Goblins Wood Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Goblins Wood Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 1 Goblins Wood Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 2 Goblins Wood Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 3 Goblins Wood Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 4 Goblins Wood Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 5 Goblins Wood Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 6 Goblins Wood Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 7

Goblins Wood Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tıklama oyununda imparatorluğunu kur, goblinleri birleştir ve sonsuz bulmacaları çöz!


Goblins Wood 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Anında altın madeni
  2. Goblin Destroy anında (ağaç,taş vb.)

Mobile Publicum'un henüz piyasaya sürülen en yeni projesinde Goblins Wood Tycoon Idle Game oyununda neşeli bir cin rolünü oynayacaksınız. Bu ağaçlık alan, onları kullanabilmeniz için kesilmeyi bekleyen devasa, değerli ağaçlarla dolup taşıyor.


Goblins Wood v1.0.4 MOD APK


Mümkün olan en fazla miktarda odunu hasat etmek için elimizdeki her kaynağı kullanacağız. Çok zengin olacak ve ağaçlarla kaplı büyük miktarda mülk sahibi olmak için finansal araçlara sahip olacaksınız. Oyun ilerledikçe giderek daha zorlaşıyor, ancak size verdiği muazzam miktarda çalışmaya ayak uydurmak için goblininizin seviyesini yükseltebilirsiniz. 


Goblins Wood Para Hilesi


Oyuncunun oyunda hızlı ilerleme kaydetmesine neden olan şey budur. Heyecan verici yeni bir tıklama oyunu olan Goblins Wood'a girin ve meydan okumaya hazır olun. Ahşaptan bir endüstri yaratmaya bu şekilde başlayabilirsiniz. 


Goblins Wood Altın Hilesi


Başka bir goblinle kaynaşmış bir goblin, tıpkı diğer goblinler gibi maksimum seviyeye yükseltilebilir, ancak bunu yaptığında, sağlık ve saldırı gücü iki katına çıkar. Yeni alanlara erişin, ormanlık alanınızı genişletin, daha fazla goblinle işgal edin ve ürettiğiniz altın miktarını artırın.


Goblins Wood Elmas Hilesi


Yeni alanların kilidini açmak ve başarılarınız için heyecan verici ödüller talep etmek için her zorlukta ilerleyin. Goblins Wood Idle Game'de eğlence ve meydan okuma asla bitmez! Bu Boşta kereste oyununda ilerlemek için biraz stratejiye ihtiyacınız olacak: şu anda goblinleri eşleştirin veya daha fazla avantaj ve bonus elde edene kadar bekleyin. Karar vermek size kalmış!


Goblins Wood Hile Apk


Oyun kartlarını toplayarak ve seviye atlayarak goblininizin gücünü artırabilirsiniz. Yararlı becerilere ve materyallere erişmek istiyorsanız, mümkün olduğunca çok kart almaya çalışmalısınız. Eksik parçalar, goblinleri birbiriyle eşleştirerek veya Boşta Kereste oyununda ilerledikçe daha fazla avantaj ve avantaj elde edene kadar bekleyerek hemen oluşturulabilir. 


Goblins Wood Apk indir


Bu seçimin sonucu üzerinde tam kontrole sahipsiniz! Görevleri tamamlarken, oyunun giderek daha fazla bölgesi ve daha muhteşem ödüller sizin için kullanılabilir hale gelecek. Goblins Wood Idle Game'de hem eğlence hem de meydan okuma garantilidir.


Goblins Wood indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rail Lands APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar