Ball X Bounce Ball Hero v2.1 MOD APK


Sol, yayılma, yukarı, aşağı için dört kontrol tuşu, topunuzu özgürce hareket ettirmenize yardımcı olur. Topu istediğiniz yöne döndürmek için sol ve sağ tuşlarını kullanın. Yukarı tuşu topun havada zıplamasına yardımcı olur ve durdurmak istediğinizde aşağı tuşunu kullanın. Bunlara alışmanız ve iyi kullanmanız biraz zaman alacaktır. Oynamaya başlarken hızınızı sabit tutun, topun çok hızlı yuvarlanmasına izin vermeyin. Size çok fazla sorun çıkaracaktır.


Roller Ball X Bounce Ball Hero Para Hilesi


Roller Ball X Bounce Ball Hero'da hatırlamanız gereken üç görev var. İlk olarak, bulduğunuz topu kapağa getirmenin bir yolunu bulmalısınız. Onu geçin ve yeni seviyeye ulaşacaksınız. Her kapaktan geçerek, patronla tanışana kadar zorluk kademeli olarak artacaktır. O son olacak ve kazanmak için savaşmalısın. İkincisi, yol boyunca bir sürü altın yıldız ve sihirli kutu toplamalısın. Sihirli kutu size birçok özel güç verirken, becerilerinizi geliştirmek için altın kullanın. Son olarak, yolda engellerden kaçınmayı unutmayın; sana hayatına mal olacaklar. Bunu yapmak için atlama veya durdurma tuşunu kullanın.


Roller Ball X Bounce Ball Hero Skin Hilesi


Roller Ball X Bounce Ball Hero'nun her aşamasından sonra birçok altın yıldız ve ganimet alacaksınız. Yeni karakterler satın almak ve kendinizi geliştirmek için bunları kullanın. Dükkanda becerileri yükseltin; bu, yolculukta sihirli kutulardan alındığında özel güçlerin etkisinin süresine yardımcı olacaktır. Zaman geçtikçe, zorlukların zorluğu artacaktır. Kalkanınızın daha uzun süre dayandığını, ne kadar avantaj sağlayacağını hayal edin.


Roller Ball X Bounce Ball Hero Apk Hile


Patronla tanışmak için sırayla geçitlerden geçin, yani bu makineler ateş veya lazer gibi çok çeşitli saldırma yeteneğine sahipler… Dikkatli olmazsanız her an öleceksiniz. Ancak zayıflıkları, ataklar arasında dinlenme zamanıdır; bu senin şansın. Zıpla ve onlara çarptı. Bunu sürekli yapın ve kazanacaksınız. Kazandıkça patronlardan düşen altın yıldızları toplamayı unutmayın.


Roller Ball X Bounce Ball Hero Apk indir


Gezegeni korumak zorlu bir iştir; Son patronla tanışmak için yüzden fazla seviyeyi geçmelisin. Zıplayan Top şövalyesinin yolculuğu, ot yollarından terk edilmiş fabrikalara veya uzay istasyonlarına kadar sürekli olarak farklı aşamalardan geçecek. Her konumda, karşılık gelen güçte patronlarla savaşmanız ve daha da güçlenmeniz gerekecek. Her turdaki grafikler gerçekçilikle doludur. Örneğin çim yolun kapısında klasiği, terkedilmiş fabrikadaki ıssızlığı, uzay istasyonunda modernliği hissedeceksiniz. Altın yıldızları veya eşya kasalarını yediğinizde alarmlı komik sesler. Roller Ball X Bounce Ball Hero, her yaş için uygun, son derece hafif ve eğlencelidir.


Roller Ball X Bounce Ball Hero indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Almora Darkosen RPG APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar