Assassins Creed Identity Full Hileli MOD APK [v2.8.3_007]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Assassins Creed Identity Full Hileli MOD APK [v2.8.3_007] 1 Assassins Creed Identity Full Hileli MOD APK [v2.8.3_007] 2 Assassins Creed Identity Full Hileli MOD APK [v2.8.3_007] 3 Assassins Creed Identity Full Hileli MOD APK [v2.8.3_007] 4 Assassins Creed Identity Full Hileli MOD APK [v2.8.3_007] 5 Assassins Creed Identity Full Hileli MOD APK [v2.8.3_007] 6

Assassins Creed Identity Full Hileli MOD APK [2.8.3_007] - Tek Link - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Serinin bu kadar popüler olmasının nedeni, her girişteki etkileyici açık dünya oyunudur.


Assassins Creed Identity 2.8.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Guardlar saldırmaz.
Assassin's Creed, insanlara suikastçı türünün yeni konseptlerini vermek için oyunlar, hikayeler ve filmler içeren büyük bir franchise. Dahası, franchise aynı zamanda farklı suikastçı nesillerini de kapsar ve yoğun bir geçmişe sahip birçok farklı yüzyıldan geçmiştir. En etkileyici olan, hikayeyi her girişte aktarma yeteneğidir ve oyuncuları her zaman modern makinelerle atalarının geçmişine geri götürür. Bu makale, mobil platformlara adanmış serinin bir girişi olan Assassin's Creed Identity'yi tanıtacak. Tüm özellikleri ve oynanışı hala önceki oyunlardan miras kaldı, bu nedenle oyuncular bir suikastçı olmanın en iyi hissini yaşayacaklar. 


Assassins Creed Identity v2.8.3 MOD APK


Assassin's Creed serisinin konusunu aktarmanın yolu, kahramanın atalarının DNA'sında depolanan tarihi hatıraları yeniden yaşamak için özel makineler kullanmaktır. Aynı zamanda diziyi bu kadar popüler yapan bir şeydi, çünkü tüm kuralları yıktı ve anlamlı ve yeni bir olay örgüsü sundu. Etkileyici olan şey, Kimlik hikayesinin bugün ve geçmiş arasında harmanlanması, her şeyi sürekli değiştirmesi ve oyunculara suikastçı olurken en iyi duyguyu vermesidir. Dahası, hikaye birçok farklı fraksiyonu kapsayacak ve her birinin ilginç tarihi hikayeleri var ve oyun bunları oyuncuya özel yollarla aktaracak.


Assassins Creed Identity Hile Apk


Serinin bu kadar popüler olmasının nedeni, her girişteki etkileyici açık dünya oyunudur. Assassins Creed Identity'de oyuncular, her gün devletlerin ve savaşların her zaman gerçekleştiği İtalya'nın orta çağ dönemine geri dönecekler; hatta korkunç ve oldukça etkili planlar her zaman her gün yapılır. Her şey bir Assassin'in bakış açısından oynanır ve her şeye karar veren ve tüm kötü niyetleri devletten değiştiren oyuncudur. Oyun her zaman oyunculara içerik ve hikaye hakkında yeni sürprizler sunarak, oyuncuların keyif alması için sürekli olarak birçok büyüleyici ve dramatik unsur yaratır. Oyuncu ayrıca büyük ölçekli karakterlere yaklaşabilir ve onları görev için doğrudan öldürebilir.


Assassin's Creed identity 2.8.3_007 apk


Assassin's Creed serisi sadece hikayesi ve olay örgüsü tarzıyla ünlü değil, aynı zamanda diğer rol yapma oyunlarının eşleşemeyeceği çok yönlü ve yenilikçi parkur unsuruyla da tanınıyor. Etkileyici olan şey, bir mobil oyun olması ve özgünlük ve esnekliği garanti eden çok az oyunun özel hareket mekaniğinden kaynaklanmasıdır. Parkour öğesi sayesinde oyuncular haritada hızla hareket edebilir; tüm araziler bile etkileyici bir şekilde tasarlanmış olup, oyuncuların parkur yapmaları ve hedefe daha hızlı ulaşmaları için iyi bir fırsattır. Ayrıca şehrin etrafındaki parkur da güzel bir fırsat ve oyun o dönemdeki insanların tüm dünyasını, mimarisini, kültürünü ve günlük yaşamını oyunculara aktaracak.


Assassin's Creed Identity Apk indir


Bir suikastçı olarak, öldürme şaşkınlık ve gizlilik unsuruna bağlıdır, hatta düşman bakmıyorken sürpriz saldırılar gerçekleştirebilir. Identity'deki suikast sistemi vurgulanır ve önemli ölçüde iyileştirilir, bir suikastçıya özgünlük hissi verir ve hatta bir suikastçının gerçekleştirebileceği en acımasız bitirme hareketlerini gösterir. Her şeyden önce, gizli bıçak mekanizması, Assassins'in tüm serisindeki en etkileyici ve ikonik olanıdır. Kafa kafaya dövüş unsuru oyunda hala bahsedilecek, hatta oyuncuların sevdikleri şekilde oyun geliştirmekten keyif almaları için esnek bir dövüş mekanizması uygulanıyor.


Assassin's Creed mobile APK


İtalyan kültürü her zaman insanların hayran kalacağı büyüleyici bir konu olmuştur, hatta en küçük detaylarda bile Kimlik'te mükemmel bir şekilde modellenmiştir. Eşlik eden, oyuncuların keşfetmesi ve harika parkur kabiliyetiyle dolaşmaktan zevk alması ve çevredeki düşmanlarla hızlı bir şekilde son vuruşları gerçekleştirmesi için geniş bir açık dünya. 


Assassin's Creed Identity Hilesiz Apk


Oyunun en göze çarpan unsuru, oyuncuların Eagle View aracılığıyla yeni harita alanlarını keşfederek entegre başarıların kilidini açtıkları ilgi alanı veya yan görevler olabilir. Oyunun dünyası, mobil platformlar için en iyi RPG'lerden biri olduğunu gösteren gelişmiş 3D grafik motoru sayesinde mükemmel bir şekilde oluşturulmuş ve mükemmel.


Assassin's Creed Identity apk indir Android oyun CLUB


Assassin's Creed Identity, etkileyici bir oynanışa ve oyuncuları dünyasına daha hızlı çekmek için tutsak bir hikayeye sahiptir. Sadece bu değil, aynı zamanda bugünü ve geçmişi harmanlıyor, hikayeyi zenginleştiriyor ve oyuncuların profesyonel bir suikastçı bakış açısıyla en dokunaklı hikayelere tanık olmalarını sağlıyor. Bu, tüm franchise girişleri için geçerli olan bir faktör ve birçok kişi, franchise'ın diğer sürümlerinin Identity'nin yanındaki mobil platforma gelmesini istiyor. Oyundaki grafikler, oynanış, çevre, karakterler ve diğer birçok unsur gibi her şey kusursuz ve derinlemesine, kendini bir kez eğlenmeye değer bir oyun olarak sunuyor.


Assassin's Creed Identity'yi İndirin (MOD, Guardlar Saldırmaz)


Bir önceki android oyun Need for Speed Most Wanted (NFS) APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar