Monster Truck Race Car Game Para Hileli MOD APK [v1.72]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Monster Truck Race Car Game Para Hileli MOD APK [v1.72] 1 Monster Truck Race Car Game Para Hileli MOD APK [v1.72] 2 Monster Truck Race Car Game Para Hileli MOD APK [v1.72] 3 Monster Truck Race Car Game Para Hileli MOD APK [v1.72] 4 Monster Truck Race Car Game Para Hileli MOD APK [v1.72] 5 Monster Truck Race Car Game Para Hileli MOD APK [v1.72] 6

Monster Truck Race Car Game Para Hileli MOD APK [1.72] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünya turnuvalarında rekabet etmek ve kendinize meydan okumak için dünya çapındaki oyuncularla yarışacaksınız ve kazanırsanız arabanızı donatmak için çekici ödüller kazanacaksınız.


Monster Truck Race Car Game 1.72 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Eğer bir hız yarış tutkunuysanız Monster Truck Race Car Game tam size göre. Oyun sizi tehlikeli patika yarışlarına açacak ve direksiyon simidini geliştirmenize yardımcı olarak profesyonel bir off-road yarışçısı olmanıza yardımcı olacak. Dünya turnuvalarında rekabet etmek ve kendinize meydan okumak için dünya çapındaki oyuncularla yarışacaksınız ve kazanırsanız arabanızı donatmak için çekici ödüller kazanacaksınız.


Monster Truck Race Car Game v1.72 MOD APK


Monster Truck Race Car Game oyunundaki EI Diablo, Ace High gibi canavar kamyonları imkansız yollarda sürecek ve size aşırı duygular yaşatacaksınız. Zorlu arazilerin üstesinden gelebilmek için özgün tasarımlara ve güçlü performansa sahip benzersiz kamyonlar keşfedeceksiniz.


Monster Truck Race Car Game Para Hilesi


Ayrıca, sonsuz yüksek rampalarda dağ dublör araba yarışı ile araba dublör oyunlarının mükemmel kombinasyonunun keyfine varacaksınız. Pistteki tüm arazilerde daha iyi performans gösterebilmek için koşu hızını ve çekişi artırmak için yarış arabanızı yükseltebilirsiniz. Her arabanın kendine has özellikleri olacaktır, bu yüzden onları buna göre geliştirmeye dikkat etmeniz gerekiyor.


Monster Truck Race Car Game Hile Apk


Monster Truck Race Car Game, mega rampa dublör mücadelesi ve ejderha yol sürüşü mücadelesi dahil olmak üzere oyuncular için iki meydan okuma moduna sahiptir. İlk meydan okumada oyun, tam hızda koşmanızı ve profesyonelce kontrol etmenizi gerektiren yokuşları aşmanız gerektiğinde size harika bir deneyim yaşatacak. Oyun size ikinci modda bir tepenin zirvesi, kutsal ejderha tapınağı gibi tehlikeli arazilerin daha geniş bir görünümünü sunar. Zigzag, virajlı yollarda olacağınız için sürüşünüz daha da zorlaşacak.


Monster Truck Race Car Game Apk indir


Yolculuk sırasında aracın yakıtı yavaş yavaş tükenecektir, bu nedenle gerektiğinde araca ikmal yapabilmek için yakıt depoları toplamanız gerekir. Dik yokuşları ve engebeli yolları aşmanız gerektiğinden yakıt hızla tükenecektir. Buna ek olarak, yarış sırasında başka eşyalarla da karşılaşacaksınız ve göreviniz bunları arabanızı donatmaktan veya başka şeylere hizmet etmekten toplamak.


Monster Truck Race Car Game indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Downhill Republic APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar