Building Destruction Mega Hileli MOD APK [v3.73]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Building Destruction Mega Hileli MOD APK [v3.73] 1 Building Destruction Mega Hileli MOD APK [v3.73] 2 Building Destruction Mega Hileli MOD APK [v3.73] 3 Building Destruction Mega Hileli MOD APK [v3.73] 4 Building Destruction Mega Hileli MOD APK [v3.73] 5

Building Destruction Mega Hileli MOD APK [3.73] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Silahların sayısı ve çeşitli oyun seviyeleri, özellikle arkadaşlarla birlikteyken oyuncuları keşfetmeye çekiyor.


Building Destruction 3.73 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi
  2. Yüksek Nişan Yardımı (Aimbot)

Building Destruction, oyunculara silahları özgürce kullanabildikleri ve herhangi bir binayı yok edebildikleri zaman ücretsiz bir deneyim sunan bir oyundur. İçinde oyuncunun keşfetmesine izin veren eksiksiz bir yapı ve boşluk bulunan bir bina, çeşitli saldırılarla yok edilebilir. Aynı zamanda, silahların sayısı ve çeşitli oyun seviyeleri, özellikle arkadaşlarla birlikteyken oyuncuları keşfetmeye çekiyor.


Building Destruction v3.73 MOD APK


Building Destruction'a eriştiğinizde önceden inşa edilmiş bir bina göreceksiniz ve tabii ki göreviniz onu yok etmek için silahları kullanabilmeniz. Oyun dünyası bunu yapmanıza izin veriyor, böylece sevdiğiniz her şeyi yapabileceksiniz. Aynı zamanda, oynanış basit olmasına rağmen, oyuncuların yollarını deneyimlemelerine ve önlerindeki binayı yok ederek stresi atmalarına yardımcı olabileceği için birçok kişi tarafından hala seviliyor.


Building Destruction Para Hilesi


Oyuncular, karakteri birinci şahıs bakış açısıyla gözlemleyecek ve diğer FPS oyunlarına benzer benzersiz bir kontrol yöntemi kullanacaklar. Bu oyunda çok fazla savaş zorluğu olmadığından, oyuncuların bu oyunda kullanmak için çok fazla beceriye sahip olmaları gerekmez. 


Building Destruction Mermi Hilesi


En makul saldırıları yapmak için sadece bazı oyun mekaniklerini ve binaların özelliklerini öğrenmeleri gerekiyor. Aynı zamanda sizler için farklı seçeneklere sahip birçok silah olacak. Bina Yıkımı seviyesinin başlangıcında, oyunun birincil silahı olan bir çekiciye erişebileceksiniz ve bu, daha önce gördüğünüz binayı yok etmek için kullanılacaktır. 


Building Destruction Nişan Hilesi


Herhangi bir yere hareket edebilecek ve gördüğünüz binanın herhangi bir yerine saldırabileceksiniz. Aynı zamanda, farklı ortamlardaki binaların hepsinin ortak bir noktası vardır: İçeri girip keşfedebilmeniz için içlerinde boşluk vardır.


Building Destruction Hile Apk


Oyuncu, oyunun sağladığı çekiçten sıkıldıktan sonra, oyun ortamı içinde hareket etmek için karakteri kontrol edecek ve uygun olduğunu düşündüğü silahı seçecektir. Ekranın sağ tarafında farklı saldırı özelliklerine sahip farklı silah seçenekleri bulunmaktadır. AK, alev makinesi, el bombası fırlatıcı ve diğer birçok silah olabilirler ve elbette binalara farklı saldırılara neden olacaklardır.


Building Destruction Apk indir


Çok çeşitli bir silah listesi bulduktan sonra, oyuncuların yapmak istedikleri bir sonraki iş, farklı silahların yıkıcı gücünü test etmektir. Bunları sürekli değiştirecek ve arzu ettikleri atakları gerçekleştirmeye çalışacaklardır. Aynı zamanda, zamanla bir binanın parçaları, bütünü yok olana kadar sürekli olarak bozulacaktır. Savunmasız olmasına rağmen, oyuncular onu haritadan kaldırmanın birçok yolunu bulacaktır.


Building Destruction Silah Hilesi


Building Destruction'da bulduğunuz ortamlar tamamen çeşitlidir ve kesinlikle hepsinin ortak bir noktası vardır: oyunculara istediklerini yapma özgürlüğü vermek. Oyunun başlangıcında, oyuncu seçim menüsüne gidebilecek ve önerilen birkaç ortam görünecektir. Büyük bir ev, bir köprü ve gidebileceğiniz daha birçok yer olabilir ve tabii ki arkadaşlarla oynarken her şey daha ilginç hale geliyor.


Building Destruction android oyun club


Oyunun sunucusuna erişebilir ve diğer oyuncularla bir seviye seçmeye başlayabilirsiniz. Oynanış tamamen değişmeden kalır, ancak getirebileceği eğlence, özellikle arkadaşlarınızla oynarken, yalnız oynarken daha eğlencelidir. Yani herkes silah kuşanıp canının istediğini yapabilir ve bazen onların sebep olabileceği garip hareketler olabilir. Böylece oyun ekranındaki anlar daha ilginç ve eğlenceli hale gelecek.


Building Destruction indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Marvels Spider Man Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar