Drifty online Kutu Hileli MOD APK [v0.2.203]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drifty online Kutu Hileli MOD APK [v0.2.203] 1 Drifty online Kutu Hileli MOD APK [v0.2.203] 2 Drifty online Kutu Hileli MOD APK [v0.2.203] 3 Drifty online Kutu Hileli MOD APK [v0.2.203] 4 Drifty online Kutu Hileli MOD APK [v0.2.203] 5 Drifty online Kutu Hileli MOD APK [v0.2.203] 6

Drifty online Kutu Hileli MOD APK [0.2.203] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yarış arabanızda drift yaparken gerçek adrenalini hissedin!


Drifty online 0.2.203 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklamları izlemeden kutu açılışını hızlandırabilirsiniz.
Yarış oyunları, pek çok kişinin beklediği ve deneyimlemek istediği türlerden biridir. Keyifli bir kontrol deneyimi sağlar ve oyunun getirdiği dünyaya ve yoğun yarışa dalmışken tamamen eğlenmelerini sağlar. Aynı zamanda, bu onlar için yarış becerilerini göstermeleri için bir fırsattır ve en büyük neşe kazandıklarındadır. Bu nedenle, bu tür oyunlardan gözlerinizi ayırmanız zor. Bugün tanıtılan oyun aynı zamanda size yukarıdaki hissi de getirecek, yani Drifty online oyunu.


Drifty online v0.2.203 MOD APK


Drifty online - size tamamen tasarlanmış benzersiz bir ortam sunar. Oynarken oyuncular üzerinde bir izlenim bırakmak için tamamen titizlikle tasarlanmıştır. Ayrıca oyuncuları bu oyunun yarışlarına tamamen daldıracak. Aynı zamanda, çevresel faktörde zaman içinde her zaman bir değişiklik olacaktır. 


Drifty online Para Hilesi


Diğer birçok yarış oyununda olduğu gibi oyuncular bir yarış pistine katılacak ve belli bir uzunluktaki bir yola çıkacaklar. Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncuların görebileceği ve aynı zamanda ne olacağını bilemeyecekleri güzel unsurlar her zaman olacaktır. Bu nedenle, her şey oyuncunun becerilerine bağlıdır. Oyun ekranına bağlı olarak, gündüz veya gece gibi farklı koşullarda ve zamanlarda sürüş yapıyor olabilirsiniz. Bu da nihayetinde oyuncular için yeni deneyimler getiriyor.


Drifty online Araba Hilesi


Oyuncuların bu oyunda heyecan duyacakları bir diğer faktör ise görüş açısıdır. Arabanın arkasından aynı türdeki diğer bazı oyunların aksine, bu oyun yukarıdan aşağıya bir bakış açısı sunuyor. Yolun değişmesiyle birlikte bu oyunda neler olduğunu bir genel bakışta görebilirsiniz. Spesifik olarak, bu oyunda, mükemmel bir şekilde işlemeniz gereken birçok viraj olacak. Size sunduğu şeylerden herkesin etkileneceği bir oynama şekli sunar. Spesifik olarak, oyun ilk bitirirken kazanan olmaya çalışma hedefini hala koruyor. Ayrıca, size oyun ve erişimi kolay kontrollerde birçok yeni zorluk sunar. Yani zamanla, becerileriniz hızla artacaktır.


Drifty online Hile Apk


Bu oyunda çok fazla kontrol olmayacak, ancak bu oyunun zorluğunu azaltmak için bir neden değil. Arabanız, başladığınız andan itibaren otomatik olarak hızlanacak ve arabanın hızı da arabanın vites pedalına bastığınız seviyeden geliyor. Bu yüzden kendinize iyi ve mükemmel bir başlangıç ​​yapmaya çalışın. Ardından, oyunun sunduğu bir eğitim ekranı aracılığıyla kontrolleri bileceksiniz.


Drifty online Apk indir


Bu oyun tamamen bitiş çizgisine giden yolda farklı dönüşler yapmaya odaklanmıştır. Bu dönüşü yapabilmek için ekranın her iki tarafına da tıklayacaksınız. Aynı zamanda hızlanmanıza ve rakibinizi geçmenize yardımcı olan enerjiyi de göz ardı etmeyin. Sadece tek başınıza oynamayacaksınız, aynı zamanda diğer rakiplere karşı da oynayacaksınız. Bu nedenle, lütfen elinizdekileri tamamen doğru ve zamanında kullanın.


Drifty online Apk Son Sürüm


Size birçok benzersiz unsur sunuyor ancak birçok farklı şekle sahip arabalardan bahsetmeyelim. Oyunun çeşitli popülerlik seviyelerine sahip bir araç koleksiyonuna sahip olması, bu türdeki birçok oyuncunun her zaman hayali olmuştur. Ancak onlara sahip olmak, üzerinde çok zaman harcayacağınızı düşündüğünüz kadar kolay değildir. Özellikle seviyeleri artan açık arabalara yöneleceksiniz. Aynı zamanda oyun, araçların Planlarını toplamanıza yardımcı olacak bir paketleme mekanizması sağlar. Yani güzel arabalar elde etmenin tek yolu bu paketleri satın almak. Şansa bağlı olarak, belirli sayıda parçaya ulaşacaksınız. Böylece, zamanla, araba değiştirmek için kendinize belirli miktarda plan tasarrufu yapacaksınız.


Drifty online Altın Hilesi


Arabanızı yükseltmek gibi birçok şeye dikkat etmeniz gerekecek. Özellikle aracın bilgilerine tıkladığınızda, arabadaki her parçanın seviyesini göreceksiniz. Bunları artırdıkça aracın performansı da artar ve bitirme şansını yakalamanızı kolaylaştırır. Ama aynı zamanda belirli bir miktar paraya mal oluyor. Size etkileyici ama bir o kadar da zorlu bir oyun deneyimi sunuyor. Oyuncular, öğretici bölümler aracılığıyla bu oyunun oynanışına kademeli olarak yaklaşabilirler. Eşzamanlı olarak, oyuncuların sahip olmasını bekleyen çok sayıda benzersiz görünümlü araba olacak ve gerçekten de, onlara ulaşmak isteyecekler. Bu, sonuçta kendilerini etkili bir şekilde eğlendirmelerine yardımcı olan bir oyundur.


Drifty online indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun RACE Rocket Arena Car Extreme APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar