Crash of Cars Para Hileli MOD APK [v1.6.27]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Crash of Cars Para Hileli MOD APK [v1.6.27] 1 Crash of Cars Para Hileli MOD APK [v1.6.27] 2 Crash of Cars Para Hileli MOD APK [v1.6.27] 3 Crash of Cars Para Hileli MOD APK [v1.6.27] 4 Crash of Cars Para Hileli MOD APK [v1.6.27] 5 Crash of Cars Para Hileli MOD APK [v1.6.27] 6

Crash of Cars Para Hileli MOD APK [1.6.27] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Bu hızlı tempolu oyunda, aklınızdaki tek bir şeyle tüm tutkularınızı ve özlemlerinizi tatmin edebileceksiniz


Crash of Cars 1.6.27 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Sınırsız para hilesi
  • Sınırsız elmas hilesi
Hız meraklısı mısınız? Güçlü atletik çekiciliğe sahip Formula 1 yarış arabalarını seviyor musunuz? Bir kez ve hatta varsayımsal bir oyunda bile gerçek bir yarışçı olma hissini yaşamak ister misiniz? O halde Crash of Cars'a hoş geldiniz . Oyun, mutlaka gerçek zamanlı bir oyun olan isabetli çok oyunculu oynanışı ile oyun topluluğunu vuran oyun topluluğunun bir ürünüdür. Bu nedenle, hedef üzerindeki zaman hissi ve kazanmanın temeli her zamankinden daha belirgin olacak, bu da sizin yarışınızı izlemenize ve daha aktif olmanıza yardımcı olacak.


Crash of Cars v1.6.27 MOD APK


Aslında en kapsamlı oyun başlıklarını değerlendirecek olursak, bu muhtemelen tanıdık olurdu ama eski değil. Crash of Cars sadece eski değil, aynı zamanda heyecan verici cazibe merkezlerine de sahip, belki de kendiniz deneyimlemezseniz asla bu kadar harika hissedemeyeceksiniz. Görsellerden, canlı animasyondan, ses eşleştirmesinden ve uyarıcı hissetmekten yeterli, anlaşılması kolay ama yine de özellik ve özelliklere yeterince bağımlılık yapıyor. Crash of Cars'ın ne kadar övgü aldığını bulmaya çalışalım.


Crash of Cars 1.6.27 Para Hile Apk


Bu hızlı tempolu oyunda, aklınızdaki tek bir şeyle tüm tutkularınızı ve özlemlerinizi tatmin edebileceksiniz: ulaşmanız gereken hedef: olabildiğince çok taç toplamak. Pistte kaybolmadan veya yok edilmeden önce mümkün olduğunca çok hasar verin. Taç, her yarıştan sonra sıralamada sıralamanızda bir faktör olacaktır. En iyi tacı yakalamak ve yarışı yönetmek için parmaklarınızı olabildiğince esnek kullanın.


Crash of Cars Elmas Hilesi


Crash of Cars, özelliklerle dolu bir yarış oyunu sistemidir. Öncelikle yukarıda bahsettiğim gerçek zamanlı çok oyunculu oyunlar, özellikle 8 haritalık bir liste ile birleştirildiğinde (her yarıştan önce seçme seçeneğiniz var) sizi en baştan hissettirecek. İlk anlar Crash of Cars'ı gözler önüne serdi. Harita ayrı yarış şeritlerine karşılık geldikten sonra, sırasıyla farklı oyun seviyelerine göre kademeli olarak kilit açma düzeninde seçilen toplam 70'ten fazla arabadan favori yarış arabanızı seçeceksiniz. Yaygın, Nadir, Destansı ve Telefon. Arabaya göre en esnek ve her aşama için en uygun şekilde ayarlamanıza ve kullanmanıza olanak tanıyan 30'dan fazla beceri olacak, tipik olarak Camper Van'da Pepperoni deri içerir.


Crash of Cars apk oyun indir Club


Ayrıca 16 Power-Up yükseltmesi gibi birçok heyecan verici özellik vardır; Arkadaş özelliğiyle kendi arkadaşlarınızla oynamak ve onları kazanmak harika bir şey; Ardından, aktif olarak tamamlamanız için görev sistemi önerilir; Skor tablosu saatlik olarak güncelleniyor.


Crash of Cars apk son sürüm


Crash of Cars'ın aile oyunu yapımcısından kılıca kadar denemeye değer bir ürün olduğu söylenebilir . Artık bu oyun bir oyuncunun gerçek hız yarışına ulaşmak istediği şeyle dolu olduğunda şüphe duymaya gerek yok. Crash of Cars'ı indirin ve deneyimleyin.


Crash of Cars indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Scary Stranger 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar