No Way To Die Survival Para Hileli MOD APK [v1.22]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
No Way To Die Survival Para Hileli MOD APK [v1.22] 1 No Way To Die Survival Para Hileli MOD APK [v1.22] 2 No Way To Die Survival Para Hileli MOD APK [v1.22] 3 No Way To Die Survival Para Hileli MOD APK [v1.22] 4 No Way To Die Survival Para Hileli MOD APK [v1.22] 5 No Way To Die Survival Para Hileli MOD APK [v1.22] 6

No Way To Die Survival Para Hileli MOD APK [1.22] - Android için son sürüm ücretsiz indirin! Kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmayı başarabilecek misin?


No Way To Die 1.22 MOD APK AÇIKLAMASI


Kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmak zaten tanıdık bir konu. Her oyun yapımcısının farklı bir istismara sahip olacağı ortak bir içerik kaynağı gibidir. No Way To Die: Survival apk, bu yaz piyasaya sürülen yepyeni bir oyun. Karakterin nasıl çalıştırılacağı kadar içerikteki farklılıklar ile oyun günümüzde çok sayıda oyuncuyu cezbetmektedir.  


No Way To Die Survival v1.22 MOD APK


Aynı türden bazı oyunlar için, zombilerin insanın en büyük düşmanı olduğunu kolayca bulacağız. İnsanlardan gelen mutasyonlardır, bu yüzden getirdikleri zorluklar oyuncuları kesinlikle heyecanlandıracaktır. Ancak No Way To Die: Survival, farklı bir yönden yararlanıyor. Tehlikeli ortakyaşamlar, hayatta kalma yolculuğunuzu çok daha zor hale getiren şeylerdir. Zombiler için sadece insanlar enfekte olur. Parazitler başka bir şeydir, herhangi bir canlıyı zombiye dönüştürebilirler. Bu mutasyonlar, zombileri güçlü, çevik ve yok edilmesini zorlaştırır.


No Way To Die Survival 1.22 Para Hile APK 


Yıllar önce, bir asteroid aniden dünyaya çarptı ve şimdiye kadarki en büyük felakete neden oldu. Bu çarpışmanın ölçeğinin dinozorların neslinin tükenmesine neden olandan daha kötü olduğu söylenebilir. Her şey geri döndürülemez biçimde çöküyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar yok edildi, sadece birkaç şanslı insan bu felaketten kurtulabilir. Dünya eskisi gibi iyileşmedi ama çok daha kötü bir şekilde büyüdü.


No Way To Die Survival Hile apk


Hiç gücün olmadığı bir durumda uyanırsınız. Bildiğiniz kadarıyla bir felaketin ortasında öldünüz. Her şey netleştikten sonra, bunun AI tarafından geliştirilmiş ve mükemmelleştirilmiş bir teknik olduğunu biliyorsunuz. Ölü anılarınız bedeninize aktarılır ve canlanır. Ana karakter, ilk ve tek başarılı durumdur. Bu, sahadaki durumu keşfetmeniz ve insanlığın gelecekteki tehlikelerle yüzleşmekten kaçınmasına yardımcı olacak yollar bulmanız için bir fırsattır. Genel olarak, göreviniz hayatta kalmak ve yerde bilgi toplamaktır. Mümkünse, ihtiyacı olanlara yardım edin.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar