DRAGON BALL LEGENDS Mega Hileli MOD APK [v4.8.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
DRAGON BALL LEGENDS Mega Hileli MOD APK [v4.8.0] 1 DRAGON BALL LEGENDS Mega Hileli MOD APK [v4.8.0] 2 DRAGON BALL LEGENDS Mega Hileli MOD APK [v4.8.0] 3 DRAGON BALL LEGENDS Mega Hileli MOD APK [v4.8.0] 4 DRAGON BALL LEGENDS Mega Hileli MOD APK [v4.8.0] 5 DRAGON BALL LEGENDS Mega Hileli MOD APK [v4.8.0] 6

DRAGON BALL LEGENDS Mega Hileli MOD APK [4.8.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Goku, Vegeta, Trunks ve tüm favori DB karakterlerinizle aksiyon dolu anime aksiyon RPG oyununa sahiptir!


DRAGON BALL LEGENDS 4.8.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. MENÜ MOD
 2. DMG ÇOKLU
 3. SAVUNMA ÇOKLU
 4. SINIRSIZ KI
 5. Kİ MALİYETİ YOK
 6. DEĞİŞTİRME CD'Sİ YOK
 7. OTOMATİK KOMPLE MEYDAN OKUMA
 8. PVP PVE MODU
 9. TÜM KARTLAR EJDERHA TOPLARI VERİYOR
 10. SINIRSIZ VANÇA
 11. SINIRSIZ YÜKSELEN ACELE BECERİ
 12. ONE WAVE WIN
 13. BİR DÜŞMANI KAZANDI


DRAGON BALL LEGENDS v4.8.0 MOD APK


"Dragon Ball Legends" dünyadaki en popüler ve popüler anime / çizgi dizidir. Dragon Ball, Son Goku'nun ölümsüz dövüş sanatlarını öğrenme tutkusuyla yolculuğunu anlatıyor. Dövüş sanatları ustası çalışma ve arkadaşlarıyla birlikte ejderha toplarını aramak için dünyayı keşfetmeye gitti. Dünyaya hükmetmek isteyen kötü adamlarla tanıştı ve direndi. Bu çizgi roman serisi, onu dünyanın en çok satan çizgi romanlarından biri yapan heyecan verici hikayelerin yanı sıra özel bir çekiciliğe sahiptir. Sadece filmlerde ve çizgi romanlarda ünlü değil, aynı zamanda Dragon Ball da bir oyunda yayınlandı ve NAMCO BANDAI oyun geliştiricisi tarafından DRAGON BALL LEGENDS adıyla özel olarak piyasaya sürüldü. Bu oyun, oyuncuların heyecan verici yolculuklara katılmalarına olanak tanıyan orijinal sürümün planına göre geliştirilmiştir.


Dragon BALL LEGENDS Apk Android oyun club


DRAGON BALL LEGENDS, Güç Olayı'ndan sonra inşa edilmiş bir arsa ve 12 evrenin yeniden canlandırılmasıdır. Kral Kai-Oh, en güçlüsünü bulamadan Event of Time'ı düzenlemeye karar verdi ve farklı zaman dilimlerindeki tüm karakterlerin katılmasına izin verdi. Bu turnuvada özel bir karakter olan Shallot var. O, yıllarca uykuda boğulmuş bir Saiyan'dır, uyanır ve sadece adını hatırlar. Turnuva sırasında Shallot, "Zahha" ile tanıştı ve turnuva hakkında bazı bilgiler öğrendi: Kazanan 7 ejderha topu alacak ve ejderha tarafından bir dilek verildi. Bu bilgiyi aldıktan sonra Shallot, Bulma ve Jaco ile ittifak kurdu ve birlikte en güçlü savaşçıları aradılar. Bir savaşta Shallot, Raditz tarafından mağlup edildi, ancak tanrı Beerus'u niteliklerini tanımak için yok etti ve Vegeta'ya Shallot'u daha güçlü olması için eğitmesini emretti. Goku, bu turnuvada bazı alışılmadık şeyler olduğunu fark eder ve Shallot ile ittifak kurarak Kai-Oh'un Time of Time'da sakladığı gizemleri öğrenmeye karar verir. Beerus'un desteğiyle Goku, Shallot ve diğer takım arkadaşları şampiyonluk unvanını kazanabilir mi? Gizemleri aynı anda çözebilir mi?


Dragon BALL LEGENDS Hile APK


DRAGON BALL LEGENDS rol yapma oyununu takip ediyor. Savaş sırasında oyuncu, karakterinin düşmana zarar vermesi için dövüş becerilerini seçecektir. Ancak, oyuncunun kullandığı her beceri mana tüketecek ve bu mana kaynağı bittiğinde, oyuncunun mana kurtarma becerilerini kullanması veya diğer destek öğelerini kullanması gerekir. Her savaşta oyuncular 3 karaktere kadar çıkarabilir ve savaşmak için bir karakter seçebilir. Her karakterin sınırlı bir enerji kaynağı vardır ve canlılık tükenirse o karakter ölür. Oyuncular savaşmak için diğer karakterlere geçebilirler. Finali kazanmak için rakibin takımındaki 3 karakteri de yok etmeye çalışın. Genel olarak, bu oyunun oynanışı oldukça basittir, kontrolör tasarım için optimize edilmiştir, yalnızca ekrandaki becerileri içerir ve oyuncu hareket yönünü değiştirmek için ekrana dokunur.


DRAGON BALL LEGENDS APK İndir


Hikayeler Modu, Macera Modu ve PvP Modu arasından seçim yapabileceğiniz toplam 3 oyun modu vardır. Hikayeler Modu, "Event of Time" a ve yukarıda tanıttığım olay örgüsünün ayrıntılarına katılmanıza izin verecek. Savaşlar bulmaca şeklinde tasarlandı ve geri dönmen gerekiyor. PvP Modu, Hikayeler Modunda AI ile savaşmak yerine sistemdeki diğer oyunculara karşı yarışacaksınız. Ayrıca Macera Modu. Bu favori mod çünkü birçok değerli parça getiriyor ve bu modun getirdiği kaynakları karakterinizin daha güçlü hale gelmesi için kullanabilirsiniz.


DRAGON BALL LEGENDS Para Hilesi


DRAGON BALL LEGENDS'teki karakter sistemi, orijinal çizgi romandaki orijinaldir. Son Goku, Gohan, Krillin, Vegeta, Nappa, 17 numara ve diğer birçok karakteri bulabilirsiniz. Ek olarak, oyunda ayrıca üç gelecek karakter bulunuyor: "Arpacık", "Zahha" ve "Giblet". Arpacık bu oyunda ana karakter, kendisi Saiyan ve kendi ırkındakiler gibi daha güçlü insanlara karşı savaşmak gibi bir hobisi var. "Zahha" küçük bir karakterdir ve yalnızca Hikayeler Modunda görünür. Bilinmeyen bir ırk ve Shallot'a katılan ilk üye. Giblet, Shallot'un ikiz kardeşi ve aynı zamanda sadece Hikayeler Modunda görünen bir karakter. Bu karaktere sahip olmanın yanı sıra, oyuncu aynı zamanda Bölüm 2 ve 3'te Boss olarak Giblet ile savaşmak zorunda kalacak.


DRAGON BALL LEGENDS APK Hile


Bu oyundaki karakterler sınıflarla karakterize edilir ve bu, tüm avantajları ve dezavantajları yapar. Daire diyagramında toplam 5 renk sınıfı vardır: kırmızı (KIRMIZI), sarı (YEL), mor (PUR), yeşil (GRN), mavi (MAVİ) ve 2 özel sınıf: açık (LGT) ve karanlık (DRK ). Bir oyuncu DRK sınıfına sahip bir karakter kullandığında 5 renkli karakterlerle dövüşmek daha avantajlıdır ancak LGT'li karakterlere göre dezavantajlıdır. Ancak, Shallot (LGT) ve Giblet (DRK) olmak üzere iki özel sınıfa ait yalnızca iki benzersiz karakter vardır. Sınıflara ek olarak, oyuncular karakterlerini ve savaş becerilerini geliştirmek için kaynakları kullanabilir. Karakter yükseltildiğinde, hasar ve savunma açısından daha güçlü ve geliştirilmiş olacaklar.


Dragon Ball Legends İndir (MOD, Tek Vuruş / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun 9th Dawn III RPG APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar