Gun Trigger Zombie Mega Hileli MOD APK [v1.6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gun Trigger Zombie Mega Hileli MOD APK [v1.6.6] 1 Gun Trigger Zombie Mega Hileli MOD APK [v1.6.6] 2 Gun Trigger Zombie Mega Hileli MOD APK [v1.6.6] 3 Gun Trigger Zombie Mega Hileli MOD APK [v1.6.6] 4 Gun Trigger Zombie Mega Hileli MOD APK [v1.6.6] 5 Gun Trigger Zombie Mega Hileli MOD APK [v1.6.6] 6

Gun Trigger Zombie Mega Hileli MOD APK [1.6.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunculara çeşitli görevler ve zorluklar sunar.


Gun Trigger Zombie 1.6.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Aptal Botlar
Gun Trigger Zombie, size harika bir deneyim sunan nihai atış oyunudur. Görevin, dünyayı kurtarmak için Zombileri yok etmek. Oyunun sunduğu çok sayıda silahla, onları yok etmek ve hala hayatta olan 10 milyondan fazla insanı korumak daha kolay olacak. Oyunun en göze çarpan avantajlarından biri, ister çevrimiçi ister çevrimdışı olun, oyuna her yerden rahatça katılabilmenizdir.


Gun Trigger Zombie v1.6.6 MOD APK


Gun Trigger Zombie'ye gelirken oyunun güzel grafikleri ile gözlerinizi kamaştıracaksınız. HD, keskin ve gerçekçi görüntüler, oyuncuları oyuna daha da yaklaştırıyor. Şehriniz de görsel efektler sayesinde Sniping yapıyor. Her farklı silah, oyunculara farklı duygular verecektir. Ayrıca her harekette oyuncunun hareketleri oyunun ses efektleriyle geliştirilerek oyunu daha canlı ve çekici hale getiriyor. Bu, oyunculara daha fazla heyecan ve heyecan getiriyor.


Gun Trigger Zombie Para Hilesi


Oyuna katıldığınızda, tüm modern silahların eksiksiz bir koleksiyonunun keyfine varacaksınız. Oyuncular, gerçekleştirilen görevlere uygun silah seçiminde esnektir. Seçtiğiniz silahın işlevini geliştirmek için, o silahın nasıl kullanılacağını ve işlevini de anlamanız gerekir. Cephaneliğinizi zenginleştirmek için daha yeni ve daha modern silahlar satın alabilmek için çok sayıda jeton toplamanız gerekiyor. Yaşamın ön koşulu, farklı türdeki düşmanlarla daha kolay başa çıkabilmek için çok sayıda silaha sahip olmaktır.


Gun Trigger Zombie Mermi Hilesi


Gun Trigger Zombie, oyunculara çeşitli görevler ve zorluklar sunar. Görevleri, Zombileri yok etmek ve dünyayı korumak için bu görevleri başarıyla tamamlamaktır. Atanan görevleri tamamladıktan sonra, büyük ödüller ve cömert tazminat alacaksınız - görevler ne kadar karmaşıksa ödül seviyesi o kadar yüksek olur.


Gun Trigger Zombie Hile Apk


Oyun, sahne patronları, Drone'lar, kullanıcı arayüzü gibi bazı yeni özelliklerle güncellendi. Bu da oyuncuları daha çok heyecanlandırıyor. Oyun ayrıca oyuncuların terfi için birbirleriyle rekabet edebilecekleri ve kademeli olarak 1 numaralı pozisyona yükselebilecekleri kolay bir sıralama sistemine sahiptir. Bu oyun, oyunculara heyecan verici deneyimler sunarak stresli çalışma saatlerinden sonra rahatlamalarına yardımcı oldu.


Gun Trigger Zombie İndir (MOD, God Mode)


Bir önceki android oyun MadOut Open City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar