Transit King Tycoon Para Hileli MOD APK [v5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Transit King Tycoon Para Hileli MOD APK [v5.0] 1 Transit King Tycoon Para Hileli MOD APK [v5.0] 2 Transit King Tycoon Para Hileli MOD APK [v5.0] 3 Transit King Tycoon Para Hileli MOD APK [v5.0] 4 Transit King Tycoon Para Hileli MOD APK [v5.0] 5 Transit King Tycoon Para Hileli MOD APK [v5.0] 6

Transit King Tycoon Para Hileli MOD APK [5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç nakliye endüstrisinde ustalaşarak kariyerinizi geliştirmek istediniz mi?


Transit King Tycoon 5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapın.
Şu anda, dünya ekonomisi sanayileşme ve modernleşme eğiliminde gelişiyor. Bu nedenle, ticarete olan talep artıyor, mal değişimi giderek daha popüler hale geldi. Bunun nedeni, ticarete olan talebin artması ve gemicilik endüstrisinin gelişmesine yol açmasıdır. Belki de yollar, su yolları, demiryolları ve hava yolları gibi temel türlere yabancı değilsinizdir, her türün bariz avantajları ve dezavantajları vardır. Hiç nakliye endüstrisinde ustalaşarak kariyerinizi geliştirmek istediniz mi? Transit King Tycoon, oyununda amacınız para kazanmak ve gezegen üzerindeki en zengin adam olmak!


Transit King Tycoon v5.0 MOD APK


Transit King Tycoon, gemicilik endüstrisinin kralı olacağınız bir arcade simülasyon oyunudur. Belki de bu oyunda ne yapmanız gerektiğini hayal ettiniz: bir ulaşım ağı inşa edin, nakliye araçları satın alın ve yükseltin, sevkiyatlar ve kargo trafiği alın, vb. Oyuncular, geniş Karayip Denizi'ndeki güzel adaya götürülecek. Bir holdingin başkanı, bu adada denizcilik şirketinizle ilişkilendirecekleri büyük bir şehir inşa etmek istiyor.


Transit King Tycoon 5.0 Para Hile Apk


Artık oyuncular bu adada benzin, inşaat malzemeleri, mallar, yiyecekler gibi ihtiyaç duyulan her şeyi taşıma rolünü üstlenecekler. Oyuncular nakliye görevleri alacaklar. Oyuncunun ulaşım yolunu ve türünü en uygun şekilde ayarlaması gerekir. Ulaşım güzergahı kısa, güvenli ve az trafikli olmalıdır. Gereksinimler karşılandığında, kişi deneyim, ikramiye alacak ve ayrıca kuruluş tarafından daha fazla müşteri için tanıtılacaktır. Bir süre sonra oyuncular adadaki tüm nakliye hizmetlerinde ustalaşabilecekler. Ancak müşteri sayısı arttıkça oyuncu oldukça meşgul olur, daha fazla araba alır ve işin gecikmemesini sağlar, aksi takdirde oyuncu müşteri kaybeder. Transit King Tycoon apk son Sürüm, Transit King Tycoon Mod Apk gibi detaylar yazının devamında.


Transit King Tycoon Hile Apk


Zengin bir adam olma hayaliniz çok uzak değil, artık boş zamanlarınızda cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Oyun şu anda BON Games tarafından mobil platformda ücretsiz olarak yayınlanıyor, oyunu indirin ve başlayın!


Transit King Tycoon İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Idle Police Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar