Pocket Rogues Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.33.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pocket Rogues Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.33.1] 1 Pocket Rogues Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.33.1] 2 Pocket Rogues Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.33.1] 3 Pocket Rogues Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.33.1] 4 Pocket Rogues Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.33.1] 5 Pocket Rogues Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.33.1] 6

Pocket Rogues Ultimate Para Hileli MOD APK [1.33.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Roguelike türünde tasarlanmış dinamik bir eski tarz Aksiyon-RPG oyunudur.


Pocket Rogues Ultimate 1.33.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Çok sayıda elmas (bunları altın para satın almak için kullanabilirsiniz)

Oyuncular normal oyunlardan sıkılırsa ve işler çok etkileyici değilse, Pocket Rogues Ultimate'a gidin. Bu oyun, oyunculara deneyimlemesi için birçok ilginç şey verecektir. Oyuncular bu oyuna geldiğinde, oyuncu gizemlerle dolu zindan macerasına katılacak. Sadece bu da değil, oyuncular bu oyuna geldiğinde, oyuncuların oyuna katılırken hiç şüphesiz hissedecekleri şey, oyunun sertliği.


Pocket Rogues Ultimate v1.33.1 MOD APK


Pocket Rogues Ultimate konusu, oyuncuların öğrenmesi için çok karmaşık değil; dürüst olmak gerekirse, basittir. Bu dünyada hiç kimsenin tam olarak keşfetmediği çok ünlü bir zindan var. Yüzyıllar boyunca birçok maceracı, efsanevi hazineleri bulma umuduyla buraya geldi. Ama yüzyıllar sonrasına kadar kimse bunu yapamaz çünkü buraya gelen herkes ölmüştü. Canlı olanlar, kendilerini anında öldürebilecek güce sahip canavarlar gördüklerini iddia ettiler. Bu, birçok insanın bu zindanın hazinesini arama niyetinden vazgeçmesine neden oldu. Ama çekiciliği o kadar büyük ki siz de dahil herkes karşı koyamaz. Öyleyse, bu zindana gelen sayısız kaşiften biri olmak için oyuna gelin. Ama hayatta kalan son kişi sen mi olacaksın, yoksa kaybedenlerden biri olup hayatını burada mı kaybedeceksin?


Pocket Rogues Ultimate 1.33.1 Elmas Hile Apk


Bu oyuna geldiğinizde zindana gelen pek çok kişiden biri olacaksınız. Bu oyunun kamerası, oyuncuların tüm savaş sürecini kolayca görebilmeleri için yukarıdan aşağı köşeye yerleştirilecek. Bu kameranın konumu genellikle bu oyun gibi zindanlarla ilgili macera oyunlarında bulunur. Bu sayede oyuncu, canavarların onlardan kaçınmak veya onlara saldırmak için nerede göründüklerini görebilecek.


Pocket Rogues Ultimate Para Hilesi


Oyuncuların oyun oynarken sıklıkla gördükleri bir şey de, temel saldırıların kullanımının MP'ye mal olmayacağıdır. Ancak bu oyun öyle değil ve düzenli saldırılar bile oyunculara çok fazla MP'ye mal olacak. Oyunu ilk oynadığınızda, küçük fareler de çok fazla hasara neden olduğunda oyuncu bu oyunun sertliğini hemen hissedecektir. Oyuncuyu saldırılarını durdurmak ve sürekli HP kaybetmemek için mutsuz hissettirecekler. Ancak burada bitmiyor, bu oyunda oyuncuları zorlaştıracak birçok başka canavar var.


Pocket Rogues Ultimate Altın Hilesi


Örneğin, oyunda ölü maceracılardan veya iskeletlerden oluşan zombiler gibi bazı canavarlar da var. Oyuncuların sadece aşağı inmesine izin verilir, ancak yukarı çıkmalarına izin verilmez, bu da oyuncuların sonsuza dek savaşacağı anlamına gelir. Ancak oyunun zorluğunu azaltmak için oyunda para ve oyuncuların kullanması için bazı silahlar içeren hazine sandıkları bulunacak. Bunlar bu oyunu çok zorlaştırmayacak ve hatta oyuncular bile tasarıma sahip olduklarında yüksek güçlü silahlar yaratabilecekler.


Pocket Rogues Ultimate İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Funky Bay APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar