Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0] 1 Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0] 2 Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0] 3 Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0] 4 Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0] 5 Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0] 6

Animus Revenant Full MOD APK [1.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eskilerin kanlı hatıralarını bulun ve yakalayın, acı çekmeye ve sonsuz zarara niyet edenler onları kullanmasın.


Animus Revenant 1.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm - 109.99 TL değerinde olan bu oyun bedava.
Animus Revenant, oyuncunun gittiği her yerde kasvetli ve ürkütücü bir atmosfere sahip karanlık bir fantezi dünyası konseptine sahip bir aksiyon-macera oyunudur. Oyundaki her şey karanlık ve ölümcül bir temada tasarlanmıştır, bu nedenle oyuncunun yolculuğu her zaman tehlikelerle doludur ve her zaman savaşlara dalmak zorundadır. Her şeyden önce, içeriği sürekli genişliyor, böylece oyuncular oyun boyunca daha fazla potansiyele sahip.


Animus Revenant v1.0.0 MOD APK


Animus Revenant, oyuncuları yolculuklarında ortaya çıkan sayısız savaşa sokacak ve çeşitli canavarlar gelişimlerini hızlandıracak. Oyun, dövüş sistemi, karakter hareketleri ve daha fazlası dahil olmak üzere her şeyi yukarıdan aşağıya kamera aracılığıyla tasarlarken, oyuncuyu daha sürükleyici hale getirmek için savaş mekaniğini karmaşıklaştırıyor. Bazı savaş detayları, oyunu daha yoğun ve heyecanlı hale getiren titiz bir boyut da içeriyor.


Animus Revenant Full Apk


Savaş mekanizması ayrıca taktikleri, ustalığı, doğruluğu ve daha fazlasını vurgulayan birçok karmaşık faktöre dayanmaktadır. Oyuncular ayrıca tüm hareketlerini nasıl dengeleyeceklerini ve kaçmak veya saldırmak için dayanıklılığı etkili bir şekilde kullanmayı bilmek zorundalar, bu da her eylemin güçlü bir bağlantısı olmasını sağlıyor. Bunun da ötesinde, düşmanlar, oyuncunun savaşlarda hayatta kalmasını test etmek için birçok benzersiz saldırı mekaniğine sahiptir.


Animus Revenant Tam Sürüm Apk


Sürükleyici ve akıcı dövüş sisteminin yanı sıra karakter sistemi, oyuncunun dövüş stilini büyük ölçüde etkiler. Bundan önce, her türün özellikleri ve dövüş stili farklı olduğundan, dövüş stillerini veya tekniklerini çeşitlendirmek için denemek isteyebilecekleri uygun ekipmanı seçmeleri gerekir. Her ekipman türünün ayrıca farklı yeterlilik seviyeleri vardır, bu da dayanıklılık tüketimini ve diğer birçok istatistiği etkiler.


Animus Revenant Hile Apk


Karakter yükseltme sistemi, oyuncuların her bir silahın yeterliliğini geliştirmesine ve aynı zamanda ilgili özel becerilerin veya dövüş tekniklerinin kilidini açmasına yardımcı olmaktır. Bu arada, oyuncular becerileri belirli sayıda donatabilir ve hatta güçlü ve sanatsal kombinasyonlar oluşturmak için bunları birbirine bağlayabilir. Yükseltme sistemlerinden ve ekipmanlarından yararlanmak, oyuncunun yolculukta daha da ileri gitmesi için çok etkili bir ilerleme sağlayacaktır.


Animus Revenant Son Sürüm Apk


Animus: Revenant, oyuncunun deneyimini geliştirmek için sürükleyici gerçek karakter ve çevre tasarımlarıyla birleştirilmiş gerçekçi ve canlı bir 3D grafik motoruna sahiptir. Bu arada, canavar animasyonları gibi ayrıntılar mükemmel hitbox'a sahip olup, oyunculara her saldırıya hızlı araştırma veya adaptasyon sağlar. Ayrıntılı ve gerçekçi grafikler sayesinde oyuncular, karanlık fantezi RPG'ye yeni konseptlerin tadını çıkaracaklar.


Animus Revenant Apk indir


Animus Revenant, farklı ekipman parçalarından oynanışı çeşitlendirmeye kadar uzanan karmaşık bir işçilik sistemi sunuyor. Dükkandan bazı özel ekipman satın alabilirler, ancak üretim yaparken canavarları yenerek kaynak toplamaları ve hatta çevrede madencilik yapmaları gerekir. Bu, oyunu sonsuz kılıyor, oyunculara her zaman keşfedecek veya eğlendirecek çok şey veriyor, hatta kendilerini geliştirmek için yeni potansiyeller buluyor.


Animus Revenant Torrent


Animus: Revenant, serisindeki diğer oyunlardan farklıdır, çünkü bu sefer yeni bir yukarıdan aşağıya mekanik ve oyun içinde birçok çekici unsur benimser. Ayrıca, yüksek kaliteli 3D grafikler sayesinde oyunculara kare kare egzotik deneyimler yaşatır ve karakter hareketleri ve daha fazlası dahil olmak üzere her şeyi daha ayrıntılı hale getirir.


Animus Revenant indir (MOD, Tam Sürüm - Full)


Bir önceki android oyun LEGO Legacy Heroes Unboxed APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar