Project H.A.Z.A.R.D Para Hileli MOD APK [v1.1.52]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Project H.A.Z.A.R.D Para Hileli MOD APK [v1.1.52] 1 Project H.A.Z.A.R.D Para Hileli MOD APK [v1.1.52] 2 Project H.A.Z.A.R.D Para Hileli MOD APK [v1.1.52] 3 Project H.A.Z.A.R.D Para Hileli MOD APK [v1.1.52] 4 Project H.A.Z.A.R.D Para Hileli MOD APK [v1.1.52] 5 Project H.A.Z.A.R.D Para Hileli MOD APK [v1.1.52] 6 Project H.A.Z.A.R.D Para Hileli MOD APK [v1.1.52] 7

Project H.A.Z.A.R.D Para Hileli MOD APK [1.1.52] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çevrimdışı oynanabilen zombilerle mükemmel bir aksiyon nişancı oyunu!


Project H.A.Z.A.R.D 1.1.52 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Birinci şahıs nişancı oyunu Project HAZARD kısa süre önce piyasaya sürüldü ve amacı, oyuncuların zombileri yok etmesini gerektiriyor. Zombilerin, yürüyen ölülerin ve insan eti tadı olan diğer yaratıkların yaygın varlığı nedeniyle, bildiğimiz dünya önemli bir dönüşüm geçirdi. 


Project H.A.Z.A.R.D v1.1.52 MOD APK


Silahlı kuvvetlere katıldıktan sonra, hızla yükselecek ve mümkün olduğunca çok hayat kurtarmaya çalışmaktan sorumlu olacaksınız. Oyun, dinamik bir atmosfer, zorlayıcı bir hikaye, yirmiden fazla seviye, otuz farklı türde rakip, stilize grafikler ve ilginç yerler içeriyor ve bunların hepsi oyuncunun kendine özgü ve hatırlayacağı deneyimler yaşamasına katkıda bulunuyor. 


Project H.A.Z.A.R.D Para Hilesi


Bizimle çalışmak isterseniz, ilk adım Project HAZARD'ı indirmek ve hemen başlamaktır. Büyüleyici bir ortam, merak uyandıran bir hikaye, olağanüstü dinamikler ve çok sayıda düşman var! Tereddüt etmeyi bırakın; her şeye bu noktada karar verildi! 


Project H.A.Z.A.R.D Silah Hilesi


Cehennemden başka çıkış yolu olmadığı için onları kurtarmak için oraya götürmeniz gerekecek. Bu hayatta kalma korku keskin nişancı oyununun kahramanı olarak, ölümsüz orduları savuşturmakla görevlendirildin. Durumun birçok yönü değişti…


Project H.A.Z.A.R.D Hile Apk


Bölge, yaşayan insanların etini emmeye mahkum olan ölümsüz zombiler tarafından ele geçirildi. Silahlı kuvvetlerdeki bir çavuş, insanca mümkün olduğu kadar çok can kaybını önlemeyi amaçlar. Bir gün size sıradan olması gereken bir iş verilir; ama işler senin için hızla ters gidiyor. 


Project H.A.Z.A.R.D Apk indir


Bir AAA nişancı deneyimi için, oyuncular bir joystick veya dokunmatik kontrolör kullanma seçeneğine sahiptir. Bir denetleyici kullanarak video oyunu oynamak, size hareket üzerinde tam kontrol sağlar ve oyunun kendisi daha sorunsuz çalışır. Hem başarılı olma şansınızı hem de ödüllendirilme şansınızı artırmak için tüm kaynaklarınızı tam potansiyelleriyle kullanın.


Project H.A.Z.A.R.D indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Building Destruction APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar