Magic Tiles 3 Para Hileli MOD APK [v10.066.102]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Magic Tiles 3 Para Hileli MOD APK [v10.066.102] 1 Magic Tiles 3 Para Hileli MOD APK [v10.066.102] 2 Magic Tiles 3 Para Hileli MOD APK [v10.066.102] 3 Magic Tiles 3 Para Hileli MOD APK [v10.066.102] 4 Magic Tiles 3 Para Hileli MOD APK [v10.066.102] 5 Magic Tiles 3 Para Hileli MOD APK [v10.066.102] 6

Magic Tiles 3 Para Hileli MOD APK [10.066.102] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Siyah karolara dokunarak veya basılı tutarak şarkının ritmini koruyun ve ekrandaki beyaz döşemelerden kaçının.


Magic Tiles 3 10.066.102 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi

Size sadece birçok yeni oyun modu getirmekle kalmaz, aynı zamanda "Magic Tiles 3" de keşfetmenizi bekleyen birçok özelliğe sahiptir.

Piano Tiles oyununun yüksek beklentileri ve başarılı versiyonları nedeniyle, geliştiricileri artık ilginizi çekeceğini düşündüğüm yepyeni bir versiyon oluşturdular. Bu yazıda sizlere tanıtmak istediğim oyunun bir Yeni oyun, çok sayıda akıllı telefon kullanıcısının oyunu telefonlarına indirdiğini gördüm. Bildiğiniz gibi, "Amanotes" böylesine eşsiz ve ilgi çekici oyunlar yaratan geliştirici ve elbette çoğu oldukça heyecan verici ve oyunculara son derece özel bir deneyim yaşatıyor. Sonraki sürümlerde ne kadar ilerlerseniz, bu oyunların oynanışı gitgide daha yeni hale gelir ve eskisinden daha fazla iyileştirme içerir. Ve size tavsiye edeceğim oyun Magic Tiles 3'tür. Sizi temin ederim ki Magic Tiles 3 ile getiriyor, size istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman oynayabileceğiniz en iyi eğlence anlarını getirmeyi vaat ediyor.


Magic Tiles 3 v10.066.102 MOD APK


Magic Tiles 3'e geldiğimizde, önceki oyun sürümlerinde ortaya çıkan tanıdık oyunu seveceğinize eminim. Bu oyunun öne çıkan özelliği, herkesin bildiği ve aynı zamanda dinleyiciye en çok duyguyu getirdiği düşünülen piyano olan bir enstrüman tarafından yapılan ünlü şarkılardır. Bu oyunun piyanonun yarattığı nota ve sesleri sevenleri memnun etmek amacıyla yaratıldığı söylenebilir. Bu oyun ilk bilindiğinden beri birçok oyuncu tarafından kendine özgü bir oyun tarzıyla fark edildi. Göreviniz basit: siyah karolara dokunarak veya basılı tutarak şarkının ritmini koruyun ve ekrandaki beyaz döşemelerden kaçının. Bu oyunun geleneksel modunda oynarsanız, çaldığınız müzik asla durmayacak ve müziğin hızı arttıkça zorluk giderek artacaktır.


Magic Tiles 3 Para Hilesi


Bu oyun sınırsızdır, yani sadece eski limitinizin ötesine geçtiğinizde daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Ve tabii ki, müziği dünyadaki diğer oyunculardan daha uzun süre ve daha uzun süre koruyabilirseniz, o zaman kesinlikle fark edileceksiniz. Ayrıca bu versiyonda size oyun hakkında eşsiz deneyimler yaşatmak için yeni oyun modları eklenmiş ve belki de bu kadar çok kişinin bu oyunu piyasaya sürüldükten sonra telefonlarına indirmesinin nedeni budur.


Magic Tiles 3 Vip APK


Bence bu, herhangi bir oyuncunun isteyeceği en yeni özellik. Bu oyunun geliştiricisi size gitar, piyano ve diğer birçok enstrüman dahil olmak üzere birçok farklı tanıdık enstrüman getirdi. Oyunun geliştiricisi, bu enstrümanların seslerinin ayrıntılarını ve doğruluğunu titizlikle araştırır ve size telefonunuzdaki en iyi müziğin keyfini çıkarmanız için anlar yaşatır.


Magic Tiles 3 apk 2023


Bahsettiğim gibi, Magic Tiles 3 size savaş modu, özel maç da dahil olmak üzere birçok farklı oyun modu sunuyor ... Sadece bu değil, puanların nasıl hesaplanacağı ve nasıl yapılacağı Oyunun tasarımı biraz değişti, bu yüzden eminim bu oyunla iyi vakit geçirecek. Ayrıca diğer pek çok eğlence özelliğinden yararlanabilirsiniz ve söylediklerimi daha iyi hissetmek için bu oyunu telefonunuza indirip deneyimlemelisiniz.


Magic Tiles 3 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sand Balls APK buradan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar