Merge Planes Empire Para Hileli MOD APK [v1.2.46]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Merge Planes Empire Para Hileli MOD APK [v1.2.46] 1 Merge Planes Empire Para Hileli MOD APK [v1.2.46] 2 Merge Planes Empire Para Hileli MOD APK [v1.2.46] 3 Merge Planes Empire Para Hileli MOD APK [v1.2.46] 4 Merge Planes Empire Para Hileli MOD APK [v1.2.46] 5 Merge Planes Empire Para Hileli MOD APK [v1.2.46] 6

Merge Planes Empire Para Hileli MOD APK [1.2.46] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi önemli ölçüde boşta bir patron yapacak ve sadece oyunun getirdiği eğlencenin tadını çıkarmanız gerekiyor. Uçaklarla çalışmaya başlayın ve her şeyi istediğiniz gibi kontrol edin.


Merge Planes Empire 1.2.46 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Para harcandığında azalmaz

Merge Planes Empire, lüks uçakların oluşumunu simüle edecek ve göreviniz bu oyunda yer alan aktiviteleri kontrol etmektir. İşinizi geliştirmek ve kendiniz için bir isim yapmak için yetenekli bir iş adamına dönüşeceksiniz.


Merge Planes Empire v1.2.46 MOD APK


Merge Planes Empire, yalnızca bu oyunda size benzersiz ve çekici özelliklerle tamamen yeni bir oyun alanı getirecek. Oyuna başlarken, tüm eğlenceye sahip olan bir iş adamı rolünde olacaksınız ve iş size ait. 


Merge Planes Empire Para Hilesi


Verilen görev önemli ölçüde boşta ve uçağın yapımını kontrol etmek ve kalitelerini kontrol etmek için sadece basit işlemleri kullanmanız gerekiyor. Oyun, Pistinizi iyi yönetirken en iyi ürünleri toplamanız ve yaratmanız için size 30'dan fazla farklı uçak türü sağlayacaktır.


Merge Planes Empire Elmas Hilesi


Oyun size mükemmel bir oyun alanı sağlayacak ve her seviyede verilen basit görevleri iyi yapmanız gerekiyor. Uçakları tamamladıktan sonra onları yenilmez kılmak için birleşmeye başlayacaksınız. 


Merge Planes Empire Altın Hilesi


Ayrıca uçaklar arası rekabet yolculuğuna başlamak için güçlü bir uçak filosu kurmanız ve onları piste uyacak şekilde düzenlemeniz gerekiyor. Ayrıca, bitiş çizgisine her uçuştan sonra en erken altınları toplama ve mükemmel versiyonları oluşturmak için tamir etmeye devam etme fırsatına sahip olacaksınız.


Merge Planes Empire Hile Apk


Her seviyede, daha heyecan verici şeylerle yeni bir seviyeye adım atabilmek için hedefi tamamlamanızı gerektiren farklı zorluklar olacak. Ancak, her seviyeye karşılık gelen en iyi Central Runway'i yükseltmeniz gerekiyor, ayrıca oyun en son sürüme yükselttikten sonra size çekici ödüller verecek. Tek yapmanız gereken parkuru kazanmak için akıllı stratejiler oluşturmak ve kazanmak için diğer oyuncularla rekabet etmek. En boş iş adamı ol ve kendi imparatorluğunu kur.


Merge Planes Empire Apk indir


Boşta kalan iş simülasyonu oyununa katılın ve operasyonları kontrol etmek için basit işlemler gerçekleştiren benzersiz uçaklarla kendi işinizi kurun Oyun, keyfini çıkarmanız için birçok farklı modda 30'dan fazla uçak türü sunacak; senin görevin büyük bir uçak yapmak için onları bir araya getirmek.


Merge Planes Empire Apk Son Sürüm


Uçakların birleştiği ve savaşmaya hazır olduğu Merkez Piste yönlendirileceksiniz; uçağın hareket etmesi ve bitiş çizgisine ulaşması için başlamanız ve kontrol etmeniz gerekiyor Daha sonraki seviyelerde, göreve devam etmek için Pisti yükseltmeniz gerekir; Ayrıca oyun, kazandığınız her seviyeden sonra size çekici ödüller verecek. Diğer oyuncularla özgürce rekabet edin ve kazanmak için mükemmel stratejileri oluşturmanız gerekir. En zengin patron olma vaktin geldi.


Merge Planes Empire indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cube Wars Battle Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar