Rail Lands Hileli MOD APK [v0.19.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rail Lands Hileli MOD APK [v0.19.1] 1 Rail Lands Hileli MOD APK [v0.19.1] 2 Rail Lands Hileli MOD APK [v0.19.1] 3 Rail Lands Hileli MOD APK [v0.19.1] 4 Rail Lands Hileli MOD APK [v0.19.1] 5 Rail Lands Hileli MOD APK [v0.19.1] 6

Rail Lands Hileli MOD APK [0.19.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir demiryolu ve istasyon inşa edin, ardından mümkün olan en fazla serveti toplamak ve kapitalist bir kodaman olmak için trenlere binin.


Rail Lands 0.19.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Kaynak hilesi

Rail Lands'de kendi şirketinizi kurarken demiryolu endüstrisinin içini ve dışını öğrenecek ve işin püf noktalarını öğrenirken müşterilerin gelmesini bekleyeceksiniz. Bir demiryolu kralı rolünü oynarken sanal olarak bir trene binerken manzaranın görkeminin tadını çıkarın.


Rail Lands v0.19.1 MOD APK


Rail Lands, çok çeşitli tüketim maddelerine ek olarak şehirden ve trenden gelen bileşenleri kullanarak şehrin ortasında bir tren istasyonu inşa edin. Altın, kereste ve taş gibi gerekli kaynakları elde etmeden demiryolunu inşa etmek imkansızdır. 


Rail Lands Para Hilesi


Yolcular biner binmez, trenler hareket etmeye ve istasyonlarından geçmeye başlar. Paranızı geri alma şansınız var. Herkes, bir parmak kadar az bir çabayla servet biriktirmeye ve imparatorluğunu kurmaya başlama potansiyeline sahiptir. 


Rail Lands Kaynak Hilesi


Dokunmatik ekran, her zaman eyleme hazır olan minyatür şirket merkeziniz için komuta merkezi görevi görür. Demiryolunuzu ve yönetim yeteneklerinizi geliştirmede son derece yardımcı bir müttefik olduğunu kanıtlayacaktır.


Rail Lands Tren Hilesi


Nakit ve taş almak, ağaçları kesmek ve istasyondan treninizi yola çıkarmak, alanınızı genişletebileceğiniz başlıca araçlardır. Rail Lands'de, bir iş adamının pozisyonunu üstleniyorsunuz ve çok çeşitli karmaşık şekilde birbirine bağlı sistemleri yönetmekle görevlendiriliyorsunuz. 


Rail Lands Altın Hilesi


Oyunun kuralları ve oynanış şekli karmaşık değil. Sadece bir elinizi kullanmalısınız. Düzinelerce katman olmalı, yüzlerce binadan bahsetmiyorum bile. Bir oyunun mekaniğinin nasıl çalıştığını öğrenmek ilginç olabilir. Yeni yerlere seyahat edebilecek, kendi tren istasyonu imparatorluğunuzu kurabilecek ve uygun gördüğünüz herhangi bir şekilde trenlerinizi koordine edip kontrol edebileceksiniz. “Boşta” yönetim simülasyonlarından hoşlananlar, Rail Lands'i keyifli bir oyun olarak bulacaklar.


Rail Lands Hile Apk


Rail Lands, popüler stüdyo CASUAL AZUR GAMES'ten heyecan verici bir stratejidir. Oyunun ana özü, odun toplamak, ondan çeşitli nesneler inşa etmek ve bunları geliştirmektir. Yakınlarda yetişen ağaçları keserek malzeme elde edin. Ne kadar çok kaynak alırsanız, o kadar hızlı geliştirebilirsiniz.


Rail Lands Apk indir


Oyun düşük bir giriş eşiğine ve sezgisel kontrollere sahiptir. Yeterince odun topladığınızda, buharlı bir lokomotif için yakıt olarak işleyin ve altın için gidin. Ardından, yeni görevlerin ve kaynakların sizi beklediği yeni bölgelerin kilidini açın! Proje biraz zaman öldürmek için harika.


Rail Lands indir (MOD, Kaynak Hilesi)


Bir önceki android oyun Top Speed 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar