Sport car 3 Taxi Police Para Hileli MOD APK [v1.04.068]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Sport car 3 Taxi Police Para Hileli MOD APK [v1.04.068] 1 Sport car 3 Taxi Police Para Hileli MOD APK [v1.04.068] 2 Sport car 3 Taxi Police Para Hileli MOD APK [v1.04.068] 3 Sport car 3 Taxi Police Para Hileli MOD APK [v1.04.068] 4 Sport car 3 Taxi Police Para Hileli MOD APK [v1.04.068] 5 Sport car 3 Taxi Police Para Hileli MOD APK [v1.04.068] 6

Sport car 3 Taxi Police Para Hileli MOD APK [1.04.068] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok çeşitli olanaklara sahip çeşitli ve farklı spor ve araba tuning oyunu.


Sport car 3 Taxi Police 1.04.068 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Sport car 3 Taxi Police – sürüş simülatörü, yarış tutkunlarına tamamen yeni bir deneyim yaşatacak. Bir yarış tutkunu olarak, benzersiz arabaların ve pistteki hız hissinin kesinlikle hayranı olacaksınız. Bu oyuna gelirken, en özel duyguların tümü, yarış simülatörü aracılığıyla ayrıntılı olarak yeniden yaratılacak. Tüm harika deneyimler, önde gelen sürücüleri bekliyor.


Sport car 3 Taxi Police v1.04.068 MOD APK


Sport car 3 Taxi Police bir yarış oyununun iyi yapması gereken temel şeylerden biri yarıştır. Her yarış oyununa gelen oyuncular, kokpit içindeki hızı tatmin etmeyi talep ediyor, bu nedenle çekici bir oyuna sahip olmak bir güçtür. Bu nedenle üretici, kullanıcıların her bir yarıştan en özgün olanı hissedebilmeleri için sürücünün tüm duygularını oyuna dahil etti.


Sport car 3 Taxi Police Para Hilesi


Sport car 3 Taxi Police, ilginizi çekecek özelliklerden biri olan online gruplarda yarışıyor olacaksınız. Oyuncular bir maç kuracak ve yerel çok oyunculu yarışa girilecek. Ayrıca kargo taşımacılığı, taksi ve seyahat, sokak yarışı, araba park etme, çekme, araba teslimi, avcı gibi farklı sürüş görevleri de kullanıcılar tarafından seçilecek. Bununla birlikte gündüz, gece veya güneşli, yağmurlu, karlı gibi farklı hava ve zaman türleri de yarışçıların kendilerini ifade etmeleri için çekici bir koşul olacaktır.


Sport car 3 Taxi Police Araba Hilesi


Ayrıca kullanıcıların yaşayabileceği en özgün deneyimlerden biri de dürüstçe yarış arabaları kullanmaktır. Bu nedenle oyuncular aracı tamamen kendi tercihlerine göre kişiselleştirebilirler. Ses sistemi, gösterge paneli, tavan, kaput, bagaj, ön farlar, arka lambalar gibi tüm aksesuarlar… istediğiniz gibi özelleştirilecektir. Ayrıca, oluşturulan arabalara Peugeot, Samand, van, Pride, Peykan, Pars gibi ünlü markaların adları verileceğinden, bu deneyimin en dikkatli olacağından da emin olabilirsiniz. .. Ayrıca, aracın içi de ayarlanacak, böylece sileceklerden spor kilometre sayacına ve çok daha fazlasına kadar aracınızı kullanma hissi de en rahatı olacak.


Sport car 3 Taxi Police Apk Hile


Sadece önceden hazırladıklarınızla yarışa başlamakla kalmayacak, aynı zamanda mevcut en heyecan verici sürüş yardımlarından bazılarını deneyimleyeceksiniz. Tipik olarak, aracın kaldırılmasını ve indirilmesini, sürdüğünüz hava ve araziye uyacak şekilde ayarlayabileceksiniz. Ön ve arka tekerleklerin kaldırma ve indirme oranları doğru değilse aracınız gücünden en iyi şekilde faydalanabilecektir. Dahası, mükemmel deneyimi elde etmek için vites kutusunu özelleştirebileceksiniz.


Sport car 3 Taxi Police Apk indir


Bu oyunu yapabilmek için en akılda kalan şey, grafiklerin kendisinden tamamen farklı. Oyundaki tüm detaylar oyun tasarım ve geliştirme departmanı tarafından özenle araştırılmış ve yerine oturtulmuş. Bununla birlikte oyunun grafik kalitesi de en yüksek seviyede olacak. Böylece oyunun grafikleri sayesinde hem eğlenceyi yaşayacak hem de gerçek bir maça katılmış gibi hissedeceksiniz.


Sport car 3 Taxi Police Apk Son Sürüm


Yarış oyunu türü, günümüzde mevcut olan en popüler çok oyunculu oyunlardan biridir, ancak harika bir oyun bulmak oldukça zor olabilir. Sport car 3: Taxi & Police – drive simulator'a geldiyseniz, mükemmel bir yarış oyunu buldunuz. Oyun deneyiminden, arabaların kişiselleştirilmesine, grafiklere, oyunun sunduğu zorluklara kadar farklı olacak. Oyunu indirin ve ağır yarış arabalarıyla en heyecan verici heyecanları yaşayın.


Sport car 3 Taxi Police indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Space Rover APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar