Wheel of Fortune Hileli MOD APK [v3.66.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wheel of Fortune Hileli MOD APK [v3.66.1] 1 Wheel of Fortune Hileli MOD APK [v3.66.1] 2 Wheel of Fortune Hileli MOD APK [v3.66.1] 3 Wheel of Fortune Hileli MOD APK [v3.66.1] 4 Wheel of Fortune Hileli MOD APK [v3.66.1] 5 Wheel of Fortune Hileli MOD APK [v3.66.1] 6

Wheel of Fortune Hileli MOD APK [3.66.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çarkıfelek oyununu hepimiz yakından tanırız.


Wheel of Fortune 3.66.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kart Otomatik Temizlenir
Çarkıfelek, ünlü bir televizyon şovunun adıdır. Herkesin katılabileceği popüler bir oyun şovu. Oyunun içeriği, her kişinin sırayla tam bir cümle içinde bir mektubu tahmin etmesidir. Ödüller çok çeşitli ve çekicidir, bu nedenle dünyanın çok dikkatini çekmektedir. Ancak Wheel of Fortune aynı zamanda bu ünlü yarışma programı üzerine inşa edilmiş bir telefon oyunudur. Artık insanlar sadece seyirci değil; katılabilir ve kendi deneyimlerine sahip olabilirler. 


Wheel of Fortune v3.66.1 MOD APK


Wheel Of Fortune, insanların çevrimiçi olarak bağlanmasına ve böylece zorlu bulmacalara katılmasına olanak tanır. Ödüller çok çeşitli olacak ve oyuncular bu zorluklarla kendileri için birçok çekici hediye toplayabilecekler. Bu oyun da yarışma programına benzer bir ortam yaratacak; ışıklandırma, ses ve efektler gibi şeyler oyunculara bu oyunda en iyi deneyimi yaşatacak. Oyun, herkesin bir araya gelmesi ve heyecan verici kelime bulmacalarıyla kendilerine meydan okuması için çok uygun olacak. Oyuncular, arkadaşlarını, akrabalarını ve ailelerini bir oyun odasına davet edebilir ve eğlenceye başlayabilir. Oyuncuların topladığı ödüller farklı amaçlar için kullanılacak ve oyunu daha komik ve ilginç hale getirecek.


Çarkıfelek Mobil hile apk


Oyun kuralları televizyon şovuna benzer ve oyuncular her turda Fortune Wheel'i döndürür ve meydan okumanın verdiği tam bir cümle içindeki herhangi bir harfi tahmin eder. Tahmin başarılı olursa, oyuncu Fal Çarkından bir ödül alacak, ancak tahmin başarısız olursa, sırasını kaybedecek ve hiçbir şey kazanmayacaktır. Bu oyun, herkesin birbiriyle eğlenmesi veya kelime bulmaca becerilerini geliştirmesi için mükemmel bir örnek olacak. Elbette verilen sorular, oyuncuların cevabı görselleştirmeleri için bazı ipuçları ile birlikte gelecek. Oyun ilgili ipucunu sağlarsa nesneler, fenomenler vb. Her şey görselleştirilebilir. Bu oyun, oyuncular ister tek başlarına ister aileyle katılıyor olsun, oyuncuların her zaman herhangi bir şekilde eğlenmesini sağlayacaktır.


Çarkıfelek apk android oyun club


Bu oyunun özelliği de oynanışını daha etkileyici hale getirecek ve oyuncuyu her zaman eğlendirecek. Oyuncular bu oyunun dünyasında çeşitli turnuvalara katılabilirler, ödül daha cömert hale gelecektir, ancak zorluk daha zordur. Ayrıca, diğer katılımcıların hepsinin iyi kelime tahmin etme becerileri vardır ve bu oyun onları düzenler, ancak oyuncunun onlarla birlikte oyuna katılabilmesi için karşılık gelen bir seviyeye sahip olması gerekir. Oyuncunun topladığı ödüller çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Bazı ödüller oyuncunun görünümünü veya avatarını değiştirebilir ve elbette bu avatarların da sevimli ve arkadaşça ifadelere sahip olması çok komik ve eğlenceli olacaktır.


Çarkıfelek Mobil apk dayı


Oyuncular ayrıca koleksiyon, güçlendirici, kostümler ve avatar çerçeveleri gibi çeşitli başka ödüller de toplayabilirler. Oyuncular "Facebook" a bağlanabilir ve arkadaşlarını katılmaya davet edebilir, bir sınır avatarlarını sarar ve değiştirilebilir. Ayrıca, bazı özel öğeler, oyuncuların mücadelede daha iyi bir deneyim yaşamalarına yardımcı olur ve mücadeleyi en yüksek skorla tamamladıklarında küçük bir ödül olarak kabul edilirler.


Wheel of Fortune İndir (MOD, Otomatik Kazan)


Bir önceki android oyun Rules of Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar