Sonic Dash Para Hileli MOD APK [v6.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Sonic Dash Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 1 Sonic Dash Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 2 Sonic Dash Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 3 Sonic Dash Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 4 Sonic Dash Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 5 Sonic Dash Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 6

Sonic Dash Para Hileli MOD APK [6.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çarpıcı 3D ortamlarda koşarken, zıplarken ve dönerken Sonic the Hedgehog olarak oynayın.


Sonic Dash 6.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Sonic, 1991'den beri piyasaya sürülen ve yaklaşık otuz yıldır çok fazla popülerlik kazanan bir oyundur. Şu anda, birçok oyuncu tarafından hala seviliyor ve boş zamanlarında cihazlarını ve deneyimlerini indirmeyi seçiyor. Sonic'i taşınabilir oyun konsollarında, PC'lerde oynayabiliriz ve günümüzün en popülerlerinden akıllı telefonlardan bahsetmek gerekir. Sonic Dash, SEGA tarafından Google Play'de yayınlanan bu ünlü karakterin oyun versiyonunu kaybetti. Son filmi SONIC: The Hedgehog (2019) izlemeden önce, eski anıları gözden geçirmek için telefonunuzu açmadan ve indirmeden daha fazla bekleyin. Bu filmin tam 3 boyutlu olarak tasarlanacağına dair küçük bir açıklama var, bu da onu Dedektif Pikachu gibi başarıya ulaşmış ürünler gibi gösteriyor. Umarım bu üründe her şey başarılı olur. 


Sonic Dash v6.5.0 MOD APK


Google Play'de yayınlanan Sonic oyununa geri dönen Sonic Dash, oyunun 1991'den beri oyun konsollarında piyasaya sürülenden daha yüksek bir yükseltmesi olan bir parçası. Ancak, zaten oldukça eski ve Google Play'de birçok kişi tarafından destekleniyor. tek başına 100 milyondan fazla indirme var. Bu ürünü test eden bazı oyuncular, "iyi oyunlar, grafikler iyi, zengin oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok karakter var" şeklinde çok olumlu eleştiriler sunuyor. Genellikle oyun süresinden vazgeçmeye değer ”. Aslında, sadece bir cümleyle, bu oyuncu bir incelemecinin Sonic Dash hakkında söyleyebileceği her şeyi özetledi.


Sonic Dash Para Hilesi


Grafiklerden bahsetmişken, bu oyun, oyunda tam 3D grafikler uyguladığında oyunculara tamamen farklı bir harici sürüm sunar. Ayrıca, oyuncunun rolü birinci şahıs bakış açısıyla oynuyormuş gibi hissettirmek için karakterin arkasından üçüncü görünümü kullanır, ancak hareket etmek için oyunun tüm resmini görebilir. Sonic, tabi ki mavi renkte ve cesur, karikatürize görünümüyle tasarlandı. Uzun yollarda koşacağınız ve birçok şehirde değişeceğiniz zaman animasyon yeni bir şey değil. Arkasında, elbette, şimdiye kadarki tanıdık düşman olacak.


Sonic Dash Hile Apk


Başlangıçta Sonic hakkında bir oyun gibi görünüyor, hız yarışlarından bahsetmek anlamına geliyor. Sonic Dash, oyuncuların bu karakterin birçok farklı yolda hareket etmesini kontrol etmesine izin verdiği için bir istisna değildir. Ulaşmanız gereken nihai hedef, seyahat ederken ölmemektir. Oyun bittiğinde, oyuncunun becerisine bağlıdır. Temple Run gibi oyunlar tarzında çalışacağını tahmin etmişsiniz gibi görünüyor. 


Sonic Dash hile nasıl yapılır


Bu sonsuz bir koşu oyunu olacak. Oyuncular, kaçınmanız gereken birçok zorlu yolda hareket eden Sonic'i kontrol edecekler. Hız zamanla kademeli olarak artacak ve zorluklar da artan sıklıkta ortaya çıkacaktır. Yol boyunca koşarken, dağınık halkalar olacak. Orta derecede koşan oyuncular, olabildiğince çok yüzük toplamanın bir yolunu bulur. Ancak açgözlü olmayın; bazen bir tuzaktır.


Sonic Dash İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun City Island 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar